Skocz do zawartości

Kupuje Subaru :)


Heller

Rekomendowane odpowiedzi

Rozumiem, że tych lubisz a innych nie, ale nie reklamuj tak bo inni byli i im ta firma nie odpowiada nie tylko ze względu na brak pieczątki.

Nie przeceniaj również "mechaników rajdowych" bo oni głównie wymieniają elementy ( szybciej na rajdzie, wolniej w garażu po rajdzie)

W tym zawodzie jak w każdym innym liczy się uczciwość ( głównie jak nie wiesz to nie rób bo zepsujesz).

 

Zlubieniem lub nie, nie ma to nic wspólnego. Oddam samochód ostatniemu chamowi jeśli będę miał pewność, że zrobi go jak trza.

A jeśli ktoś jest mechanikiem u Kuzaja, to przyznasz chyba, że jest to jakaś rekomendacja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 92
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Rozumiem, że tych lubisz a innych nie, ale nie reklamuj tak bo inni byli i im ta firma nie odpowiada nie tylko ze względu na brak pieczątki.

Nie przeceniaj również "mechaników rajdowych" bo oni głównie wymieniają elementy ( szybciej na rajdzie, wolniej w garażu po rajdzie)

W tym zawodzie jak w każdym innym liczy się uczciwość ( głównie jak nie wiesz to nie rób bo zepsujesz).

 

Zlubieniem lub nie, nie ma to nic wspólnego. Oddam samochód ostatniemu chamowi jeśli będę miał pewność, że zrobi go jak trza.

A jeśli ktoś jest mechanikiem u Kuzaja, to przyznasz chyba, że jest to jakaś rekomendacja.

 

A wiesz ile wspolnego ma Twoje auto z autem Kuzaja.................NIC :D Nie podwazam kompetencji mechanika ale to sa inne samochody.

Wracajac do mechanikow Szczepana to czasami skladaja kilka silnikow tygodniowo z pelnym sukcesem, naprawiaja skrzynie biegow (Janek sie nie dotyka) i robia wszystko lacznie z elektryka. Janka znam od wielu lat i nic do niego nie mam tylko nie robcie z niego cudotworcy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:lol::lol::lol: Dobry dowcip. Cena czyni cuda, tak???

Jak kupisz drozej to nie zgnije :lol: i sie nie zepsuje :lol:

Cena wcale nie musi odzwierciedlać stanu technicznego auta, szczególnie ta wysoka !

Czasem drozsze auto jest gorsze od tańszego.

 

Szkoda że nie rozumiesz co napisałem, a odpowiadasz.

 

Prawie jak prawdziwa dyskusja.

EOT

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A w Zakładzie Wyciskania Mocy latem są bardzo smaczne grill meetingi

 

Czekam lata bo w tym roku się już nie załapałem :mrgreen:

 

 

 

Lato się skończyło ale grill nadal działa i będzie działał aż nas śniegi nie zasypią. A działa wbrew tego co przeczytałem codziennie od jakiejś 11 -12. Czasami jak mam dużo spraw na mieście to max 13 do 21 - 22. 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem, że tych lubisz a innych nie, ale nie reklamuj tak bo inni byli i im ta firma nie odpowiada nie tylko ze względu na brak pieczątki.

Nie przeceniaj również "mechaników rajdowych" bo oni głównie wymieniają elementy ( szybciej na rajdzie, wolniej w garażu po rajdzie)

W tym zawodzie jak w każdym innym liczy się uczciwość ( głównie jak nie wiesz to nie rób bo zepsujesz).

 

Zlubieniem lub nie, nie ma to nic wspólnego. Oddam samochód ostatniemu chamowi jeśli będę miał pewność, że zrobi go jak trza.

A jeśli ktoś jest mechanikiem u Kuzaja, to przyznasz chyba, że jest to jakaś rekomendacja.

 

A wiesz ile wspolnego ma Twoje auto z autem Kuzaja.................NIC :D Nie podwazam kompetencji mechanika ale to sa inne samochody.

Wracajac do mechanikow Szczepana to czasami skladaja kilka silnikow tygodniowo z pelnym sukcesem, naprawiaja skrzynie biegow (Janek sie nie dotyka) i robia wszystko lacznie z elektryka. Janka znam od wielu lat i nic do niego nie mam tylko nie robcie z niego cudotworcy :)

 

Jestem osobą troche zainterwsowaną w tym sporze bo w końcu chodzi troche o moją osobę i powiem Ci że Impreza taka jaką jeździ Leszek Kuzaj ma bardzo dużo wspólnego ze zwykłą STI. Zarówno silnikowo jak i zawieszeniowo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co myslicie o tym ?

http://www.gratka.pl/moto/tresc.phtml?i ... cc61f38f0e

 

O tej nic nire wiem bo ogloszenie swierze a ostatnio nie mam czasu zeby gonic do Wawy ogladac, moze ktos z forum zna to auto? Cenowo i ogloszeniowo wyglada niezle.

 

a wracając do wątku przewodniego, zdaje się, że o tej Imprezie wspominał Sykstus. Opis skromny, acz zachęcający. Bezwypadkowa i kupiona w kraju... rzadkość. Choć jak na tę rzadkość dosć zaskakująco niska cena...

 

Tak mowilem dokladnie o tej, tylko w ostatnim ogloszeniu byly inne fotki. Niestety nie wiadomo co jej dolega ... A moze jak wyzej ktos zna to auto?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Janka znam od wielu lat i nic do niego nie mam tylko nie robcie z niego cudotworcy

A czy ja twierdzę, że jest cudotwórcą. Twierdzę natomiast, że jest uczciwy, jest znakomitym znawcą Subaru i jest miły bardzo. Nawet moja żona go polubiła, a jest bardzo ostrożna.

 

Lato się skończyło ale grill nadal działa i będzie działał aż nas śniegi nie zasypią. A działa wbrew tego co przeczytałem codziennie od jakiejś 11 -12. Czasami jak mam dużo spraw na mieście to max 13 do 21 - 22.

 

Jak przyjadę do Was z żony czarnuchem to zostanę trochę dłużej. Najwyżej wrócę Taxi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Apropo's tanich i drogich Gtków kupiłem Abtowe GT nie było drogo wręcz tanio i po naprawieniu wszelkich mankamentów łącznie z malowaniem wyszło baaardzo przyzwoicie no i jeździ nie gnije. A moi mechanicy pomimo że serwisowali Forda RS to i z GT dali sobie radę przecież to "tylko" samochód :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Janka znam od wielu lat i nic do niego nie mam tylko nie robcie z niego cudotworcy

A czy ja twierdzę, że jest cudotwórcą. Twierdzę natomiast, że jest uczciwy, jest znakomitym znawcą Subaru i jest miły bardzo. Nawet moja żona go polubiła, a jest bardzo ostrożna.

 

Lato się skończyło ale grill nadal działa i będzie działał aż nas śniegi nie zasypią. A działa wbrew tego co przeczytałem codziennie od jakiejś 11 -12. Czasami jak mam dużo spraw na mieście to max 13 do 21 - 22.

 

Jak przyjadę do Was z żony czarnuchem to zostanę trochę dłużej. Najwyżej wrócę Taxi.

 

Nie watpie w uczciwosc Janka i w to, ze jest mily :) . Zna sie na Subaru ale co kryje sie pod Twoim okresleniem "znakomitym znawca" to nie wiem bo jak juz pisalem skrzyn nie robi. Subaru jest prosta konstrukcja jak cep i nie ma co dorabiac do tego kosmicznej teorii.

Srednio pojetny mechanik + dobry nauczyciel na poczatku i mozna serwis GT otwierac :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę, że określenie "znakomity znawca" jest nierozerwalnie związane z doświadczeniem, wszyscy chyba doświadczyli w niektórych ASO (różne marki) czy też wszelakiej maści warsztatach owy brak doświadczenia przy diagnozowaniu usterki i potem szukaniem ich po omacku na kosz (niemały) klienta. A doświadczenie mechanik daje nam szansę, że będzie to jedna z "typowych" usterek, które robi się w godzinę a nie tydzień.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kuba kupiles od Kopera czy przez niego?

 

?

.....?

To bylo jego auto czy je sprzedawał - nie sprzedaje tylko subaru....

 

 

 

Kupiłem samochód od Marcina Sienkiewicza - właściciela Mabi i rajdowca - tego który sprzedaje ta niebieską Imprezę, nie wiem skąd Ci się Koper wziął.

 

tak zrozumialem i sie zdziwilem :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piotr napisał/a:

 

Dobry dowcip. Cena czyni cuda, tak???

Jak kupisz drozej to nie zgnije i sie nie zepsuje

Cena wcale nie musi odzwierciedlać stanu technicznego auta, szczególnie ta wysoka !

Czasem drozsze auto jest gorsze od tańszego.

 

 

Szkoda że nie rozumiesz co napisałem, a odpowiadasz.

 

Prawie jak prawdziwa dyskusja.

EOT

 

Piotr z tabą sie nie zgodze bo skoro ktos ceni samochód to jest pewny jego stanu i nie robi problemów z obejrzeniem tego auta w warsztacie przez speców,a tobie Iwan przyznaje racje że za małe pieniądze mozna kupić jakiś shit a potem bedzie trzeba sie pociąć albo sprzedać nerkę i pare innych aby wyprowadzić to auto na prostą. Ja jestem zadowolony a ty Iwan masz u mnie tytuł super sprzedawcy, szukam mankamentów auta ale jest cholernie cieżko i WIEM za co zapłaciłem. I sprry że na ogólnym ale mamy zaległe piwo!!! :D:):lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co to za prosiak? Bo mnie zaintrygowałeś

 

Nie wiem dokładnie, ale klient regulował przy mnie rachunek za jakąś robotę. Dokładnie zaczął rozmowę na ten temat poczym poszli z Jankiem do biura. Kurczę a może coś za dużo chlanąłem? :oops:

 

Srednio pojetny mechanik + dobry nauczyciel na poczatku i mozna serwis GT otwierac

 

Sądzę, że jednak nie jest to tak proste.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nawet moja żona go polubiła, a jest bardzo ostrożna.

 

Natychmiast zmień serwis ! bo to się może źle skończyć

 

Jak przyjadę do Was z żony czarnuchem to zostanę trochę dłużej. Najwyżej wrócę Taxi.

 

A czarnuch piechotą ... jak to niewolnik ...

 

.

.

.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piotr napisał/a:

 

Dobry dowcip. Cena czyni cuda, tak???

Jak kupisz drozej to nie zgnije i sie nie zepsuje

Cena wcale nie musi odzwierciedlać stanu technicznego auta, szczególnie ta wysoka !

Czasem drozsze auto jest gorsze od tańszego.

 

 

Szkoda że nie rozumiesz co napisałem, a odpowiadasz.

 

Prawie jak prawdziwa dyskusja.

EOT

 

Piotr z tabą sie nie zgodze bo skoro ktos ceni samochód to jest pewny jego stanu i nie robi problemów z obejrzeniem tego auta w warsztacie przez speców,a tobie Iwan przyznaje racje że za małe pieniądze mozna kupić jakiś shit a potem bedzie trzeba sie pociąć albo sprzedać nerkę i pare innych aby wyprowadzić to auto na prostą. Ja jestem zadowolony a ty Iwan masz u mnie tytuł super sprzedawcy, szukam mankamentów auta ale jest cholernie cieżko i WIEM za co zapłaciłem. I sprry że na ogólnym ale mamy zaległe piwo!!! :D:):lol:

Obyś miał racje w swoim przypadku, ale na pewno nie jest to regułą, że drogie = bardzo dobre.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...