Skocz do zawartości

Kubica w F1


Piotr

Rekomendowane odpowiedzi

Godzinę temu, _akir_ napisał(a):

to już jest chyba syndrom sztokholmski :biglol:

 

image.thumb.png.f08895c9993341543978dc4148fe3220.png

Ważne, że się cyfry na koncie zgadzają...;)
Jest to też jakiś sygnał, że skoro wydłużył kontrakt to może ich auto będzie prezentować coś więcej niż do tej pory - tak, wiem, nie jestem obiektywny...:P

  • Zdrówko! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

33 minuty temu, Maciek Niemy napisał(a):

Ważne, że się cyfry na koncie zgadzają...;)
Jest to też jakiś sygnał, że skoro wydłużył kontrakt to może ich auto będzie prezentować coś więcej niż do tej pory - tak, wiem, nie jestem obiektywny...:P

bardzo bym chcial żeby Czerwoni wrocili na wlasciwe tory, ale jakos czuje przed dwie pary gaci ze znowu wyjdzie klops :unsure:

  • Smutny 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Maciek Niemy napisał(a):

może ich auto będzie prezentować coś więcej niż do tej pory

ale tam to główny problem nie leży w samym aucie. Sądzę że gdyby podmienić im samochody i dać takie RedBullowozy to i tak by polegli

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, radekk napisał(a):

ale tam to główny problem nie leży w samym aucie. Sądzę że gdyby podmienić im samochody i dać takie RedBullowozy to i tak by polegli

Co do strategii masz 100% rację, przez nią stracili 2 miejsce w klasyfikacji konstruktorów.
Ale jakoś nie przypominam sobie, żeby mieli jakieś wybitne tempo wyścigowe oprócz kilku przebłysków...:unsure:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, rosaskc napisał(a):

Śmiejecie się z Monakijczyka, a czy Brytyjczyka też będziecie obśmiewać?

 

IMG_7269.thumb.jpeg.706a28118f14a5eeb5baad884fc578af.jpeg

Przed McLarenem nie stawia się takich oczekiwań jak przed Ferrari...;)
Inna kwestia, że strategów mają lepszych...<_<

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak pisaliście o tym Drive to Survive, że z ciekawości obejrzałem dzisiaj dwa odcinki I sezonu. Szczerze ja nie widzę w tym nic ciekawego, ani tam nic ciekawego nie pokazują i takie sztuczne robienie sensacji z byle czego. Naprawdę nie wiem czym tu się zachwycać. 

  • Super! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 godzin temu, radekk napisał(a):

Naprawdę nie wiem czym tu się zachwycać. 


A skąd pomysł, że ktoś się tym zachwyca? :D Wydaje mi się, że dość jasno była sprawa postawiona, że Drive to Survive jest po prostu spoko serialem rozrywkowym o F1, który idealnie wpasowuje się czasowo przed nowym sezonem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, rosaskc napisał(a):

A skąd pomysł, że ktoś się tym zachwyca?

 :D Wydaje mi się, że dość jasno była sprawa postawiona, że Drive to Survive jest po prostu spoko serialem rozrywkowym o F1, który idealnie wpasowuje się czasowo przed nowym sezonem.

chodziło mi w znaczeniu że z mojego punktu widzenia nie jest to w ogóle warte uwagi i jakoś nie czuję żebym miał ochotę to oglądać. Taka telenowela, byle pierdnięcie rozdmuchane do stopnia jakby w wyniku niego rozsadziło przynajmniej pół dzielnicy, większość wyglądająca na typowo reżyserowane, udawane, itp.

Prawdę mówiąc zamiast siadać do kolejnych odcinków wolałbym włączyć sobie jakikolwiek film, serial.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Psychika jednak nie taka silna, bo nie dałem rady obejrzeć całego wyścigu :biglol: Jeszcze trzeba to sztucznie uatrakcyjniać przez jakiś Attack Mode, który daje dodatkowe kilowaty na kilka minut… Nie, po prostu nie. Nie dotrwałem do końca i przełączyłem na piłkę kopaną.

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 minut temu, chojny napisał(a):

Jest szansa na 2024 :mrgreen:

 

 

 

423694941_717937753799889_8431413153411788417_n.jpg

Problem w tym, że było kilka takich wyścigów, które Charles zawalił zespołowi, a nie zespół Charlesowi. U Czerwonych wszyscy muszą się podciągnąć.

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To byłby mega zaskakujący transfer. Sainz już jakiś czas temu mówił, że bardzo szybko z początkiem roku chciałby podpisać wieloletni kontrakt z Ferrari, a Ferrari chyba nie chce dać mu na dlużej niż tylko jeden sezon.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...