Skocz do zawartości

Kubica w F1


Piotr

Rekomendowane odpowiedzi

Zwróciliście uwagę na prędkości zmierzone bolidom?

Kurcze, z tego co pamiętam to Robert był w tym zestawieniu chyba 15 ze stratą coś koło 12-14 Km/h :shock:

Chyba naprawdę coś musiało być nie tak z tym BMW, bo przy takich róznicach chyba cieżko kogokolwiek wyprzedzić :wink:

 

No chyba że miał bolid jakoś inaczej zestrojony, większy docisk na skrzydłach a strata na Vmax. Ale nie sądzę żeby on jeden ustawiał inaczej niż inni w czołówce. Tym większy szacunek dla niego że był w stanie nawiązać jakiś kontakt z innymi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://motoryzacja.interia.pl/hity_dnia ... e1,1077552

 

I co Wy na to? IMO głupota przy takich różnicach w osiągach bolidów. Bernie powinien wyluzować... Hamilton wyjeździ pewnie kilka tytułów mistrza świata i bez jego pomocy :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://motoryzacja.interia.pl/hity_dnia/news/koniec-z-punktami-w-formule1,1077552

 

I co Wy na to? IMO głupota przy takich różnicach w osiągach bolidów. Bernie powinien wyluzować... Hamilton wyjeździ pewnie kilka tytułów mistrza świata i bez jego pomocy :roll:

 

Bernie już bredzi na starość... Podczas ostatniego GP dojechało tylko 7 bolidów. To jak by liczyło się tylko pierwsze miejsce to już widzę "przypadkowe" stłuczki np. z dublowanymi. Wyścig się kończy jak zostanie tylko jeden.... Chcą podnieść widowiskowość, chcą więcej wyprzedzeń, to więcej szans na kraksy, więcej kraks to większe szanse ze ktoś zginie. Ktoś zginie to znowu będzie hallo, że ograniczyć bo zbyt niebezpiecznie... Lepszym wyjściem jest znormalizować niektóre elementy. Np zbiorniki paliwa, blok silnika, części zawieszenia. Jeden dostawca i jedna cena dla wszystkich. Zmniejszyło by to koszty i może by odeszły koncerny samochodowe, ale by wróciły małe zespoły. Przecież tak oglądamy F1 bo jedzie w nich dany kierowca któremu kibicujemy a nie dlatego że w garażu mam Mercedesa lub Renault ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skoro chce faworyzować zwycięzców a nie "dojeżdżaczy" powinien przeforsować zmianę punktacji. Niech będą 4 punkty różnicy między miejscem pierwszym a drugim.

Ale to chyba za proste i za mało rewolucyjne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie Massa a mały Filipek (najtwardszy fighter F1 ) - będzie sprawcą całego zamieszania a winę zwali na wszechobecny śnieg i brak kolców w oponach. (jakby co)

 

David C. zwany twardym Dejwidem zderzy się tym razem z Di Caprio więc będą mogli sobie pokazać międzynarodowy znak pokoju, co czynić jak wiemy potrafią.

 

Safty Car będzie wjeżdzał pierdyliard razy a wyścig skończy się o 19.59 czasu europejskiego.

 

Kwik Nick czy Quick Kwik (nie wiem jak go zwą) , wywalczy wspaniałe 20-ste pole startowe (z racji swoich wysokich umiejętności ) a miejsca ustąpią mu jedynie skośnookie małe ludki.

 

Niestety tym razem dla Roberto zabraknie paliwa ...

 

Do mety dojedzie jedynie Kwik . A to wszystko dzięki Super Strategii Bajernishe Mist Wagen i super gadżetu - nieprzemakalnej pelerynki Kwika ...

 

Inaczej tego nie widze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prędkości maksymalne podczas 1 treningu:

 

1 Felipe Massa 303.1

2 Kimi Raikkonen 302.2

3 Heikki Kovalainen 302.2

4 Lewis Hamilton 301.5

.

.

.

19 Nick Heidfeld 290.9

20 Robert Kubica 290.7

 

i podczas II treningu:

 

1 Lewis Hamilton 302.5

2 Felipe Massa 301.5

3 Kimi Räikkönen 300.8

4 Sebastian Vettel 298.0

.

.

.

16 Nick Heidfeld 292.7

17 Robert Kubica 292.5

 

:sad: :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

polo, nie wiem, co bierzesz, ale ja też to chcę

 

Wszyscy to chcą, nawet Bernie do mnie dzwonił z zapytaniem... :razz:

 

:mrgreen:

 

20 Robert Kubica 290.7

 

Nic już mnie nie zdziwi , newet 22 pole startowe Kubiego...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...