Skocz do zawartości

STI MY'13 Sedan


Paweł_P

Rekomendowane odpowiedzi

Beda dwa odrebne modele impreza STi ? W roli scislosci, WRX, aka Impreza, wedle nowych katalogów dla mnie to jest wciaz impreza.

Chyba ze z nowej imprezy probuja zrobic limuzyne, cos bardziej kawiorowego niz Legacy ? Czy ma zastapic WRX STi ? Bo przemianowianie modeli, mialo czemus sluzyc.

 

Robili Hatcha, po to by:

A) brakowało im czegos takiego w ofercie

B) mial im podniesc sprzedaz

 

Teraz wrocili do sedana bo:

 

???

 

Mi sie wydaje ze sie chlopaki zgubili z ideą :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Beda dwa odrebne modele impreza STi ? W roli scislosci, WRX, aka Impreza, wedle nowych katalogów dla mnie to jest wciaz impreza.

Chyba ze z nowej imprezy probuja zrobic limuzyne, cos bardziej kawiorowego niz Legacy ? Czy ma zastapic WRX STi ? Bo przemianowianie modeli, mialo czemus sluzyc.

 

Robili Hatcha, po to by:

A) brakowało im czegos takiego w ofercie

B) mial im podniesc sprzedaz

 

Teraz wrocili do sedana bo:

 

???

 

Mi sie wydaje ze sie chlopaki zgubili z ideą :roll:

 

Albo po prostu firma szuka nowej drogi i miejsca dla siebie w obecnych realiach rynkowych na świecie. Jestem przekonany że lepsze to, niż trwanie w maraźmie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

rok 2007 , kupil bym praktycznie kazdy model marki , po 2007 praktycznie nic no moze paza STI i to tez niekoniecznie bo nie za te pieniadze.Jedyna rzecz na plus to pojawienie sie silnika 2.0D.Cos w tym chyba jest skoro nawet carfit przerzucil sie na Fordy :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja natomiast nie rozumiem polityki FHI

 

W jakim konkretnym przypadku?

 

'super' silniki dostepne aktualnie, coraz to ladniejsze imprezy :lol:, zostawienie konkurencji pola do popisu w tym na czym subaru sie wypromowalo czyli rajdach bo chyba ostatnie auto, ktore sie nadaje z tej stajni to hawkeye co widac w rajdowych garazach na calym swiecie, powolne odchodzenie od rajdowych korzeni z nastawieniem na szybkie uliczne auta, ceny z kosmosu, prawie 2 razy wiecej za auto wolniejsze niz mitsu evo, cos jeszcze? :lol:

 

nowa impreza bez kurnika i parapetu za to z 350 km za 300tys zl? wcale mnie to nie zdziwi, nastepna bedzie elektryczna :lol::lol::lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

.....Opel???? :evil: Jak już coś wprowadzają to - nowa nazwa i po problemie, a tak.... :shock:

 

Pierwsze skojarzenie - Insignia. Swoją drogą, Insignia to chyba pierwszy Opel, który jakoś wygląda.

Już pisałem, że ogólnie koncept bardzo i się podoba, ale jeżeli chodzi o skojarzenia to jakoś tak mi astrą II coupe Bertone zalatuje... :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...