Skocz do zawartości

Kupuje Subaru :)


Heller

Rekomendowane odpowiedzi

Kiszka, nie popadaj w przesadę :-) Szczepan też jest spoko... Szczególnie .. w porównaniu z resztą ;-)

Nie popadam w przesade bo sam ostatnio widziałem jak przez pół godziny biegał z tym obłędem w oczach i czegoś szukał. W końcu się poddał i wykręcił coś z jakiegoś srebrnego GieTeka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 92
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Jak najbardziej zapraszam do Korneckiego. Świetni fachowcy i całkiem przyzwoite ceny. :lol:

 

Kiszka... Ty jestes stronniczy :lol: ale slusznie prawisz :lol:

 

Ta dyskusja obrazuje jakim bagnem jest temat serwisowania SUABRU.

 

Pojawiaj się jakiś KISZKA, niby nowy na tym forum, ale doskonale obeznany w klimatach stołecznych :wink:

 

Pewien stołeczny guru mechaniki (ciekawe kto to jest ?) i tak nie przyjmnie żadnych rozkaczonych samochodów, bo dłubie wieczorami, więc pewnie więcej mu się nie chce dłubać?. :twisted:

 

Może pora coś z tym zrobić?

 

 

8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3-5 lat kredytu...hmm uwzględniasz mam nadzieję to że może się coś zepsuć w takiej Imprezce?

 

Tak tak tak.

 

Procz tego srodki na eksploatacje i doklejanie odpadnietych srubek tez są przewidziane....

 

 

Tylko dobrego egzemplarza trafic nie moge :(

 

Wczoraj bylem ogladac jedna GT99 w minsku maz. - tragedia. Nawet nie bylo co na warsztat jechac bo golym okiem widac bylo, ze nie ma prawa sie nie rozleciec :)

 

 

pzdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak najbardziej zapraszam do Korneckiego. Świetni fachowcy i całkiem przyzwoite ceny. :lol:

 

Kiszka... Ty jestes stronniczy :lol: ale slusznie prawisz :lol:

 

Ta dyskusja obrazuje jakim bagnem jest temat serwisowania SUABRU.

 

Pojawiaj się jakiś KISZKA, niby nowy na tym forum, ale doskonale obeznany w klimatach stołecznych :wink:

 

Pewien stołeczny guru mechaniki (ciekawe kto to jest ?) i tak nie przyjmnie żadnych rozkaczonych samochodów, bo dłubie wieczorami, więc pewnie więcej mu się nie chce dłubać?. :twisted:

 

Może pora coś z tym zrobić?

 

1.Kiszka jest nowy na forum, ale uwierz mi wie co pisze i zna się na Subaru (bywa, że pracuje w serwisie Kuziego jako mechanik)

2.Szczepan jest ok, ale ja na swoją skrzynię czekałem dość długo. Robota zrobiona jak należy, ale jej czas uzasadnia stwierdzenie o kłopotach z odbiorem.

3."Pewien stołeczny guru mechaniki"-trochę szacunku-nikomu innemu poza Jaśkiem (i jego ludźmi) nie pozwolę włożyć rąk do mojej Babci.

4.Umówisz się i przyjmie, nie dziś, nie jutro ale termin się znajdzie. A to, że ma dużo zleceń to świadczy jak sądzisz o czym?

5. A że pracuje wieczorami to fakt, ale nam nic do tego. Jeśli się umówi na konkretny termin to go dotrzyma, chyba, że wnikną jakieś inne okoliczności tak jak było ze mną (oczekiwanie na skrzynię a potem na deskę która musiała wrócić do poprawek).

6.Po mojemu póki jest KAS-a bałaganu nie ma. Chyba, że ktoś ma samochód na gwarancji i musi mieć pieczątki w książce przeglądów.

 

Pozdrawiam Cie Pin. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak sobie czytam to i widzę tylko jedną odp:

chcesz kupić Impreze turbo, porządną to musisz zapłacić, tanio to można szukać auta masowego i nie sportowego.

No ale widać musi się każdy przekonać sam aby uwierzył, że 50 tys za 99 to nie jest dużo, bo takie 99 pojeździ a takie za 40 nie pojeździ albo zgnije choćby nie wiem co tam mówić.

 

A w Zakładzie Wyciskania Mocy latem są bardzo smaczne grill meetingi :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla zainteresowanych białą Imprezą GT MY00

Cena 45 000 - do negocjacji

przebieg 50 000 km - rzeczywisty,

Stan bdb.

Od siebie mogę tylko dodać,że znam sprzedawcę i nigdy się na nim nie zawiodłem. To jedno z kilku Subaru w Jego posiadaniu. Typ hobbysty

Dzwoniłem przed chwilą do Niego i prosiłem o fotki auta. Jak zrobi to je tutaj umieszczę. Dla osób zainteresowanych zdjęcia są nieistotne, ponieważ auto nie ma defektów i wygląda jak....GTek

tel do właściciela

601 427 115 Andrzej

P.S.Moderatora przepraszam,że zrobiło się z tego ogłoszenie,ale to jest odpowiedź na zapytanie forumowiczów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak sobie czytam to i widzę tylko jedną odp:

chcesz kupić Impreze turbo, porządną to musisz zapłacić, tanio to szukać proponuję na bazarze.

No ale widać musi się każdy przekonać sam aby uwierzył, że za 50 tys za 99 to nie jest dużo, bo takie 99 pojeździ a takie za 40 nie pojeździ albo zgnije choćby nie wiem co tam mówić.

 

:lol::lol::lol: Dobry dowcip. Cena czyni cuda, tak???

Jak kupisz drozej to nie zgnije :lol: i sie nie zepsuje :lol:

Cena wcale nie musi odzwierciedlać stanu technicznego auta, szczególnie ta wysoka !

Czasem drozsze auto jest gorsze od tańszego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak najbardziej zapraszam do Korneckiego. Świetni fachowcy i całkiem przyzwoite ceny. :lol:

 

Kiszka... Ty jestes stronniczy :lol: ale slusznie prawisz :lol:

 

Ta dyskusja obrazuje jakim bagnem jest temat serwisowania SUABRU.

 

Pojawiaj się jakiś KISZKA, niby nowy na tym forum, ale doskonale obeznany w klimatach stołecznych :wink:

 

Pewien stołeczny guru mechaniki (ciekawe kto to jest ?) i tak nie przyjmnie żadnych rozkaczonych samochodów, bo dłubie wieczorami, więc pewnie więcej mu się nie chce dłubać?. :twisted:

 

Może pora coś z tym zrobić?

 

1.Kiszka jest nowy na forum, ale uwierz mi wie co pisze i zna się na Subaru (bywa, że pracuje w serwisie Kuziego jako mechanik)

2.Szczepan jest ok, ale ja na swoją skrzynię czekałem dość długo. Robota zrobiona jak należy, ale jej czas uzasadnia stwierdzenie o kłopotach z odbiorem.

3."Pewien stołeczny guru mechaniki"-trochę szacunku-nikomu innemu poza Jaśkiem (i jego ludźmi) nie pozwolę włożyć rąk do mojej Babci.

4.Umówisz się i przyjmie, nie dziś, nie jutro ale termin się znajdzie. A to, że ma dużo zleceń to świadczy jak sądzisz o czym?

5. A że pracuje wieczorami to fakt, ale nam nic do tego. Jeśli się umówi na konkretny termin to go dotrzyma, chyba, że wnikną jakieś inne okoliczności tak jak było ze mną (oczekiwanie na skrzynię a potem na deskę która musiała wrócić do poprawek).

6.Po mojemu póki jest KAS-a bałaganu nie ma. Chyba, że ktoś ma samochód na gwarancji i musi mieć pieczątki w książce przeglądów.

 

Pozdrawiam Cie Pin. :D

 

KWIATEK

Już raz na forum pisałem czy Subaru to prom kosmiczny że tylko wybitny "specjalista" może "ręce włożyć"

Co takiego jest w tej twojej babci że tylko tam - a gdzie indziej nie ?

Może to jakiś składak i tylko ten co składał wie jak składał ?

Bo skoro do takiego "prostaka" jak Subaru trzeba geniusza to kogo trzeba do Porsche, Audi czy chociażby Alfy 156 2.5

No zastanów się ..

Rozumiem, że tych lubisz a innych nie, ale nie reklamuj tak bo inni byli i im ta firma nie odpowiada nie tylko ze względu na brak pieczątki.

Nie przeceniaj również "mechaników rajdowych" bo oni głównie wymieniają elementy ( szybciej na rajdzie, wolniej w garażu po rajdzie)

W tym zawodzie jak w każdym innym liczy się uczciwość ( głównie jak nie wiesz to nie rób bo zepsujesz).

.

.

.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak najbardziej zapraszam do Korneckiego. Świetni fachowcy i całkiem przyzwoite ceny. :lol:

 

Kiszka... Ty jestes stronniczy :lol: ale slusznie prawisz :lol:

 

Ta dyskusja obrazuje jakim bagnem jest temat serwisowania SUABRU.

 

Pojawiaj się jakiś KISZKA, niby nowy na tym forum, ale doskonale obeznany w klimatach stołecznych :wink:

 

Pewien stołeczny guru mechaniki (ciekawe kto to jest ?) i tak nie przyjmnie żadnych rozkaczonych samochodów, bo dłubie wieczorami, więc pewnie więcej mu się nie chce dłubać?. :twisted:

 

Może pora coś z tym zrobić?

 

1.Kiszka jest nowy na forum, ale uwierz mi wie co pisze i zna się na Subaru (bywa, że pracuje w serwisie Kuziego jako mechanik)

2.Szczepan jest ok, ale ja na swoją skrzynię czekałem dość długo. Robota zrobiona jak należy, ale jej czas uzasadnia stwierdzenie o kłopotach z odbiorem.

3."Pewien stołeczny guru mechaniki"-trochę szacunku-nikomu innemu poza Jaśkiem (i jego ludźmi) nie pozwolę włożyć rąk do mojej Babci.

4.Umówisz się i przyjmie, nie dziś, nie jutro ale termin się znajdzie. A to, że ma dużo zleceń to świadczy jak sądzisz o czym?

5. A że pracuje wieczorami to fakt, ale nam nic do tego. Jeśli się umówi na konkretny termin to go dotrzyma, chyba, że wnikną jakieś inne okoliczności tak jak było ze mną (oczekiwanie na skrzynię a potem na deskę która musiała wrócić do poprawek).

6.Po mojemu póki jest KAS-a bałaganu nie ma. Chyba, że ktoś ma samochód na gwarancji i musi mieć pieczątki w książce przeglądów.

 

Pozdrawiam Cie Pin. :D

 

KWIATEK

Już raz na forum pisałem czy Subaru to prom kosmiczny że tylko wybitny "specjalista" może "ręce włożyć"

Co takiego jest w tej twojej babci że tylko tam - a gdzie indziej nie ?

Może to jakiś składak i tylko ten co składał wie jak składał ?

Bo skoro do takiego "prostaka" jak Subaru trzeba geniusza to kogo trzeba do Porsche, Audi czy chociażby Alfy 156 2.5

No zastanów się ..

Rozumiem, że tych lubisz a innych nie, ale nie reklamuj tak bo inni byli i im ta firma nie odpowiada nie tylko ze względu na brak pieczątki.

Nie przeceniaj również "mechaników rajdowych" bo oni głównie wymieniają elementy ( szybciej na rajdzie, wolniej w garażu po rajdzie)

W tym zawodzie jak w każdym innym liczy się uczciwość ( głównie jak nie wiesz to nie rób bo zepsujesz).

.

.

.

 

 

I trudno sie z tym nie zgodzic. Sama prawda :!:

 

A'propos zakupu dobrego egzemplarza subaru to prawda jest taka, ze kazdy by kupil ale placic to nikt nie chce. Niestety malo ludzi potrafi docenic zadbane i idealne auto. Dlatego ja swojego nie sprzedaje :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

STIFAN

 

Subaru, żaden Chellenger ani F-117 to nie jest, ale tak się jakoś skałada, że mój samochód przez to, że ktoś miał mu silnik uszczelnić (wymienić uszczelki) nie zrobił tego jak należy i olej zniknął ciut za szybko co zaowocowało robieniem silnika.

 

Janek i Porshe obsługuje, zatem chyba coś ten Twój argument o "wybitnym specjaliście" nie tges. A czemu tylko w KAS-ie- bo widziałem (czytaj:miałem do czynienia) z zbyt dużą liczbą "speców" którzy byli uniwersalni. I najważniejsze bo do Janka mam zaufanie. Ot co.

Może to jakiś składak i tylko ten co składał wie jak składał

 

Wielu by chciało być tak pewnymi historii swoich samochodów jak ja jestem pewny swojego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W tym zawodzie jak w każdym innym liczy się uczciwość ( głównie jak nie wiesz to nie rób bo zepsujesz)

i to jest najważniejsze !! Dlatego mam swojego mechanika, nota bene rajdowego, nie dlatego, że pracował przy samochodach polskiej czołówki rajdowej ale dlatego, że sie stara nawet przy drobiazgach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...