Skocz do zawartości

Filmy


Than_Junior

Rekomendowane odpowiedzi

czyli juz forumowicze wiedza po co odkreca sie kiere w momencie jak czujemy, ze rolka jest blisko? ;)

 

wiedzą wiedzą, na toruniu nawet trenowałem...może mniejszy był wychył, ale zasada zachowana ;D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

masakra jakaś. niestety większość driverów z tego filmu wyglądało, jakby po raz pierwszy za kierownicą siedziało...Lepiej niech dziennikarze piszą, a kierowcy jeżdżą ;)

 

[ Dodano: Wto Wrz 15, 2009 5:29 pm ]

przed rokiem było wolniej...

ale nic nie pomogło ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

DNL, a kto tam obsluguje tego audi potwora, bo mi szczeka opadla jak zobaczylem ten woz, to jakas replika czy oryginal? :shock: :shock: :shock:

 

[ Dodano: Wto Wrz 15, 2009 5:34 pm ]

przed rokiem było wolniej...

http://www.youtube.com/wa...feature=related

ale nic nie pomogło ;)

 

"Prawo Słupa", ale generalnie: Ałłłłłłaaaaa...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Replika jeździ po Warszawie, oryginał zbudowany z oryg części, całość z homologacją, była ostatnio zbudowana pod Opolem u jakiegoś Audi-półBoga ;)

 

a kto tam jechał, nie wiem, listy startowej nie ma na stronie ;)

 

o tym myślałem:

1_d.jpg

a Audi-półBóg to Koraszewski :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

masakra jakaś. niestety większość driverów z tego filmu wyglądało, jakby po raz pierwszy za kierownicą siedziało...Lepiej niech dziennikarze piszą, a kierowcy jeżdżą

 

niezle :shock: wydaje mi sie ze takie rajdowanie czy imprezy typu Krokusy skoncza sie wczesniej czy pozniej jakas tragedia.Obym sie mylil......

 

[ Dodano: Wto Wrz 15, 2009 6:46 pm ]

DNL, a kto tam obsluguje tego audi potwora, bo mi szczeka opadla jak zobaczylem ten woz, to jakas replika czy oryginal?

 

to z filmu to replika Audi Quattro A2

 

To ze zdjecia to Audi Sport Quattro zbudowane przez Koraszewskego.To nie jest replika tylko auto z homologoacja zbudowane z czesci z Audi Sport.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do takich rajdów jak Dębica, Żubry czy Krokusy powinny być dopuszczane auta przynajmniej oklatkowane. Przykład z Peugota z którego zrobił sie namiot i oklatkowanego Saaba 96 lekko tylko poobijanego. (Na szczęście żadnej z załóg nic sie nie stało, jedynie drobne potłuczenia)

Audi to 350 konne UrQuatrro z 1981 z tego co wiem, w miare oryginalne właśnie Artura Rowińskiego. Cudeńko :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Takie auta powinny być głaskane i pieszczone, a nie psute przez amatorów po lasach

 

niekoniecznie nic zlego w tym aby sobie nimi szybciej pojechac ale w miejscach bezpiecznych typu ulez , miedzianka bez takiego takiego ryzyka,a tu normalnie puszczaja ich na prawdziwy OS smochody absolunie nie przygotowane od strony bezpieczenstwa , a co gorsza po zachwaniu widac ze nie przygotowanych pod wzgledem sportowym w watpliwym stanie technicznym , czesto 30 letnie pognite kupy zelaza w ktore pierwsze napotkane drzewo wejdzie jak w maslo i zatrzyma sie w miejscu gdzie konczy sie tylna kanapa :roll: - brawa za pomysl i za odwage pana organizatora :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie jpol, powinni wiedzieć że to nie tor tylko prawdziwe drzewa,rowy i można zrobic sobie kuku.

PS: Podczas rajdu na tym zakręcie pojawił sie syf narzucony przez samochody, dodatkowo zacisk i efekty widać.

 

Tak - poznają, że to prawdziwe drzewa w momencie zetknięcia się z nimi przy dużej prędkości.

 

Jak napisał turdziGT - organizator powinien dopuścić tylko samochody z klatką i jeśli to rajd dziennikarzy (a nie kierowców amatorów) to zrobić im fajne 1 dniowe szkolenie - bo widać, że te większość z tych osób nie powinna startować, bo ma za słabe umiejętności.

 

No i kto wpuszcza takie krowy jak tego Mercedesa? Organizator dupa!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...