Skocz do zawartości

Kubica w F1


Piotr

Rekomendowane odpowiedzi

Dokładnie. 

Z Ferrari odchodzi. W rodzinie Red Bulla bywa różnie, z resztą już tam był, to wie. Sauber/Audi na przyszły rok to każdy przewiduje, że będzie taczka, może odpali w 2026. Alpine przechodzi obecne mocne przetasowania kierownicze, nie wiadomo w ogóle, czy Renault dalej będzie robić silniki (to byłby chyba pierwszy przypadek, gdzie zespół fabryczny kupuje silniki, a nie sam robi). W Astonie, McLarenie, Haasie miejsca nie ma.

Natomiast Mercedes ma swoich do obsadzenia, to raczej nie on wybiera, więc ten Williams to nie taka głupia opcja. Może po prostu jedyna. Tym bardziej, że za kulisami mówi się właśnie, jakoby Toto dogadał się ze swoim przyjacielem Jamesem, że bierze Antonellego, natomiast gdyby on nie dojeżdżał, to robią zamiankę z Sainzem.

 

Ja uważam, że Carlos dobrze zrobił podpisując kontrakt z Williamsem. Jak jest miejsce i to nie do końca głupie, to trzeba je brać. W nieprzewidywalny sposób stracił fotel w Ferrari, a jakoś sobie z tym poradził i ma miejsce na gridzie w przyszłym roku. Co do 2026, to się jeszcze okaże, bo w każdym kontrakcie może być ogrom klauzul do wypełnienia, jednak to "zmartwienie" na przyszły rok.

 

 

P.S. Niech jeszcze się okaże do tego, że Clarkson nie bajerował i Newey też idzie do ekipy z Grove, to dopiero będziecie chwalić ruch CS55 ;)

 

  • Lajk 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

31 minut temu, rosaskc napisał(a):

Niech jeszcze się okaże do tego, że Clarkson nie bajerował i Newey też idzie do ekipy z Grove

Clarkson sugerował jedynie, gdzie Newey szuka nowej nieruchomości, a w okolicy siedzibę ma również Aston Martin. Plotki zmierzają obecnie w tych dwóch kierunkach: AM i Williams.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, sartek napisał(a):

Clarkson sugerował jedynie, gdzie Newey szuka nowej nieruchomości, a w okolicy siedzibę ma również Aston Martin. Plotki zmierzają obecnie w tych dwóch kierunkach: AM i Williams.


Najbliżej z Oxfordshire jest do Grove ;)

Silverstone też niedaleko, ale po drodze jest jeszcze Brackley :rolleyes:

To byłaby bomba, gdyby wyścig po Neweya wygrał Merc!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zmienię temat na chwilkę...

439181677_1456814721602255_2337484462696515404_n.thumb.jpg.1036108e4ac59a5ec2f310966774732f.jpg

Widziano Hamiltona po wyścigu z tajemniczym pudełkiem i wg analizy google AI, biorąc pod uwagę stopień naciągnięcia paska oraz jak głęboko wpił się w swetr z uwzględnieniem grawitacji w Belgii, że o uśmiechu Hamiltona już nie wspomnę, zawartość ów pudełka musiała ważyć dokładnie 1.5kg...:ph34r:

  • Haha 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, sartek napisał(a):

Nie ma rzeczy niemożliwych, ale się nawet o tym nie plotkuje, więc chyba raczej prawie na pewno nie ;)


Albo wręcz przeciwnie - takie interesy załatwia się w ciszy ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, turdziGT napisał(a):

Eh myślałem ze maja jaja żeby troche namieszac 

 

 

 

 

FB_IMG_1722284272321.jpg

Perez jest problem!

Jeździsz za wolno, dasz radę przyspieszyć?

Dam radę!

Dziękujemy, zostajesz. :biglol::facepalm:

  • Haha 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Pablito79 napisał(a):

Perez jest problem!

Jeździsz za wolno, dasz radę przyspieszyć?

Dam radę!

Dziękujemy, zostajesz. :biglol::facepalm:

 

 

I jeszcze jedno... ale jak będzie trzeba to zwolnisz?

Zwolnię... 

 

:P

  • Haha 1
  • Zdrówko! 1
  • Lajk 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, Pablito79 napisał(a):

Perez jest problem!

Jeździsz za wolno, dasz radę przyspieszyć?

Dam radę!

Dziękujemy, zostajesz. :biglol::facepalm:

Myślę że bardziej tak

 

Jeździsz za wolno, dasz radę przyspieszyć? Nie ale moi sponsorzy dorzucą bańkę czy dwie....Ok ? Ok. 

 

Max się też ostatnio pruł ze Checo nie jest problemem tylko samochód.

 

Z jego punktu widzenia on potrzebuje tego drugiego żeby był tylko na tyle dobrzy aby wyjeżdżał tam jakieś drobne punkty bo resztę zalstwi sam. Każdy inny kierowca by wprowadził destabilizacje a jak wiemy Max nie lubi się stresować. 

 

  • Lajk 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, turdziGT napisał(a):

Muszę przyznać, że jak podczas wyścigu pokazywali Toto, to myślałem ze pomimo dwóch pierwszych miejsc jest wystraszony, że nie dojadą :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie ja się też zastanawiałem że taki wynik a on jakiś nieprawy a no po prostu wiedział że auto będzie nielegalne. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Pablito79 napisał(a):

Muszę przyznać, że jak podczas wyścigu pokazywali Toto, to myślałem ze pomimo dwóch pierwszych miejsc jest wystraszony, że nie dojadą :D

Miałem takie samo wrażenie!

Nie mogłem się temu oprzeć. Coś musiało mu gmerać w makówie.

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe  ma to trochę sensu bo podobno Lawson miał obiecany fotel jeszcze w tym roku. 

Na miejscu Alpine bym go zgarnął RB sprzed nosa bo ma klauzulę w kontrakcie zwalniająca go z obowiązków w RB.

 

Screenshot_20240731_221816_Facebook.thumb.jpg.78b0ff3bafd5b6e1f5cc7688eb3d1212.jpg

 

Edytowane przez turdziGT
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, rosaskc napisał(a):

Dobrze się to Audi zbroi

No ale jeszcze ktos tam musi jeździć. Troche dziwne ze Sainz nie podpisal jak takie figury sa sciagane no ale moze on wie cos o Newey czego my nie wiemy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z Astonem jakby nie patrzeć jest związany, AM Valkyrie chyba w dużej mierze jest dziełem Newey'a. Ja pierwsze skojarzenie miałem że mógłby iść tam. Ferrari w moim odczuciu przede wszystkim jako takie zwieńczenie kariery i tego że co by nie było to Ferrari. A faktycznie zakładam że głównym czynnikiem i tak jest kasa i wygoda

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...