Skocz do zawartości

Kubica w F1


Piotr

Rekomendowane odpowiedzi

Podziękowania jednak dla Roberta... wykonał niesamowitą robotę, dostarczył nam wielu emocji i szacun za to w jakim miejscu jest w stawce na koniec sezonu, szczególnie iż osiągnął to w beznadziejnym teamie BMW i w jednym z najgorszych bolidów w całej stawce (swoją drogą nie wiem po jakiego grzyba on przedłużył z nimi kontrakt)

 

GRATULACJE dla Roberta za cały sezon :!: :!: :!: :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kosmiczna koncówka, chyba jeszcze takiej w historji nie było!

Nie wiem czy zauważyliście manewr Kubicy .... jeżeli ktoś będzie oglądał przedostanie okrążenie wyścigu jeszcze raz zobaczcie akcje kiedy Kubica wyprzedza Vettela i Hamiltona, widać ewidentnie jak Kubica przyhamował w zakręcie Hamiltona powodując , że ten w środu zakrętu musiał przyhamować i oczywiście wyrzuciło go lekko na zewnętrzną i Vettel wepchnął sie od wewnętrznej :cool: :mrgreen:

 

Masa głowa do góry i tak byłeś lepszy w tym sezonie.

Robert ..... będzie lepiej, dalej trzymam kciuki :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten wyścig zamknął chyba usta wszystkim, którzy mówili, że to Kubica nawala, a nie cudowny team Bayerische Motoren Werke. Ciekawe co teraz powie Frau Theissen, który sprytnie nie polecił Nickowi puścić Roberta w poprzednim wyścigu.

 

Naprawdę, ten team to dla mnie jakieś nieporozumienie, i w całym tym bajzlu chyba najmniejsze pretensje można by mieć do Nicka. Ale fakt jest taki, że bolid beznadziejny. Zwraca uwagę choćby to, że BMW, ani razu w tym sezonie nie było w czołówce pomiaru prędkości.

 

No i na koniec szkoda Massy. Bardzo go lubię i fajnie jeździ. Już się z ojcem zaczęliśmy cieszyć, a tu niestety klapa :| Jedyne pocieszenie takie, że Hamiltonek dojechał pewnie z kupą w majtach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

okrążenie wyścigu jeszcze raz zobaczcie akcje kiedy Kubica wyprzedza Vettela i Hamiltona, widać ewidentnie jak Kubica przyhamował w zakręcie Hamiltona powodując , że ten w środu zakrętu musiał przyhamować i oczywiście wyrzuciło go lekko na zewnętrzną

 

dokładnie tak !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

- Dostaliśmy złe informacje o stanie toru - powiedziano nam, że z drugiej strony toru nawierzchnia jest sucha, więc zaryzykowaliśmy założenie opon na suchą powierzchnię. Dowiedziałem się także, że wszyscy wokół mają założone takie gumy, ale jak ściągnięto koce grzewcze, zrozumiałem, że to były złe informacje., Opony na suchy asfalt nie nadawały się do jazdy i od tego się zaczęło - jeszcze przed startem musiałem zjechać, aby zmienić opony. Potem miałem jakiś problem podczas postoju, w dodatku nie zostało poprawione ustawienie skrzydło, tak, że miałem dużo problemów. W ogóle cały wyścig był taki trochę dziwny. Dramatyczny. Dziękuję wszystkim kibicom za doping przez cały sezon. Spróbujemy znów za rok.

 

Sorry ale taka amatorka ze strony czołowego teamu w F1 to chyba nie jest normalna rzecz. Dziwne, że tylko Robertowi dali złe info :???:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

WItam...

Mozna duzo opowiadac o calym sezonie...

BMW i tak dalo du..!!!Bardzo dobrze podusmowali panowie na Polsacie mowiac ze jesli w nast sezonie auto bedzie bardzo mocne to wszystko bedzie oki,a jesli nie...to bedzie smiech na sali,hahah :mrgreen: i to jeszcze jaki...daj im Panie :idea: aby tak nie bylo oczywiscie...

Odhaczyli sezon w polowie..no jak mozna...hahah...Kubica mial szanse na tytul bo zarowno Massa,Hamilton jak i Kimi popelniali duzo za duzo bledow...ale niewazne,nie bede sie teraz za bardzo rozpisywal...

1 pkt z ostatniego wyscigu??

no wiecie niby to 3cie miejsce nic nie znaczy ale tak naprawde znaczy bardzo duzo...3 a 4 to wg mnie ogromna roznica w dzisiejszym swiecie reklamy,promocji itd.

BMW jest jeszcze mlodym zespolem i mam nadzieje ze wyciagna duzo wnioskow z tego sezonu co pomoze im w przyszlosci ominac pewne niezdrowe sytuacje...

 

Prognoza na nastepny sezon..ot tak z brzucha...KIMI powroci na tron :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Końcówka sezonu pokazała moim zdaniem co innego. Alonso pomógł Renault znowu zrobić szybki bolid i w przyszłym sezonie będzie jednym z głównych faworytów do tytuły.

 

Oprócz tego oczywiście kierowcy Ferrari i McL (z wyjątkiem Heikkiego, który jeździ tam dlatego, bo konstrukcja inteligentnego robota byłaby chyba sprzeczna z przepisami, a przy okazji Hamilton może mówić, że ma kolegę).

 

Co będzie w Be eM We to diabli wiedzą, no ale miejmy nadzieję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zajebista końcówka. szkoda Roberta, szkoda, że nie Massa :/

Massa jest kierowca II klasy nie zaslugiwal na tytul do Kubicy Alonso i Hamiltona mu troche brakuje jezdzi juz dlugo w Ferrari bo jeszcze z Schumarerem w teamie byl i nigdy nie blyskal talentem jak Kubica czy Alonso

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przykro było patrzeć jak walczący o 3 miejsce w MŚ Kubica przez pół wyścigu nie może wyprzedzić Sutila jadącego na 16 miejscu.

 

Podobno na odcince jechał :roll: nie mógł szybciej :???:

 

Potem świetna jazda w deszczu. BRAWO.

 

Pamiętacie jak Robert mówił, że ma nadzieję, że nie zabraknie tego 1 pkt do obrony 3 miejsca?

Ja wtedy byłem pewien, że nie zabraknie i byłoby super gdyby utrzymał 3 miejsce "bez sztuczek". A jednak :cry: taka jest F1 i tyle.

 

Wielkie podziękowania dla Roberta za cały sezon :mrgreen: Przecież na początku sezonu nie śniło się nikomu, że będzie walczył o pudło w generalce!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam nadzieje, że Hamilton utrzyma koronę.

 

czyli Robertowi nie kibicujesz? :twisted:

 

Moim zdaniem, obecnym czołowym kierowcom F1, brakuje charyzmy i charakteru. Żaden z nich nie umywa się do "Starych Mistrzów F1"...może muszą dojrzeć...

 

(wyścigu niestety nie widziałem, załapałem się jedynie na parę ostatnich okrążeń :roll: )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podziękowania dla Kubicy za sezon 2008, za emocje, za P1 i za pierwsze zwycięstwo Polaka podczas GP !

 

Może Massa z Kubicą podać sobie rękę... przegrali bo mieli fajtłapę przy obsłudze rury do tankowania...

 

Massa chyba po prostu jest pechowcem, tym co zawsze jest drugi....

 

Gratulacje dla Hamiltona, na przyszłość będzie jak znalazł, nie ma wielkich zwycięzców bez wielkich wrogów !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...