Skocz do zawartości

W Sobotę wygrałem w Lotto 11 Milionów !


Intakwrx

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 358
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

to ja wezmę Intak twoją żabę a ty sobie nowego kupisz :D

 

Żaby nie oddam ! Graża jest czasem nazywaną żabą :!: :!: :!:

Więc problem by był z nabyciem czegoś podobnego ! Sie 15 lat naszukałem więc nie oddam :!: :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A mi wystarczy WRX z okraglymi lampami zmienionymi na Morette, wysoka lotka z tylu i wydechem 2,5 cala i BOVem HKSa (felgi obojatne bo i tak juz czekaja 17 ATSa)

rice.....

 

 

 

A ja nic nie chce, bo juz wszystko co chce mam :)

 

EEEttamm :!: Twój Avatar mówi co innego ! Fundne Ci operacje na takie cycki :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z uwagi że WRX Sti będę hurtem brać cenna będzie niższa co spowoduje że damy rade :) No chyba ze ktoś z Mclarenem F1 wyjedzie :( to Św. Mikołaj się poskłada.....

 

Wielkopolanina Jeno STI nowe

Milek Będzie STI nowe i nie marudź... se najwyżej znaczki urwiesz będziesz udawać ze to zwykły WRX z większym spoilerem. Gratis masz większe gacie do zmiany Avatara.... :)

kropek Opla Astrę GSI 3d .... nierób jaj... zastanów się jeszcze ! Dostaniesz kupony na paliwo !

WRC fan Będzie STI grafitowe, a STi S203 albo Type 25 odpada bo pierwsze życzenie się liczy... :P

WiS Legaca Spec B niema problema, natomiast grzybki u tego gościa co przy drodze sprzedawał sie skończyły, ale ponoć te Rumunki co stoją dalej -mają, zagadam, pewno w jakim ciepłym miejscu trzymają ?!

Abt będzie nowe Sti i nie wybrzydzaj !

Kuba No 22B było jedno i ty byłeś pierwszy :)

charlie Przy tej ilości tą demówke dostane pewno gratis więc jest dla Ciebie :)

owoc666 będzie jeno 1000$ od biedy weźmiesz ?!

vampeer będzie w sobotę 24 grudnia przewiązane czerwoną kokardą pod domem ! GT2 jak chciałeś. Hmm Wielkopolanin Sugeruje żeby GT2 było czerwone... no to kokarda czarna odpada bo ... a biała też nie tego... Wybaczysz jak będzie bez ??! No zrobimy czarne jak prosisz i kokarda się nie zmarnuje :)

bart1000 Ok. mam talon do Mapteku na 30.000 zł powinno starczyć ?!

Than_Junior Forys 2.0 MY06. Oczywiscie 2.5 XT, Oczywiście ! :)

Azrael Dwa Sti, jeden do treningu i dofinansowanie do skansenu oczywiście też ! Załatwię kasę z Uni na kulturę niema problemów z dofinansowaniem ! :)

Wck Już pisałem... jeno Porsche od biedy...

Sykstus No ja nie wyrobie Ci szukać takich wygibasów.. Sti bierz i nie wybrzydzaj !

Witek Będą pewno do wzięcia Gtki tych co Sti wezmą więc nie ma sprawy :)

Anjew będzie banalne Sti :)

Fiodo____ Tribeca w wersji dla 7 osób, spoko i bagażnik na dach !

 

Co tak mało nie krępujcie się!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do Azraelowego skansenu dofinansowanie chcesz brać z szuflady "kur... tura"???

A nie prościej z agroturystyki? Działanie 4 SAPARD, "tworzenie na wsi pozarolniczych miejsc pracy" - ...w końcu o tej Warszawie różnie mówią...

 

A gdyby z moim Legacem miał byc kłopot, to też wezmę tego estiaja, no niech będzie, moja strata. Grafit poproszę, jesli już.

Grzybkiem zaś sobie kolega pały (eeee, ten... tego... głowy!) nie zawraca. Jak już będę miał estiaja na złotych felach, sam załapię. To jest, eeee, się zaopatrzę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A mi wystarczy WRX z okraglymi lampami zmienionymi na Morette, wysoka lotka z tylu i wydechem 2,5 cala i BOVem HKSa (felgi obojatne bo i tak juz czekaja 17 ATSa)

rice.....

 

Czy ty mnie czacem tym ryzem nie obrazasz? ;) A tak na powaznie to akurat wylupiastemu te soczewki pasuja :) Pozatym o gustach sie nie dyskutuje :P

 

Z uwagi że WRX Sti będę hurtem brać cenna będzie niższa co spowoduje że damy rade :) No chyba ze ktoś z Mclarenem F1 wyjedzie :( to Św. Mikołaj się poskłada.....

 

Sykstus No ja nie wyrobie Ci szukać takich wygibasów.. Sti bierz i nie wybrzydzaj !

 

No dobra niech bedzie nowe STi ;) Przynajmniej mi Rad nie bedzie przypinal latki za soczewki Moreta, alez wydechu, BOV, i nowej mapy nie zrezygnuje :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kropek Opla Astrę GSI 3d .... nierób jaj... zastanów się jeszcze ! Dostaniesz kupony na paliwo !

 

mi takie białe/ czerwone GSi wystarczy 8) Z górki dziękuję za bony na paliwko :mrgreen:

 

Edit: Widzę, że zamówienia się zmieniają więc ja poproszę Astrę GSi z silnikiem od Calibry Turbo z odpowiednio wzmocnioną skrzynią biegów, zawieszeniem i układem hamulcowym. na białych felgach Compomive.

 

Jeśli zaś jest to nieosiągalne, to zadowolę się Subaru Imprezą GT- mile widziany żółty lub biały.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...