Skocz do zawartości

Kubica w F1


Piotr

Rekomendowane odpowiedzi

Mnie to by jakoś nie zmartwiło - może znalazło by się miejsce w McLarenie, a jak nie to może w Renault.

 

Sam nie wiem, co gorsze. Z jednej strony McLarenem można walczyć o dzbanki, ale tam jest Hamilton, który jest ich pupilkiem i pewnie będzie miał status pierwszego kierowcy, z drugiej strony Renault jakoś nie błyszczy.

 

r.

Kubica raczej w żadnym z liczących się zespołów nie będzie pierwszym kierowcą :neutral:

Po cichu liczę na McLarena, chociaż wiem, że do tego jeszcze długa droga.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego?

Bo zasłużył na to, żeby uczciwie konkurować na torze ze swoim partnerem z zespołu. Zasłużył na samodzielne zdobycie mistrzostwa. Na rozwinięcie i pokazanie talentu. Na owoce ciężkiej pracy. W Ferrari natomiast było dotychczas tak, że jest kierowca nr 1 i nr 2. No może w tym roku obraz się trochę zaciemnił, bo nr 1 miał być, przynajmniej nieoficjalnie Kimi, a z drugiej strony Felipe jest pupilkiem Schumachera, uwielbianego, jak się domyślasz, w tym zespole. Wracając do pytania Robert, gdyby jeździł w Ferrari jako kierowca nr 2, to co zdobyłby co najwyżej dużo punktów. Może byłby nawet drugi, gdy nr 1 zdobędzie mistrzostwo. Tytuł mistrzowski zdobyłby jednak tylko wtedy, gdy kierowca nr 1 da plamę. Team Orders są teoretycznie zakazane. W praktyce jednak można to zrobić tak "subtelnie", żeby się chłopcy z FIA nie czepiali.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Naprawde to wszystko jest śmieszne...Robert ma podpisany kontrakt z Bmw Sauber na przyszly sezon a Nick jeszcze nie...mimo to niemcy sa pewnie ze to wlasnie nasz Robert opuści team Bmw no bo jak to...niemiecki zespół bez niemieckiego kierowcy:/.Póki co slyszalem ze z F.Alonso rozmowy prowadzi F.Briatore czyli jego poprzedni pracodawca ,a wiec moze cale to zamieszanie zakończy sie bez zmian dotyczacych stajni polaka.Bardzo chcialbym aby ze stajni Mclarena odszedł L.Hamilton a jego miejsce zają Robert i jestem pewien ze wtedy to nasz rodak mogłby powiedziec ze wyprzedza jakiegos marudera np.(L.Hamiltona;). Troszke dziwi mnie decyzja Mercedesa...ze w razie odejscia Alonso do Bmw to jego miejsce ma zajać Nico Rosberg przeciez nie musze nikogo przekonywac ze Robert ma wiekszy talent i potencjał od niemca...no ale widocznie McLarena to nie obchodzi.:(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zajkos10 mi sie wydaje ze opcja z odejscie Hamiltona i zakup Roberta do Mclarena nie ma do konca sensu, bo historia pokazala ze Mclareny sa na topie 2-3 sezony nie wiecej, a biorac pod uwage ze BMW jest najszybciej rozwijajacym sie zespolem zmiana teamu moze sie okazac niekorzystna. BMW w przyszlym sezonie moze byc tak samo dobre jak Ferrari czy Mclaren. A skoro Robert ma podpisany kontrakt po co panikowac?

 

Wracajac do Alonso to skoro chce zmienic team to znaczy, ze raczej tytulu MS F1 nie zdobedzie bo jesli by zdobvyl tytul to mial zakonczyc kariere jak to kiedys w wywiadzie powiedzial ze po 2 tytuach konczy z F1, czyzby sciemnial? :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gr1zly podpisany kontrakt nie oznacza 100% pewnosci na starty...niestety.A fakt ze Bmw jest najszybciej rozwijającym sie teamem w F1 i za rok moze konkurować w pełni z ferarri i Mclarenem oznacza ze nasz Robert mogłby spokojnie walczyc o podium :wink: .Wracajac do Alonso on takze ma podpisany kontrak z teamem i slyszalem ze jezeli chcialby odejsc to ma dwie mozliwosci...albo pozwoli mu na to szef ekipy Mclarena a jezeli nie to Fernando bedzie musial odejsć w formie skandalu jakiejs afery :razz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo chcialbym aby ze stajni Mclarena odszedł L.Hamilton

 

Hamilton jest pod opieką McLarena od wielu lat. Do tego idzie na mistrza.

 

Troszke dziwi mnie decyzja Mercedesa...ze w razie odejscia Alonso do Bmw to jego miejsce ma zajać Nico Rosberg przeciez nie musze nikogo przekonywac ze Robert ma wiekszy talent i potencjał od niemca...no ale widocznie McLarena to nie obchodzi.:(

 

Ale może z Rosberga będzie łatwiej zrobić #2?

 

r.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobre, przypomina mi jakis stary film z Cruisem o wyscigach NASCAR, tam byla taka akcja jak dwaj kierowcy wychodzili ze szpitala i jechali na spotkanie z menadzerem :wink:

tia a wcześniej zaliczyli mały wyścig na wózkach inwalidzkich w szpitalu :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...