Skocz do zawartości

Filmy


Than_Junior

Rekomendowane odpowiedzi

masakrą jest to, że 99,9% właścicieli takich fur to są ludzie, którzy kompletnie nie potrafią takimi furami jeździć i których kompletnie nie interesuje jakiekolwiek doszkalanie się w prowadzeniu...

 

Pewnie ludzie na ulicy to samo mówią o "wariatach"  w autach typu STI czy Evo...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ludzie na ulicy nie mówią nic o szkoleniach. Ludzie na ulicy nie zdają sobie sprawy z tego, że trzeba się szkolić. Co bardzo dobrze widać choćby gdy przy pierwszym śniegu próbujesz gdziekolwiek przyzwyczaić się na nowo do tej nawierzchni...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie, problemem jest nie to ze nie potrafił. Problemem jest to, ze zapierdalal 300 na autostradzie w Węgrzech. Jestem niemal pewien, ze ktos mu wyjechał bo sie nie spodziewał tak szybko pędzącego samochodu. Mam nadzieje, ze tamtemu nic sie nie stało...

Właśnie doczytałem ze kierowca i pasażer przezyli

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to jedyne wytłumaczenie.... pewnie pasów nie mieli zapiętych.. A co do prędkości na 2 pasmowym high way'u, to święta racja

 

Tak jak pisali przedmówcy, wygląda, że podbiło ich na nierówności, auto straciło docisk, poszło ślizgiem, a po uderzeniu w bandę wypadli z auta.

 

Osobiście jechałem 320km/h moim RS6 na poznańskim odcinku A2 (Krzesiny->Komorniki), ale był to środek nocy, mijanych aut było może dosłownie 3 na całym odcinku no i przede wszystkim znam każdy centymetr tego odcinka.

 

Druga sprawa jest sprawa jest taka, że wydaje mi się, że moja ciężka locha (kombi 1860kg) trzymała się na prostej zdecydowanie stabilniej przy takiej prędkości niż to lambo i była mniej podatna na takie podbicia...

Edytowane przez maniujr
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...