Jump to content

STI MY'13 Sedan

Paweł_P

Recommended Posts

Beda dwa odrebne modele impreza STi ? W roli scislosci, WRX, aka Impreza, wedle nowych katalogów dla mnie to jest wciaz impreza.

Chyba ze z nowej imprezy probuja zrobic limuzyne, cos bardziej kawiorowego niz Legacy ? Czy ma zastapic WRX STi ? Bo przemianowianie modeli, mialo czemus sluzyc.

Robili Hatcha, po to by:

A) brakowało im czegos takiego w ofercie

B) mial im podniesc sprzedaz

Teraz wrocili do sedana bo:

???

Mi sie wydaje ze sie chlopaki zgubili z ideą :roll:

Beda dwa odrebne modele impreza STi ? W roli scislosci, WRX, aka Impreza, wedle nowych katalogów dla mnie to jest wciaz impreza.

Chyba ze z nowej imprezy probuja zrobic limuzyne, cos bardziej kawiorowego niz Legacy ? Czy ma zastapic WRX STi ? Bo przemianowianie modeli, mialo czemus sluzyc.

Robili Hatcha, po to by:

A) brakowało im czegos takiego w ofercie

B) mial im podniesc sprzedaz

Teraz wrocili do sedana bo:

???

Mi sie wydaje ze sie chlopaki zgubili z ideą :roll:

Albo po prostu firma szuka nowej drogi i miejsca dla siebie w obecnych realiach rynkowych na świecie. Jestem przekonany że lepsze to, niż trwanie w maraźmie.

rok 2007 , kupil bym praktycznie kazdy model marki , po 2007 praktycznie nic no moze paza STI i to tez niekoniecznie bo nie za te pieniadze.Jedyna rzecz na plus to pojawienie sie silnika 2.0D.Cos w tym chyba jest skoro nawet carfit przerzucil sie na Fordy :wink:

ja natomiast nie rozumiem polityki FHI

W jakim konkretnym przypadku?

'super' silniki dostepne aktualnie, coraz to ladniejsze imprezy :lol:, zostawienie konkurencji pola do popisu w tym na czym subaru sie wypromowalo czyli rajdach bo chyba ostatnie auto, ktore sie nadaje z tej stajni to hawkeye co widac w rajdowych garazach na calym swiecie, powolne odchodzenie od rajdowych korzeni z nastawieniem na szybkie uliczne auta, ceny z kosmosu, prawie 2 razy wiecej za auto wolniejsze niz mitsu evo, cos jeszcze? :lol:

nowa impreza bez kurnika i parapetu za to z 350 km za 300tys zl? wcale mnie to nie zdziwi, nastepna bedzie elektryczna :lol::lol::lol:

.....Opel???? :evil: Jak już coś wprowadzają to - nowa nazwa i po problemie, a tak.... :shock:

Pierwsze skojarzenie - Insignia. Swoją drogą, Insignia to chyba pierwszy Opel, który jakoś wygląda.

Już pisałem, że ogólnie koncept bardzo i się podoba, ale jeżeli chodzi o skojarzenia to jakoś tak mi astrą II coupe Bertone zalatuje... :wink: