Skocz do zawartości

Filmy


Than_Junior

Rekomendowane odpowiedzi

Stare, dobre czasy - Hołek w Celice i Imprezie na ElCorte Ingles 96/97

 

 

To były widowiska, dzisiaj na asfaltach od cyrkla się jeździ, a wtedy takie biękne boczury... :sad:

 

marze o tym ze ktos z FIA kiedys wpadnie na pomysł i pousuwa wszystkie "gadżety" z rajdówek i znów bedzie trzeba wrzucici samochód w ciasny zakret zeby go przejechac bez cofania. Rajdu asfaltowe sa obecnie dosc nusne, nie umniejszając oczywiscie driverom, oni jada jakmsprzet wynaga aby było szybko. Niestety raczej pozostanie ogladanie takich filmów z przeszłości

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jezu jak Krzysiu pięknie przejechał ten prolog tym GT fourem. Szybki był czy nie jedno jest pewne dawał nam to po co wszyscy ślęczeliśmy godzinami na oesach , piękna widowiskowa jazdę

 

było?

 

Mój ulubiony zakręt na Imielinie. Ale rzeźnia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szybki był czy nie

 

Nie no, nie był szybki, Mistrzostwa Polski za fryzurę dostawał, a Europy w drodze losowania... :roll:

 

Ta obecna nagonka trochę przypomina mi podejście do Małysza. Jak wygrywał, to cała Polska posikana była ze szczęścia, jak nie wygrywa (ale jakby nie było, jest w czołówce), to psy się wiesza że szmaciarz...

 

Pewnie za jakiś czas, jak Kubica przestanie piąć się do góry, to też nagle wszyscy przeciwny wiatr w żagle złapią i mówic i pisać się będzie jaka to miernota... :evil:

 

turdziGT, sorry, nie piszę tego tu do Ciebie, po prostu wątek o Dakarze tak na mnie wpłynął, a tu jakoś się rozpisałem... :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie no, nie był szybki, Mistrzostwa Polski za fryzurę dostawał, a Europy w drodze losowania...
ziGT, sorry, nie piszę tego tu do Ciebie, po prostu wątek o Dakarze tak na mnie wpłynął, a tu jakoś się rozpisałem...

 

He he jarmaj, specjalnie tak napisałem żeby sie nie narażać bo sa tu jego zwolennicy jak i przeciwnicy :mrgreen: wic niech każdy oceni go sobie własną miarą

 

Dla mnie jest ikoną tego sportu w Polsce na równi z Bublem i Kuligiem i nic tego nie zmieni

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miodzio polecam. Jak bylo to dobrze

Miodzio to mało powiedziane... Poezja!!! uczta przede wszystkim dla uszu, a w pierwszym filmiku również dla oczu (13-19 sek.) Oglądam te filmiki już z godzinę i nie mam zamiaru przestać :mrgreen: chcę mieć taki wydech!!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

He he jarmaj, specjalnie tak napisałem żeby sie nie narażać bo sa tu jego zwolennicy jak i przeciwnicy :mrgreen: wic niech każdy oceni go sobie własną miarą

 

Dla mnie jest ikoną tego sportu w Polsce na równi z Bublem i Kuligiem i nic tego nie zmieni

 

No to spoko, cieszę się, że tak myślisz.

 

Wracając do Hołka, to nie chodzi mi tu o ocenę jego obecnych występów w Dakarze, bo wiem że są na forum osoby dobrze zorientowane w temacie i mające kontakt ze „środowiskiem” (choć być może z tego powodu też właśnie skrajnie nieobiektywne…), ale o dyskredytowanie jego wcześniejszych osiągnięć i umiejętności.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...