Skocz do zawartości

Kubica w F1


Piotr

Rekomendowane odpowiedzi

16 minut temu, nysiopysio84 napisał(a):

Myślę, że Mercedes z Hamiltonem już powinni nakładać presję na Red Bulla w wywiadach z dziennikarzami i lobbować kolejną zmianę przepisów bo za dużą i wręcz nienaturalną przewagę mają czerwone byki nad resztą stawki.

Patrząc co się właśnie dzieje w kwalach to Aston wcale nie jest wolniejszy, a Hulkenberg objezdzajacy Haasem w Q1 oba Mercedesy to sam miód :)

Edytowane przez skwaro
  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nasz korespondent robiąc wywiad z Lewisem zapytał o powód rozstania z Angelą otrzymał krotka odpowiedź ze nie chce o tym rozmawiać wiec cos sie tam pewnie przytarło. 

Ogólnie myślę ze kokonik w którym Lewis siedzial długie lata właśnie pękł i dostał w końcu zimy prysznic. 

Caly aparat który go wspierał praktycznie sie rozleciał.  Miał teammatea który go wspierał w tej chwili Russell jest o wiele szybszy i myślę ze team bardziej stawia na niego bo głupotą było by stawiać na kogoś kto w każdej chwili może skończyć karierę. Jego dni w F1 sa juz chyba policzone 

  • Super! 2
  • Lajk 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak na marginesie to zastanawiam się na ile RB ma te samochody tak na prawdę równe ? Nagle jak Max nie jedzie to Checo odzyskanie formy i szybciej 0,500 niz wcześniej jezlil. Coś mnie się wydaje ze to kwestia paru przycisków na klawiaturze i parę funkcji w mapie z  95% na 100% i wio. 

Edytowane przez turdziGT
  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...