Skocz do zawartości

Filmy


Than_Junior

Rekomendowane odpowiedzi

Nic wielkiego jak na PRAWDZIWĄ terenówkę (mimo że bez ramy). Jest na szczęście jeszcze kilka firm które

fabrycznie montują w autach blokady. Niestety coraz częściej mechanikę zastępuje elektronika.

 

Ale to jest prawdziwa ....... Rodzinna kanapa :) z klimą, tv, dvd, navi itd a nie wydumka terenowa. Jakie inne auto z tego segmentu, tzn w pełni cywilne potrafi coś takiego. Pytam poważnie !!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nic wielkiego jak na PRAWDZIWĄ terenówkę (mimo że bez ramy). Jest na szczęście jeszcze kilka firm które

fabrycznie montują w autach blokady. Niestety coraz częściej mechanikę zastępuje elektronika.

 

Ale to jest prawdziwa ....... Rodzinna kanapa :) z klimą, tv, dvd, navi itd a nie wydumka terenowa. Jakie inne auto z tego segmentu, tzn w pełni cywilne potrafi coś takiego. Pytam poważnie !!

 

Jeździłem w tamtym roku poprzednią wersją tej Toyoty po Saharze i powiem, że aż trudno uwierzyć ile potrafi zwykły cywilny samochód. Były też z nami Patrol i Cherokee, ale Land Cruiser jechał najdalej i do tego było w nim najwygodniej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2:17 - trzecia ręka na kierownicy ;)

Pewnie i czwarta też by się znalazła :D

 

 

mój Tata tak się nie chował tylko trzymał mnie na kolanach i sobie jeździłem jak nie sięgałem do pedałów ( tak, tak... znam to forum :D pisząc pedały chodzi mi tylko i wyłącznie o te którymi się operuje gazem, hamulcem i sprzęgłem :biglol: :biglol: )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...