Skocz do zawartości

Forumowe Poszukiwania Świętego Graala - 22B -


Mark L.A.

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 1,6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

radekk prześliczna :mrgreen:
też się rozmarzyłem :mrgreen:
555 z budy niczym się nie różniło od GL-a :mrgreen: dlatego dla lajkonika jest zwykłym Subaru z dużymi felgami :wink:
niby tak, ale mimo to jest dla mnie piękne i chyba jest dla mnie tak samo kultowe jak 22B :mrgreen:
Równie dobrze można próbować udowodnić przewagę Świąt Bożego Narodzenia nad Świętami Wielkiej Nocy lub odwrotnie.
przecież to oczywiste które są lepsze, te w których dostaje się kluczyki do Subaru, najlepiej do 22B :wink:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ja podam bardziej "racjonalny" argument. Jest tego tylko 400 sztuk i nie każdy może to mieć 8)

 

No i dla niektórych ważny jest też fakt, że auto w takim setupie wyszlo pierwotnie z fabryki, a nie jest to przerobione na 22b zwykle coupe (Premo, pawlaswrc - bez urazy - Wasze fury są mega super i sam chcialbym mieć takiego kit cara :mrgreen:)

 

Dla mnie normalną rzeczą jest, że jak coś jest w bardzo limitowanej serii i przez ogól uznane za kultowe i wyjątkowe to chęć posiadania jest dużo większa niż w przypadku rzeczy ogólnodostępnych, niektórzy są w stanie ten cel zrealizować, innym pozostaje marzenie i ślinotok :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiec tak ... jestem po prawie półtoragodzinnej rozmowie telefonicznej z panem Fiodorem, ojcem baaardzo znanej aktorki i jestem pod dużym wrażeniem, że jest taki człowiek w tym kraju, który posiada niesamowitą wiedzę na temat 22b i nie tylko, ponieważ zajmuje się przywracaniem do życia unikatów marki Ferrari, Porsche czy też Maserati .

Wszystko szło po mojej myśli do momentu w którym okazało się , że w branży ludzi , którzy zajmują się unikatowymi samochodami istnieje bardzo osty konflikt i ten temat chciałbym zakończyć ...

GiGi, bardzo dziękuję Ci za ten kontakt, sporo się nauczyłem a taka wiedza jest wiele warta . Najprawdopodobniej z panem Fiodorem zwiąże mnie kontakt biznesowy , daj Boże .

22b z Poznania, odświeżone wyląduje na aukcji w Niemczech niemniej jednak jestem umówiony na kawę w Poznaniu na miłą konwersację na wiadomy temat .

 

Wracam do punktu 0 ...

 

-- 29 sty 2011, o 04:57 --

 

zadne STI , Spec C , Esy sresy , Type Ry RA i wszystkie inne nie moga sie znim rownac.Subaru juz nigdy nie bedzie malo samochodu ktory bedzie mogl go zastapic ( no chyba ze zrobia WRC i wypuszcza na rynaek samochd ktory wyglada tak samo tylko nie ma klatki a ma zwykle fotele) , Jestem tego pewiem i nawet nich te nowsze beda 10 razy szybsze a ten przy nich bedzie jechal na wstecznym.

To samochod dla ktorego rozwazyl bym sprzedaz nerki byle by go tylko postawic w garazu

Kocham Cię za ta wypowiedź :oops:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć wszystkim, szwagier dał mi namiar na to forum i postanowiłem tutaj zajrzeć.

 

Numer 316 jest w tej chwili własnością kolegi Marcina. Jest mało jeżdżone. To jest ta oklejona maszyna z pierwszego postu:

 

http://www.exoticcars.pl/forum/viewtopic.php?t=5137&postdays=0&postorder=asc&start=45

 

i tutaj na zdjęciach z GTRem

 

http://nissangtr.org.pl/viewtopic.php?f=7&t=119&sid=4d20601bd74d653883f0ca184790de70

 

Miałem okazję wiele razy nią jeździć - świetna, choć trochę przerażająca maszyna. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

DEFTRONIC, czy ta sztuka jest na sprzedaż ?

 

w branży ludzi , którzy zajmują się unikatowymi samochodami istnieje bardzo osty konflikt i ten temat chciałbym zakończyć ...

ale nie bardzo rozumiem:

konflikt na jaki temat????

i co ma ten konflikt do ewentualnej rezygnacji z zakupu????

... ten temat jest dla mnie zamknięty . Wysłuchałem obie zwaśnione strony, swoje pomyślałem ... i tylko niepotrzebnie dostałem rykoszetem w efekcie czego 22b z Poznania nie przyjedzie na Podbeskidzie .

 

Szukamy dalej . :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

DEFTRONIC, czy ta sztuka jest na sprzedaż ?

 

Nie, auto nie jest na sprzedaż. Przynajmniej przez najbliższe lata. Subaru jest w b.dobrym stanie, garażowane, z pełną dokumentacją techniczną (po japońsku, bo auto pierwotnie było kupione w Japoni, na rynek UK do sprzedaży było chyba tylko przeznaczone paręnaście nie-ASO), serwisową oraz wszelkich przeróbek tunningowych. Jako ciekawostkę mogę podać, że kolega dostał swego czasu, od jakiejś firmy produkującej modele samochodów ofertę - chcieli produkować model wyglądający dokładnie tak jak auto kolegi, niestety nie był on tym zainteresowany. W sumie szkoda.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aj tam pierdzielenie, jak się nad czymś spuszczam to wiem dlaczego, a nie na zasadzie tak, bo tak albo tak, bo tak robią wszyscy...

Jak ktoś się mnie pyta dlaczego mam schizę na punkcie subaru, to potrafię to uzasadnić.

 

 

i żeby nie było niejasności - ja naprawdę rozumiem Wasze podejście do tego modelu, na tej samej zasadzie jak rozumiem swoje w stosunku do marki, absolutnie nie neguję tego, że jest to model kultowy i jak już pisałem wcześniej jedyny w swoim rodzaju, po prostu chyba chciałem tylko znaleźć dowody na to...

 

 

Zdaje się kolego, że się czepiasz i nie bardzo potrafisz uzasadnić dlaczego :shock: :wink: . "Pierdzielenie", a chwilę potem "ja naprawdę rozumiem....". Dowodów na wyjątkowość 22B dla subaromaniaków masz w wątku od metra. Jakich dowodów ponad te w wątku potrzebowałeś jeszcze :twisted::mrgreen: ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

T8LEK, ankieta juz na ten temat była, 22B wygrało viewtopic.php?f=1&t=139975&view=unread#unread

 

Fakt, no jak juz autorska ankieta do BarteZa nie przemawia, to cytujac klasyka: "jak nie dzwiedz, to nie wiem"

 

:wink:

 

a zeby nie bylo kompletnie OT, to kilka fotek 22B po kuracji w Polished Bliss [oczywiscie te fotki juz na The Forum byly, milion razy, tak-kota-WRC-znam-osobiscie-i-widzialem-Kena-Blocka-skaczacego-wyciaganym-TIRem-przez-wode]:

 

http://www.detailingworld.co.uk/forum/s ... hp?t=80553

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Araz-POZ, T8LEK, elmo

Panowie, Wy mnie dalej nie rozumiecie, ale nieważne, skończmy tą część dyskusji o 22B, bo donikąd nie prowadzi... :wink:

Przyjmujemy, chociażby za premo, że 22B jest jak wniebowzięcie NMP i nie należy o nie pytać tylko w nie wierzyć. EOT. peace, pax i w ogóle :D :wink:

 

BTW Żeby nie było, jestem świadom co było w ankiecie i sam ją zdążyłem już tutaj przywołać... :P :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ten egzemplarz z Austrii, coś z nim nie tak??

 

 

ha a jeśli chodzi o ekskluzywność to była jeszcze w gc8 wesja s201, 300 sztuk, wzmocniony silnik, ogólnie podobno wypas,

http://www.pistonheads.com/sales/2439836.htm

i tańsza jest, tylko ten wygląd :roll:

jakoś sie nie śni po nocach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Araz-POZ, T8LEK, elmo

Panowie, Wy mnie dalej nie rozumiecie, ale nieważne, skończmy tą część dyskusji o 22B, bo donikąd nie prowadzi... :wink:

Przyjmujemy, chociażby za premo, że 22B jest jak wniebowzięcie NMP i nie należy o nie pytać tylko w nie wierzyć. EOT. peace, pax i w ogóle :D :wink:

 

BTW Żeby nie było, jestem świadom co było w ankiecie i sam ją zdążyłem już tutaj przywołać... :P :wink:

 

:mrgreen: 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:roll: Panowie, pochylcie się lepiej na tematem skąd najlepiej znaleść, zakupić itd. spotęgujcie włąsne siły i chęci do tak zacnego projektu.Każdy z Was bedzie miał moralne prawo do słynnego powiedzenia...ja tam byłem,22B doradziłem, znalazłem,namierzyłem..no.I to wzamian za dobre Wasze zachowanie uprawnia do trzymania po 1-m miesiącu besti pod domem :mrgreen:

 

I tera się zacznie :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...