Skocz do zawartości

Kubica w F1


Piotr

Rekomendowane odpowiedzi

8 minut temu, _akir_ napisał(a):

A wszyscy wieszaja psy na Carlosie a jednak on bardziej stabilnie jezdzi ;)

Stabilniej na pewno, tylko niestety nie dość szybko. Leclercowi jak poklei, to potrafi być szybki, tylko potem albo wynik zepsuje mu zespół, albo zrobi to on sam.

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Mr Q napisał(a):


Tam brakło 0,053 żeby Albon wywalił z Q3 Russella emoji16.png
 

Merc i McLaren ewidentnie nie trafili z ustawieniami.

 

Co do LEC - celował w P1 i szedł 105% możliwości bolidu. Tym razem nie pykło. Wolę to niż SAI który dowozi jakieś tam punkty, ale nie stanowi nigdy realnego zagrożenia w walce o czołowe miejsca. 

  • Super! 1
  • Lajk 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdzie teraz oglądacie F1 ? 
Odkąd eleven zakończył transmisje nie znalazłem interesującej platformy. 

F1 TV Jak dla mnie najlepszy wybór.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  • Lajk 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, przymar napisał(a):

Co do LEC - celował w P1 i szedł 105% możliwości bolidu.

Cała sztuka polega na tym, żeby umieć trafić w 100%. 95% Sainza i 105% Leclerca jest tak samo niesatysfakcjonujące.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, przymar napisał(a):

Merc i McLaren ewidentnie nie trafili z ustawieniami.

 

Przede wszystkim nie trafili z autami na ten sezon 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, miki_mi2 napisał(a):

Gdzie teraz oglądacie F1 ? 

Odkąd eleven zakończył transmisje nie znalazłem interesującej platformy. 


Masz dwa wybory:

 

1. F1 TV

Świetna platforma poświęcona wyłącznie Formule (nie tylko F1, ale i niższe serie F2 F3). Dużo archiwalnych materiałów, contentu dookoła, nawigacja bardzo prosta. Obowiązkowy angielski, warto sprawdzić, czy aplikacja jest dostępna na Twój TV, bo lista wspieranych nie jest długa.

 

2. Viaplay

Oprócz F1 masz jeszcze całą masę innych sportów. Aplikacja dostępna na większej liczbie urządzeń, ale nawigacja mniej intuicyjna jak dla mnie. W kontekście samej Formuły, polski komentarz, według mnie świetny.

 

Miałem F1TV przez próbny tydzień i przez siedem dni katowałem starsze wyścigi (z Robertem) plus oczywiście ten wyścig, co akurat był (chyba Bahrajn). Angielski nie stanowił przeszkody, ale z drugiej strony trochę skupić się bardziej musiałem, bo jednak macierzysty język to nie jest. Do tego na telewizor musiałem rzucać przez HDMI z kompa.
Na dłuższą metę sam wybrałem Viaplay z uwagi na polskich komentatorów. Uważam, że są świetni, przygotowani, w składzie chociażby Budkowski czy DC, a Sokoła i Aldonę to niemalże kocham :biglol:

 

Rada jest jedyna słuszna - weź sobie na próbę jedną i drugą platformę. Sam ocenisz, co bardziej Ci leży, a później dopiero zdecydujesz co na stałe.

  • Super! 1
  • Dzięki! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, rosaskc napisał(a):

ale na tydzień testowania F1TV to byłaby chyba przesada specjalnie jeszcze Chromecasta kupować

Jasne. Tak tylko zgłaszam informacyjnie samą możliwość, ja na przykład Chromecasta mam dłużej niż F1TV w ogóle istnieje ;)

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, sartek napisał(a):

Cała sztuka polega na tym, żeby umieć trafić w 100%. 95% Sainza i 105% Leclerca jest tak samo niesatysfakcjonujące.

Kto nie ryzykuje, ten z jednej strony w kozie nie siedzi, a z drugiej nie pije szampana.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, rosaskc napisał(a):

to byłaby chyba przesada specjalnie jeszcze Chromecasta kupować. 

 

Androidowe telewizory (nie wiem czy wszystkie, ostatnio widziałem jakiegoś Philipsa) mają wbudowanego Chromecasta. Być może także inne mogą miewać, jak sporo sprzętu audio różnej maści. Warto sprawdzić czy przypadkiem się nie posiada. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, turdziGT napisał(a):

Chromcast w tej chwili kosztuje grosze. Wpinasz w HDMI i po sprawie.

Teraz to w ogóle jest Chromecast z Androidem, na którym zainstalujesz wszystko to, co na każdym innym urządzeniu z Androidem :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...