Skocz do zawartości

Filmy


Than_Junior

Rekomendowane odpowiedzi

Raga-ten rajd tylko z nazwy jest dla dziennikarzy których było tylko sześciu. Pozostałe załogi to miejscowi z AK Dębica ścigający sie w swojej grupie, doswiadczeni zawodnicy oraz Rajd Classicauto cup z zawodnikami głownie torowymi. Niestety z tych ostatnich było najwięcej powazniejszych zniszczeń. A tu, na tym łuku wydaje mi się że ustawiona szykana załatwiłaby sprawę.

Ale kto to przewidywał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie z tego teamu to wiedza jak walic :mrgreen: dr Abram tez mial kilka dobrych dzwonów :twisted:

 

 

 

zreszta co tu duzo pisac tez walilem na tych samych oesach :oops:

 

ostatnio jechalem z abramem na prawym waskim odcinkiem w lesie, byl to 1 przejazd po dluzszej przerwie, przegladzie auta, grilliku itp mowi do mnie "to na poczatek spokojnie" a de facto spokojnie to byl przejechany 1 zakret i to niekoniecznie :mrgreen: na owym "spokojnym" przejezdzie prawie sie zrolowalismy... jezdzilem z kilkoma kierowcami rajdowymi w roznych warunkach, roznymi autami 4x4 i przejazd z abramem zrobil na mnie najwieksze wrazenie, gosc po prostu idzie na bogato i ma zamaszysty styl jazdy :mrgreen: umiejetnosci rowniez nie mozna mu odmowic mimo, ze oczywiscie nie jest to poziom kuziego, kuchara czy bryana...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no, no, i kończy się tak:

 

 

:grin:

 

[ Dodano: Nie Wrz 20, 2009 1:31 pm ]

albo tak:

 

 

[ Dodano: Nie Wrz 20, 2009 1:36 pm ]

tylko tytul tematu taki troche mocnawy jak na niedzielne popoludnie :shock:

 

:mrgreen:

 

mocnawy ? co najmniej: motor złom, skrzynia połamana, wał krzywy, dyfer do sprawdzenia :mrgreen: , dwie podłużnice plus miękkie graty z przodu plus dach do wymiany, nie mówię o niepalnych majtkach pilota.... :lol: albo inaczej: zostało mi trochę gratów: tzn.mam do sprzedania dwoje drzwi i lewe tylne zawieszenie do Subaru Imprezy....gong był konkret, współczuję chłopakom pecha i nie chciałbym być na ich miejscu.... :smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem, może już było, ale jest tak mocne, że nie mogłem się oprzeć.... :roll:

 

Szkoda gadać, jakby kurde ktoś nie mógł stanąć przed zakrętem i ostrzec ludzi :evil:

 

Pies WRC rzondzi heheheheheehheheheh :mrgreen::mrgreen::mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wrzucane było?

w 1:36 to chyba zastava :razz:

http://www.youtube.com/watch?v=fmAxSLy2Kdc

 

[ Dodano: Nie Wrz 20, 2009 8:27 pm ]

a w ogóle to mega produkcja - super migawki z królewskich czasów :twisted:

 

Konkret produkcja! A 1:36 to na bank skoda, ale nie wiem jaka... 105 czy coś takiego. Nie rapid w każdym razie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...