Skocz do zawartości

Filmy


Than_Junior

Rekomendowane odpowiedzi

Sykstus, prawdopodobnie zrobili tak dlatego że to nadwozie WRC -> ma kompletnie inne mocowania zawieszenia i ciężko by to było dorobić do zwykłego, a zdobycie nowego nadwozia WRC mogło być ciężko wykonalne.

 

Apropos nadwozi taka ciekawostka - wyczytałem ostatnio że jest dostępne jedno nowe nieużywane do Audi S1 , reflektuje ktoś ? 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Mam jedno pytanie. Czy może ma ktoś z was filmik z wypadkami z rajdów samochodowych WRC, to jest taki filmik gdzie m.in Colin na końcu kopie swój samochód forda focusa WRC (bodajże to rajd cypru), co kresta chyba w san remo octavią przebil się przez murek i zatrzymał się na słupie, co jest pokazany masakryczny dzwon makinena w subaru na rajdzie australii, i jeszcze kilka motywów ale nie bede ich wspominał bo szkoda miejsca na to.

 

jeśli ktoś miałby to na kompie lub link do tego to prosiłbym o kontakt, gg:6443518 lub mail michal_woj@interia.pl lub miwojc@gmail.com

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Hmm to nie autostrada tylko jakąś podmiejska 4 pasmówka i wszyscy jadą ok 80 Km/h, Ciekawy sposób szukania sobie adrenaliny... podejrzewam ze nie jest to nigdzie pod Warszawą :) bo jak by trafili na paru zmieniających pas bez sygnalizacji to by im się odechciało :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Hmm to nie autostrada tylko jakąś podmiejska 4 pasmówka i wszyscy jadą ok 80 Km/h, Ciekawy sposób szukania sobie adrenaliny... podejrzewam ze nie jest to nigdzie pod Warszawą :) bo jak by trafili na paru zmieniających pas bez sygnalizacji to by im się odechciało :P

 

Kiedyś oglądałem ten film, a w tytule było napisane, że akcja dzieje się w okolicach Moskwy lub w samym mieście.

 

Pozdrawiam,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...