Skocz do zawartości

Kubica w F1


Piotr

Rekomendowane odpowiedzi

No ja chciałbym bardzo, ale sam nie jadę. Jedzie ktoś ? Carfit jedziesz ?

 

Szkoda, że Ci się nie udało wybrać.

 

 

Lot zarezerwowany; biuro Carfit Rally Tour :cool: potwierdziło rezerwacje hotelu, urlop klepnięty, więc wszystko wskazuje na to, że jedziemy :twisted::mrgreen:

 

 

Dzięki carfit :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki carfit :cool:

cała przyjemnosc po mojej stronie :cool:

 

@Bartekfi, bardzo dobre miejsce z dobrym dostępem w prawie każdym kierunku.

 

dzioba koniecznie sie musimy spotkac !!! a najlepiej razem jezdzic po odcinkach :idea: nie wspominajac juz o jakims wieczorku zapoznawczym z beczka wina :mrgreen:

 

Co do tego filmiku

https://www.youtube.com/watch?NR=1&v=6imD6_ppMjk&feature=endscreen

 

to mielismy to szczescie ze stalismy tam wszyscy po lewej stronie w tej grupce ludzi, nasz ekipa , Wiślak, Byśkiniewicz , Kobieta Roberta, Eryk Mełgwa z TVP SPORT i zaniemowlismy doslownie , jako jedyny ze stawki nawet na pól sekundy przed przelamaniem nie odjał nogi z gazu, caly czas pelna piz...... :shock: :idea:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od kiedy jest retransmijsF1 w polsacie 10 minut reklam....

 

Haaa weebber out!!

 

Kolejna reklama...

 

Jeśli już muszę oglądać retransmisję, to zdecydowanie wolę zaopatrzyć się w to co prezentuje BBC lub Sky Sports (w tym wypadku akurat Sky). Zupełnie inny poziom - komentarza, analizy, otoczki wszystkiego (może poza Martinem Brundle "wyprzedzającym" Davida Coultharda ;-)).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nasz ekipa , Wiślak, Byśkiniewicz , Kobieta Roberta, Eryk Mełgwa z TVP SPOR

 

zacne Towarzystwo :)

 

carfit to ten mniejszy w białym dresie i czarnych spodniach a Wiślak to taki wysoki troszkę siwy :)

Edytowane przez szubaru
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

strasznie żałuję, że nie mogę jechać...

Edwin,

Jasiu, czyli potocznie Dzioba z pewnością zapewni wam total mega wypas na miejscu, samą bazę noclegową macie super, byłem co prawda przejazdem, ale bomba.

Po za tym rewelacyjne miejsce wypadowe na OS, a plan de la tour was ZMIAŻDŻY :-P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzioba koniecznie sie musimy spotkac !!! a najlepiej razem jezdzic po odcinkach nie wspominajac juz o jakims wieczorku zapoznawczym z beczka wina
wszystko zgodnie z planem. Odbieram was na lotnisku ipodstawie wam auto. Na odcinkach bedziemy razem, dojade do was bo mam rapte 1h drogi do waszego hotelu. W sobote wieczorem bede musial was oposcic bo Beata wraca z Lile i odbieram ja z lotniska. Mam nadzieje ze s^potkamy sie wszyscy razem w niedziele. Ja bede z wami od (jak mnie nie wygonicie ) od cwiartka wieczorem do soboty w południe. Ryj mi sie cieszy ze was zobacze i ze spedimy troche czasu razem na odcinkach. :D :D :D :D :D :D :D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odbieram was na lotnisku ipodstawie wam auto

 

dzioba dzieki !!! ale my na lotnisku w Bergamo mamy swoje auto , także jesteśmy mobilni , po rajdzie w niedziele niestety wyjezdzamy z powrotem do włoch , bo mamy rano w poniedziałęk samolot

napiosz mi prosze na pw Twój numer , strasznie sie ciesze ze sie spotkamy :) weź gitarę , może jej nie spalimy :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

strasznie sie ciesze ze sie spotkamy weź gitarę , może jej nie spalimy

 

 

Już się nie mogę doczekać :twisted:

 

dziś drukuję wszystkie mapki i wszystko inne co znajdę w necie.

 

carfit, nie zapomnij flagi :!: :cool:

 

dzioba, dostałeś ode mnie sms'a :?:

 

 

Ale zes sie Bartuś rozbrykal

 

nie mogłem odpuścić takiej okazji :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzioba, dostałeś ode mnie sms'a
tak dostalem.

 

Ja bede mial kierowce wiec luuuuuzik :cool: Na miejscu zobaczymy czy wezmiemy jakis pokoj w waszym hoteliku, czy bedziemy dojezdzac.

Plan OSow znamy ale brak planu kulturalno rozrywkowego. Pewnie improwizacja. Narka, bede wieczorkiem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...