Skocz do zawartości

Kupuje Subaru :)


Heller

Rekomendowane odpowiedzi

No i prosze... Gietek zadbany, pieknie serwisowany, jezdzi jak trzeba, chyba juz mam...

 

Roland - nie zapeszajmy i odpukac - chyba bedzie ok :)

 

 

PS A gdzie wuwuwu z galeria tego Fordzika Azraela ?

 

pzdr.

 

To naprawdę dobry wybór :)

 

Sympatycznie, że wszystko zostaje w rodzinie ;)

Forumowicze kupują szuwarki od innych forumowiczów. Może kiedyś mi się też tak przytafi :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 92
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

A skąd ten smutek, wolałbyś żeby się nie przytrafiło :)

 

Smutek stąd, że wielkopolaninowi to się JESZCZE nie przytrafiło :).

 

Ale spoko wielkopolanin - na każdego przyjdzie jego czas 8).

 

Przemeq postawił słuszną diagnozę ;) Pewnie prędzej czy później się przytrafi. Tylko ciągle jakieś wydatki.....:( A tyle fajnych okazji się trafia ! I ceny spadają...

Marcin, w avatarze bliżej nieokreślona Impreza. Ale fota bardzo mi przypadła do gustu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie. Jestem tutaj nowy. zamierzam kupić Subaru jeszce nie wiem czy Forester czy Outback ale przeczytałem pare wpisów i zacząłem się wachać a bo to obony zdziera kłopotyz przegubami, zatarcia silnika bo bierze olej tarcze do niczego. Tak naprawdę chciałbym wiedzieć czy rzeczywiscie jest tak źle czy też po prostu są to takie sobie narzekania. czekam na porade i dziekuje z góry.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piotr napisał/a:

 

Dobry dowcip. Cena czyni cuda, tak???

Jak kupisz drozej to nie zgnije i sie nie zepsuje

Cena wcale nie musi odzwierciedlać stanu technicznego auta, szczególnie ta wysoka !

Czasem drozsze auto jest gorsze od tańszego.

 

 

Szkoda że nie rozumiesz co napisałem, a odpowiadasz.

 

Prawie jak prawdziwa dyskusja.

EOT

 

Piotr z tabą sie nie zgodze bo skoro ktos ceni samochód to jest pewny jego stanu i nie robi problemów z obejrzeniem tego auta w warsztacie przez speców,a tobie Iwan przyznaje racje że za małe pieniądze mozna kupić jakiś shit a potem bedzie trzeba sie pociąć albo sprzedać nerkę i pare innych aby wyprowadzić to auto na prostą. Ja jestem zadowolony a ty Iwan masz u mnie tytuł super sprzedawcy, szukam mankamentów auta ale jest cholernie cieżko i WIEM za co zapłaciłem. I sprry że na ogólnym ale mamy zaległe piwo!!! :D:):lol:

Obyś miał racje w swoim przypadku, ale na pewno nie jest to regułą, że drogie = bardzo dobre.

 

Niewątpliwie bywa różnie.

Sprzedaję swoje samochody zawsze w wieku trzech lat, 180-200kkm przebiegu i w idealnym stanie technicznym (na ile to możliwe przy tym przebiegu). W istocie znaczy to, że samochód jest na bieżąco naprawiany w ASO z użyciem oryginalnych części - i wszystko jest sprawne. Samochody są również bezwypadkowe - jakoś mi się od bardzo dawna nie zdarzyło przydzwonić (odpukać).

 

I zawsze sprzedaję poniżej ceny rynkowej.

Dlaczego?

Bo mi się nie chce sprzedawać samochodu przez pół roku.

 

Znam za to wynalazki klepane z przystanku, za to z ceną z księżyca.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tylko rzeby dobrze skręcało i byo 20 razy tańsze poprosze. Da się ? :wink:

 

nie mialem na mysli tej szybkiej sztuki na cwiartke. ta druga ma miec "jedynie" ~400ps

i sluzyc do normalnej (czytaj - nieco szybszej 8) ) jazdy. nie tylko na wprost.

mam nadzieje, ze marcin podzieli sie z nami jakimis detalami technicznymi.

ja bym chetnie poczytal tez o kosztach, ale o tym niektorzy wola nie pamietac :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie. Jestem tutaj nowy. zamierzam kupić Subaru jeszce nie wiem czy Forester czy Outback ale przeczytałem pare wpisów i zacząłem się wachać a bo to obony zdziera kłopotyz przegubami, zatarcia silnika bo bierze olej tarcze do niczego. Tak naprawdę chciałbym wiedzieć czy rzeczywiscie jest tak źle czy też po prostu są to takie sobie narzekania. czekam na porade i dziekuje z góry.

 

ja tam zadowolony jestem, po 3 latach praktycznie jedynie sprzęgło mi padło ale to głw z przyczyn pożyczania auta ludziom nieodpowiedzialnym...

90kkm i zadnej awarii...

p.s. sprzęgło jedynie szarpało, nie ślizgało się....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

1.Kiszka jest nowy na forum, ale uwierz mi wie co pisze i zna się na Subaru (bywa, że pracuje w serwisie Kuziego jako mechanik)

2.Szczepan jest ok, ale ja na swoją skrzynię czekałem dość długo. Robota zrobiona jak należy, ale jej czas uzasadnia stwierdzenie o kłopotach z odbiorem.

3."Pewien stołeczny guru mechaniki"-trochę szacunku-nikomu innemu poza Jaśkiem (i jego ludźmi) nie pozwolę włożyć rąk do mojej Babci.

4.Umówisz się i przyjmie, nie dziś, nie jutro ale termin się znajdzie. A to, że ma dużo zleceń to świadczy jak sądzisz o czym?

5. A że pracuje wieczorami to fakt, ale nam nic do tego. Jeśli się umówi na konkretny termin to go dotrzyma, chyba, że wnikną jakieś inne okoliczności tak jak było ze mną (oczekiwanie na skrzynię a potem na deskę która musiała wrócić do poprawek).

6.Po mojemu póki jest KAS-a bałaganu nie ma. Chyba, że ktoś ma samochód na gwarancji i musi mieć pieczątki w książce przeglądów.

 

Pozdrawiam Cie Pin. :D

 

Bez obrazy :D

Nie mam nic przeciwko temu serwisowi oprócz tego, że jeśli twój subi jest twoim jedynym samochodem i musisz jezdzic nim codziennie, to ten serwis odpada. Oczywiscie, jesli masz czas to mozesz zostawic tam swoje auto i zapewne bedziesz zadowolony.

 

Ja jestem tylko zły na to, że taki dobry serwis nie działa cały dzień i nie można tam podjechać, kiedy jest problem z samochodem.

 

Z tego co wiem, to w całej Polsce nie ma całodobowego serwisu SUBARU.

Nie ma nawet takiego, który pracowałby na dwie zmiany.

 

To jest dramat w pewnych sytuacjach. Uwierz mi, czasem by sie przydał.

 

pozdrawiam

:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jestem tylko zły na to, że taki dobry serwis nie działa cały dzień i nie można tam podjechać, kiedy jest problem z samochodem.

 

Można :-) Od niedawna.

 

 

Z tego co wiem, to w całej Polsce nie ma całodobowego serwisu SUBARU.

Nie ma nawet takiego, który pracowałby na dwie zmiany.

 

W krytycznych sytuacjach pewnie się coś da wyknuć ;-) Ale jest to jakaś nisza - jakby ktoś chciał zainwestować to na pewno KAS na to pójdzie, mogę pomóc organizować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...