Jump to content
Mark L.A.

Forumowe Poszukiwania Świętego Graala - 22B -

Recommended Posts

To ja podam bardziej "racjonalny" argument. Jest tego tylko 400 sztuk i nie każdy może to mieć 8)

No i dlatego MarkLA będzie miał nie lada orzech do zgryzienia, ale tak to już jest z dziełami sztuki :wink:

radekk prześliczna :mrgreen:
też się rozmarzyłem :mrgreen:
555 z budy niczym się nie różniło od GL-a :mrgreen: dlatego dla lajkonika jest zwykłym Subaru z dużymi felgami :wink:
niby tak, ale mimo to jest dla mnie piękne i chyba jest dla mnie tak samo kultowe jak 22B :mrgreen:
Równie dobrze można próbować udowodnić przewagę Świąt Bożego Narodzenia nad Świętami Wielkiej Nocy lub odwrotnie.
przecież to oczywiste które są lepsze, te w których dostaje się kluczyki do Subaru, najlepiej do 22B :wink:

To ja podam bardziej "racjonalny" argument. Jest tego tylko 400 sztuk i nie każdy może to mieć 8)

No i dla niektórych ważny jest też fakt, że auto w takim setupie wyszlo pierwotnie z fabryki, a nie jest to przerobione na 22b zwykle coupe (Premo, pawlaswrc - bez urazy - Wasze fury są mega super i sam chcialbym mieć takiego kit cara :mrgreen:)

Dla mnie normalną rzeczą jest, że jak coś jest w bardzo limitowanej serii i przez ogól uznane za kultowe i wyjątkowe to chęć posiadania jest dużo większa niż w przypadku rzeczy ogólnodostępnych, niektórzy są w stanie ten cel zrealizować, innym pozostaje marzenie i ślinotok :P

Wiec tak ... jestem po prawie półtoragodzinnej rozmowie telefonicznej z panem Fiodorem, ojcem baaardzo znanej aktorki i jestem pod dużym wrażeniem, że jest taki człowiek w tym kraju, który posiada niesamowitą wiedzę na temat 22b i nie tylko, ponieważ zajmuje się przywracaniem do życia unikatów marki Ferrari, Porsche czy też Maserati .

Wszystko szło po mojej myśli do momentu w którym okazało się , że w branży ludzi , którzy zajmują się unikatowymi samochodami istnieje bardzo osty konflikt i ten temat chciałbym zakończyć ...

GiGi, bardzo dziękuję Ci za ten kontakt, sporo się nauczyłem a taka wiedza jest wiele warta . Najprawdopodobniej z panem Fiodorem zwiąże mnie kontakt biznesowy , daj Boże .

22b z Poznania, odświeżone wyląduje na aukcji w Niemczech niemniej jednak jestem umówiony na kawę w Poznaniu na miłą konwersację na wiadomy temat .

Wracam do punktu 0 ...

-- 29 sty 2011, o 04:57 --

zadne STI , Spec C , Esy sresy , Type Ry RA i wszystkie inne nie moga sie znim rownac.Subaru juz nigdy nie bedzie malo samochodu ktory bedzie mogl go zastapic ( no chyba ze zrobia WRC i wypuszcza na rynaek samochd ktory wyglada tak samo tylko nie ma klatki a ma zwykle fotele) , Jestem tego pewiem i nawet nich te nowsze beda 10 razy szybsze a ten przy nich bedzie jechal na wstecznym.

To samochod dla ktorego rozwazyl bym sprzedaz nerki byle by go tylko postawic w garazu

Kocham Cię za ta wypowiedź :oops:

Wracam do punktu 0 ...

Przykro... :|

spokojnie, nie ma co sie napalac, cel jest zacny ale trzeba podejsc do tego z wielkim dystansem i z zimna krwia

Ma silnik 2,2T i nikt nie wie ile to ma koni;)

A czy to ważne że bokser bulgocze??:P

watpie zeby MARK go upalal w przyszlosci, jak ja mialbym kupic taki samochod to raczej jako lansowóz

w branży ludzi , którzy zajmują się unikatowymi samochodami istnieje bardzo osty konflikt i ten temat chciałbym zakończyć ...

ale nie bardzo rozumiem:

konflikt na jaki temat????

i co ma ten konflikt do ewentualnej rezygnacji z zakupu????

Cześć wszystkim, szwagier dał mi namiar na to forum i postanowiłem tutaj zajrzeć.

Numer 316 jest w tej chwili własnością kolegi Marcina. Jest mało jeżdżone. To jest ta oklejona maszyna z pierwszego postu:

http://www.exoticcars.pl/forum/viewtopic.php?t=5137&postdays=0&postorder=asc&start=45

i tutaj na zdjęciach z GTRem

http://nissangtr.org.pl/viewtopic.php?f=7&t=119&sid=4d20601bd74d653883f0ca184790de70

Miałem okazję wiele razy nią jeździć - świetna, choć trochę przerażająca maszyna. :)

DEFTRONIC, czy ta sztuka jest na sprzedaż ?

w branży ludzi , którzy zajmują się unikatowymi samochodami istnieje bardzo osty konflikt i ten temat chciałbym zakończyć ...

ale nie bardzo rozumiem:

konflikt na jaki temat????

i co ma ten konflikt do ewentualnej rezygnacji z zakupu????

... ten temat jest dla mnie zamknięty . Wysłuchałem obie zwaśnione strony, swoje pomyślałem ... i tylko niepotrzebnie dostałem rykoszetem w efekcie czego 22b z Poznania nie przyjedzie na Podbeskidzie .

Szukamy dalej . :twisted:

DEFTRONIC, czy ta sztuka jest na sprzedaż ?

Nie, auto nie jest na sprzedaż. Przynajmniej przez najbliższe lata. Subaru jest w b.dobrym stanie, garażowane, z pełną dokumentacją techniczną (po japońsku, bo auto pierwotnie było kupione w Japoni, na rynek UK do sprzedaży było chyba tylko przeznaczone paręnaście nie-ASO), serwisową oraz wszelkich przeróbek tunningowych. Jako ciekawostkę mogę podać, że kolega dostał swego czasu, od jakiejś firmy produkującej modele samochodów ofertę - chcieli produkować model wyglądający dokładnie tak jak auto kolegi, niestety nie był on tym zainteresowany. W sumie szkoda.

Aj tam pierdzielenie, jak się nad czymś spuszczam to wiem dlaczego, a nie na zasadzie tak, bo tak albo tak, bo tak robią wszyscy...

Jak ktoś się mnie pyta dlaczego mam schizę na punkcie subaru, to potrafię to uzasadnić.

i żeby nie było niejasności - ja naprawdę rozumiem Wasze podejście do tego modelu, na tej samej zasadzie jak rozumiem swoje w stosunku do marki, absolutnie nie neguję tego, że jest to model kultowy i jak już pisałem wcześniej jedyny w swoim rodzaju, po prostu chyba chciałem tylko znaleźć dowody na to...

Zdaje się kolego, że się czepiasz i nie bardzo potrafisz uzasadnić dlaczego :shock: :wink: . "Pierdzielenie", a chwilę potem "ja naprawdę rozumiem....". Dowodów na wyjątkowość 22B dla subaromaniaków masz w wątku od metra. Jakich dowodów ponad te w wątku potrzebowałeś jeszcze :twisted::mrgreen: ?

Jakich dowodów ponad te w wątku potrzebowałeś jeszcze

ankietke?

:P:twisted::mrgreen:

Jakich dowodów ponad te w wątku potrzebowałeś jeszcze

ankietke?

:P:twisted::mrgreen:

FTZ :mrgreen::mrgreen::mrgreen:

T8LEK, ankieta juz na ten temat była, 22B wygrało viewtopic.php?f=1&t=139975&view=unread#unread

Fakt, no jak juz autorska ankieta do BarteZa nie przemawia, to cytujac klasyka: "jak nie dzwiedz, to nie wiem"

:wink:

a zeby nie bylo kompletnie OT, to kilka fotek 22B po kuracji w Polished Bliss [oczywiscie te fotki juz na The Forum byly, milion razy, tak-kota-WRC-znam-osobiscie-i-widzialem-Kena-Blocka-skaczacego-wyciaganym-TIRem-przez-wode]:

http://www.detailingworld.co.uk/forum/s ... hp?t=80553

Araz-POZ, T8LEK, elmo

Panowie, Wy mnie dalej nie rozumiecie, ale nieważne, skończmy tą część dyskusji o 22B, bo donikąd nie prowadzi... :wink:

Przyjmujemy, chociażby za premo, że 22B jest jak wniebowzięcie NMP i nie należy o nie pytać tylko w nie wierzyć. EOT. peace, pax i w ogóle :D :wink:

BTW Żeby nie było, jestem świadom co było w ankiecie i sam ją zdążyłem już tutaj przywołać... :P :wink:

a ten egzemplarz z Austrii, coś z nim nie tak??

ha a jeśli chodzi o ekskluzywność to była jeszcze w gc8 wesja s201, 300 sztuk, wzmocniony silnik, ogólnie podobno wypas,

http://www.pistonheads.com/sales/2439836.htm

i tańsza jest, tylko ten wygląd :roll:

jakoś sie nie śni po nocach

Araz-POZ, T8LEK, elmo

Panowie, Wy mnie dalej nie rozumiecie, ale nieważne, skończmy tą część dyskusji o 22B, bo donikąd nie prowadzi... :wink:

Przyjmujemy, chociażby za premo, że 22B jest jak wniebowzięcie NMP i nie należy o nie pytać tylko w nie wierzyć. EOT. peace, pax i w ogóle :D :wink:

BTW Żeby nie było, jestem świadom co było w ankiecie i sam ją zdążyłem już tutaj przywołać... :P :wink:

:mrgreen: 8)

:roll: Panowie, pochylcie się lepiej na tematem skąd najlepiej znaleść, zakupić itd. spotęgujcie włąsne siły i chęci do tak zacnego projektu.Każdy z Was bedzie miał moralne prawo do słynnego powiedzenia...ja tam byłem,22B doradziłem, znalazłem,namierzyłem..no.I to wzamian za dobre Wasze zachowanie uprawnia do trzymania po 1-m miesiącu besti pod domem :mrgreen:

I tera się zacznie :lol:

tylko ten wygląd

jakoś sie nie śni po nocach

no jakos nie bardzo :mrgreen:

No to Marku powodzenia w poszukiwaniach, strasznie tajemniczy dzisiaj byłeś zamiast od razu mi powiedzieć że to Ty poszukujesz 22b :mrgreen: