Skocz do zawartości

Forumowe Poszukiwania Świętego Graala - 22B -


Mark L.A.

Rekomendowane odpowiedzi

I to wzamian za dobre Wasze zachowanie uprawnia do trzymania po 1-m miesiącu besti pod domem

:shock: coś Ty wykombinował ? :twisted:

strasznie tajemniczy dzisiaj byłeś zamiast od razu mi powiedzieć że to Ty poszukujesz 22b

... chwalić się będziemy jak sztuka będzie gotowa a na razie trwają poszukiwania .

 

Co do S201, ona jest tak brzydka, tak strasznie brzydka, tak ohydna ... że aż piękna .

Fakt , jest jeszcze brzydsza od buga .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 1,6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Cena jest w jenach?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pawlaswrc, gdzie przekładasz swoje cacko ... i kiedy nim się pochwalisz ?

 

Mark amerykańskich qpet się nie przekłada :mrgreen:

 

Widziałem samochód pawlaswrc i musze powiedzieć, że jego body-kit jest dużo lepszy niż mój z HT-Autos, niestety też z małymi błędami ale nie rzucającymi się w oczy. :wink:

 

 

To którym z tych samochodów jesteście zainteresowani?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mark amerykańskich qpet się nie przekłada

... ech , czyli kolejna pompka . :mrgreen:

Widziałem samochód pawlaswrc i musze powiedzieć, że jego body-kit jest dużo lepszy niż mój z HT-Autos

... słyszałem, że zamawiasz oryginalne blachy do 22b .

To którym z tych samochodów jesteście zainteresowani?

... zastanawiam się nad szybkim kursem na Czechy i Austrię ale zobaczymy jak Marek wróci z wakacji .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

..... a no pompka. Jak się nie ma w kieszeni, to pozostaje trochę poudawać. Kochamy nasze dzieci pomimo, że czasem są niegrzeczne. Tak samo z furami. A poza tym: jak się nie ma (nie może mieć) co sie lubi, to się lubi co się ma.

Ja sobie obrałem cel: jak najbliżej oryginału, przynajmniej jeśli chodzi o styl, bo mocowo to póki co moje finanse by tego projektu nie dźwignęły. Narazie musi zostać N/A, a jak kiedyś będę w stanie, to oczywiście jakieś gartki turbowe wskoczą. Powiedzmy tak: buda (oczywiście body kit NIE jest metalowy, więc malkontentom od razu dziękuję za krytykę), wnętrze, zawias i hamulce już są "na poziomie" 22B. Jest parę drobiazgów-perełek z oryginału!!!!! Pozostanie napęd.

Mogłem kupić jakieś rodzinne kombi w Tdi, GTka albo jakiegoś Bug'a albo Blob'a N/A, ale wybrałem GC Coupe N/A z zamiarem przebudowy, bo kocham 22B i jej piękne krągłości. Przeszedłem niezłą szkołę przy organizowaniu całego projektu i w sumie to jeszcze nie koniec. Ciągle coś zmieniam, by być bliżej oryginału. Mam nadzieję, że niedługo prace nad wizualną stroną sie zakończą. Reszta (turbo) przyjdzie z czasem.

Wiadomo, że nic nie jest w stanie zastąpić oryginału, dlatego mam wielki szacun dla Mark L.A., że postanowił sciągnąć taką perełkę do kraju, bo przecież za tą kwotę można by mieć wiele innych ciekawych aut, i dużo młodszych, i pewnie oszczędniejszych, bla bla bla.... A my poprostu kochamy Subaru, a juz 22B w szczególności. To właśnie te STARUCHY nas kręcą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

..... a no pompka. Jak się nie ma w kieszeni, to pozostaje trochę poudawać. Kochamy nasze dzieci pomimo, że czasem są niegrzeczne. Tak samo z furami. A poza tym: jak się nie ma (nie może mieć) co sie lubi, to się lubi co się ma.

Ja sobie obrałem cel: jak najbliżej oryginału, przynajmniej jeśli chodzi o styl, bo mocowo to póki co moje finanse by tego projektu nie dźwignęły. Narazie musi zostać N/A, a jak kiedyś będę w stanie, to oczywiście jakieś gartki turbowe wskoczą. Powiedzmy tak: buda (oczywiście body kit NIE jest metalowy, więc malkontentom od razu dziękuję za krytykę), wnętrze, zawias i hamulce już są "na poziomie" 22B. Jest parę drobiazgów-perełek z oryginału!!!!! Pozostanie napęd.

Mogłem kupić jakieś rodzinne kombi w Tdi, GTka albo jakiegoś Bug'a albo Blob'a N/A, ale wybrałem GC Coupe N/A z zamiarem przebudowy, bo kocham 22B i jej piękne krągłości. Przeszedłem niezłą szkołę przy organizowaniu całego projektu i w sumie to jeszcze nie koniec. Ciągle coś zmieniam, by być bliżej oryginału. Mam nadzieję, że niedługo prace nad wizualną stroną sie zakończą. Reszta (turbo) przyjdzie z czasem.

Wiadomo, że nic nie jest w stanie zastąpić oryginału, dlatego mam wielki szacun dla Mark L.A., że postanowił sciągnąć taką perełkę do kraju, bo przecież za tą kwotę można by mieć wiele innych ciekawych aut, i dużo młodszych, i pewnie oszczędniejszych, bla bla bla.... A my poprostu kochamy Subaru, a juz 22B w szczególności. To właśnie te STARUCHY nas kręcą.

 

Szacun, Kolego :mrgreen: Fura robi robotę, nawet jako pompka :twisted: .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z fotkami to tak ciągle obiecuję sobie i straszę na forum, ale ciągle coś nie tak. Teraz miałbym trochę czasu wieczorami, to mi transfer zmniejszyli i mnie szlag trafia, jak mi się strona pół godziny otwiera. Jeszcze chwila cierpliwości......

Tak na zachętę i chwile zwątpienia dla Marka L.A. - mnie motywowało zawsze - to:

http://ozcarsightings.com/subaru_impreza_22b/index.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pawlaswrc gdzieś w temacie rejestr coupe i na exoticcars.pl były zdjęcia twojego auta. Ja też mam ze 3 fotki w telefonie ale bez pozwolenia nie wrzucam ;-)

 

Ja z telefonu też mam coś zgranego ze spotu i ślinienia się we Wrocku do tej repliki :mrgreen: .

Jak będzie zgoda, to wrzucę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pawlaswrc, czyli budujesz replikę . Zrób temat i wklejaj zdjęcia z prac .

Jeżeli nie kupiłeś jeszcze elementów karoserii to zastanów się sprowadzeniem oryginalnych blach z Japonii .

 

W przyszłym tygodniu padną decyzje i nakreśli się jakiś plan działania .

Zobaczymy, czy najpierw wsiądziemy do samochodu i pojedziemy na południe, czy od razu polecimy do UK-ja, czy ew. Janek pokręci się w pobliżu miejsca gdzie stoją 22b?

 

-- 3 lut 2011, o 21:57 --

 

mam wielki szacun dla Mark L.A., że postanowił sciągnąć taką perełkę do kraju, bo przecież za tą kwotę można by mieć wiele innych ciekawych aut, i dużo młodszych, i pewnie oszczędniejszych, bla bla bla.... A my poprostu kochamy Subaru, a juz 22B w szczególności. To właśnie te STARUCHY nas kręcą.

Bardzo się cieszę, że mój przyjaciel złapał Subarowego bakcyla i poprosił mnie o znalezienie takiej perełki .

Zajmuję się tylko tym projektem a w przyszłości będę się opiekował tą zabawką .Sam jestem za "krótki" na taki samochód .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Auto już zbudowane, ale ciągle coś się zmienia żeby było jak najbliżej ori. A wiesz gdzie można dostać oryginały do 22B? Słyszałem gdzieś, że żeby kupić coś nowego do 22B to trzeba mieć taki certfikat własności - tzn, ze jesteś posiadaczem 22B. Zresztą kiedyś raz widziałem go na angielskim EBayu - taki różowy zeszycik z logo 22B - nawiasem mówiąc, zwróć na to uwagę przy kupnie, fajny gadżet, a jeśli to prawda, to przydatny.

Dwa razy spotkałem blachy OEM do 22B,

raz na angielskim EBayu: dwa błotniki tył, nakładki progów i prawy przód, gość zaczynał licytację od 2000 funtów :shock: :shock: :shock:

drugi to ten link, który wkleiłem kilka postów wyżej.

Było też ogłoszenie na rallycarsforsale.net na tylne ćwiartki od WRC, sprzedawał je Joost Kusters, ale cena też zabijała.

No niestety, wszystko to trochę nie ten budżet...... :(

Wątek w nielegalu założę już niedługo..... obiecanki...... sobie też to ciągle obiecuję

 

Aha, czyli autko nie dla Ciebie tylko dla przyjaciela? To niech się kolega tez ujawni na forum.... Zapraszamy.

P.S. Znalazłeś ten egzemplarz na rallycarsforsale.net?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A wiesz gdzie mona dostać oryginały do 22B?

... pisz do Maras-a powinien mieć wszystkie detale do JDM-ów, oczywiście do sprowadzenia .

 

-- 3 lut 2011, o 22:13 --

 

To niech się kolega tez ujawni na forum.... Zapraszamy.

P.S. Znalazłeś ten egzemplarz na rallycarsforsale.net?

... nie ma na to czasu . Ta sztuka z rallycarforsale.net też jest brana pod uwagę .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...