Skocz do zawartości

W Sobotę wygrałem w Lotto 11 Milionów !


Intakwrx

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 358
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

A mi wystarczy WRX z okraglymi lampami zmienionymi na Morette, wysoka lotka z tylu i wydechem 2,5 cala i BOVem HKSa (felgi obojatne bo i tak juz czekaja 17 ATSa)

rice.....

 

Czy ty mnie czacem tym ryzem nie obrazasz? ;) A tak na powaznie to akurat wylupiastemu te soczewki pasuja :) Pozatym o gustach sie nie dyskutuje :P

 

Z uwagi że WRX Sti będę hurtem brać cenna będzie niższa co spowoduje że damy rade :) No chyba ze ktoś z Mclarenem F1 wyjedzie :( to Św. Mikołaj się poskłada.....

 

Sykstus No ja nie wyrobie Ci szukać takich wygibasów.. Sti bierz i nie wybrzydzaj !

 

No dobra niech bedzie nowe STi ;) Przynajmniej mi Rad nie bedzie przypinal latki za soczewki Moreta, alez wydechu, BOV, i nowej mapy nie zrezygnuje :mrgreen:

 

 

Tylko ze mi wlasciwie nie o swiatla chodzilo....tylko o BOVa na seryjnym aucie, ktory nie polepsza, a pogorsza osiagi.....wiec to jest mod typu szpanujacego, czyli rice...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:shock: o jaaaaa :shock: To prawda Witek? ;)
Czemuś taki zszokowany ? Pewnie, że prawda i w tej minucie szczerości powiem Ci jeszcze, że wizja WRXa jako mój drugi, w życiu samochód, bardzo mi się podoba. :D Nawet więcej niż bardzo.

 

Intak, życzę dużo szczęścia, ale tak naprawdę duuużo, tak z kilkanaście milionów :!:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czemuś taki zszokowany ? Pewnie, że prawda i w tej minucie szczerości powiem Ci jeszcze, że wizja WRXa jako mój drugi, w życiu samochód, bardzo mi się podoba. Nawet więcej niż bardzo.

 

No dla mnie nikt by nie zabral STI, a napewno nie matka :P Taki duzy z ciebie kon a taki maminsynek? :twisted:

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odpowiadajac jako pierwszy w tak krotkim czasie, jednoczesnie z takim uporem i z taka stanowczoscia, dajesz dowod na to, ze nie chcesz przyznac sie przed samym soba, jakie jest Twoje prawdziwe oblicze. Jest to objaw bardzo czesto spotykany u pacjentow. Ale kolego Milek, nie zalamuj sie - bycie mamisynkiem nie jest niczym zlym! Musisz sie tylko otwarcie do tego przyznac i z duma mowic wszystkim wokol: "tak, jestem mamisynkiem!".

 

No, powtorz za mna - "Jestem mamisynkiem i jestem z tego dumny!"

 

 

 

:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sporo tych życzen, ciekawe czy 5mln starczy :) ale mniejsza o to...

 

Drogi Świety mikołaju!! Prosze o SUBARU IMPREZA T 1996r (wg. mnie najpiekniejsza)!!

 

Moze byc na stalowych felgach i bez spojlera oraz troche podrapana ale żeby tech. była sprawna :)

 

Z góry dzieki i pozdrawiam!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odpowiedni avatar czyni cuda!!!

Obstawiam że nie avatar jednak...

 

Autorka avatara przyparta do muru (właściwie: krzesła; rzecz była na spotkaniu integracyjnym wielkopolskim) zaparła się, jak nie przymierzając, Św. Piotr. Wprawdzie nie wyszła na zewnątrz i nie zapłakała gorzkimi łzami, ale uparcie twierdziła że ona na tym zdjęciu to nie ona. No i ja teraz nie wiem komu tu wierzyć.

Bo ona to już raz obiecała że więcej golfu nie założy, a przyszła na spotkanie w golfie.

 

Ech, te kobiety.

 

M.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i ja teraz nie wiem komu tu wierzyć.

 

Zawsze wierz sobie ;).

 

No, niby tak. Sobie mogę (warunkowo) uwierzyć, ale te ...eee, uszy na zdjęciu, to nie moje (na pewno). No i co teraz?

 

P.S. No i możesz też zapytać Intaka :mrgreen:.

No, niby mogę. Ale czy to dzisiaj można ludziom wierzyć?

:mrgreen:

 

M.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...