Skocz do zawartości

Filmy


Than_Junior

Rekomendowane odpowiedzi

 

 

A tutaj Hołowczyc\Wisławski i Subaru Impreza:

 

http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=tknPHwfJgtc

 

 

ależ to są piękne dźwięki :P :P i jeszcze te bączki na mecie :yahoo: :yahoo: które teraz są zabronione :angry: :angry:

 

Winter Open 2013

 

 

czyli jak z 12h 30m materiału przez 2 miesiące dłubać ujęcia aby potem w 2 dni zrobić zupełnie inny klip*

 

 

* - będzie wersja backstage :biglol:

 

 

hahaha moja łopata się załapała ;):D :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Ile, procentowo, jesteście w stanie dopłacić do swojego wymarzonego wozu żeby był mocno dopracowany tak jak ten Lexi, miał powłokę lakierniczą na 20 lat a silnik miał przebiegi takie jak merc beczka?

Dzisiaj jedni chcą tanio a drudzy solidnie, nie da się tego pogodzić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ile, procentowo, jesteście w stanie dopłacić do swojego wymarzonego wozu żeby był mocno dopracowany tak jak ten Lexi, miał powłokę lakierniczą na 20 lat a silnik miał przebiegi takie jak merc beczka?

nie można tego stwierdzić bo dzisiaj auto są jednorazowe, wszystkie.

Ogólnie mam słabość do Lexusa, jeśli kiedykolwiek będę mógł kupić sobie luksusowe, drogie auto to będzie to tylko i wyłącznie Lexus, a już taki 20 letni LS to klasa sama w sobie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poszukuję jakiegoś filmu o historii Imprezy. Od pierwszego egzemplarza który zjechał z linii produkcyjnej przez wszystkie generacje do obecnej wraz ze zmianami jakie zachodziły w silniku i całej reszcie, żeby któregoś wieczoru usiąść na relaksie i z przyjemnością obejrzeć. Może są jeszcze jakieś ciekawostki o których nie wiem o imprezie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poszukuję jakiegoś filmu o historii Imprezy. Od pierwszego egzemplarza który zjechał z linii produkcyjnej przez wszystkie generacje do obecnej wraz ze zmianami jakie zachodziły w silniku i całej reszcie, żeby któregoś wieczoru usiąść na relaksie i z przyjemnością obejrzeć. Może są jeszcze jakieś ciekawostki o których nie wiem o imprezie :)

Jest gdzieś na forum wątek o imprezie. Wszystkie modele,zmiany,rózne rynki. Na pewno Belegus zakładał ten wątek.

Zaraz poszukam :)

 

Co prawda chyba filmu tam niema ale są ilustracje :)

http://www.forum.subaru.pl/index.php?/topic/59199-gcgf-na-wersje-specjalne/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...