Skocz do zawartości

O reakcjach żon/dziewczyn/kochanek przy jeździe subaru


Intakwrx

Rekomendowane odpowiedzi

Ja po przesiadce z Picasso ciągle słyszałem, że "tamten" był większy, pojemniejszy, oszczędniejszy. Dopiero gdy pojechaliśmy w góry i pomykaliśmy bez bólu trasami, na których Pikuś ledwo zipał i człapał, a Forek fruwał, usłyszałem długo wyczekiwane: "Dzisiaj cieszę się, że mamy takie auto...... Ale tylko dzisiaj".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 281
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Moja żona swego czasu dostała do wyboru auta z dwóch salonów koło siebie. Jeden był Nissana a drugi Subaru. Z dwojga złego wybrała Outbacka H6 bo miał skórę, auto klimę i największy bagażnik. :mrgreen:

Potem dostałem opieprz, że wydaje kasę na jakieś głupie koła z oponami na zimę i po co to komu. no ale skoro już musiałem to trudno.....

No i od tamtego czasu jak tylko jest jakaś porządna śnieżyca 9jak choćby teraz ostatnio) pytam się jej "Jak ci się jechało kochanie? Bardzo ślisko? Trudno było sobie poradzić?" Dostaję odpowiedź: "Jechało sia jak zwykle ale ci cholerni ludzie jadą 10 na godzinę i ślizgają się jak głupki przy tej prędkości tak, że nawet nie mam jak ich wyminąć." :mrgreen:

A moja żona naprawdę bardzo spokojnie jeździ. :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A moja kochana kobieta, jak widzi mnie uchachanego za sterem sti, sama jest nosicielką wielkiego banana :grin: na jej cudownej buźce... :smile: bo wie, że duże chłopaki musza mieć fajne zabawki, bo jak ich nie mają, bawią się lalkami..... :???:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja po przesiadce z Picasso ciągle słyszałem, że "tamten" był większy, pojemniejszy, oszczędniejszy.
Ja wczoraj w końcu odebrałem Forestera i żona poszła obejrzeć samochód stojący w garażu.

No i było że Mazda ładniejsza, Subaru brzydkie, kanciaste itd. (Mazda i Forester stały obok siebie).

Dzisiaj pierwsza jazda i nie było najgorzej, ale nawet córka się buntuje że "ona chce jechać Mazdą"...

(pozdrawiam tutaj szanowną małżonkę-czytelniczkę :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja po przesiadce z Picasso ciągle słyszałem, że "tamten" był większy, pojemniejszy, oszczędniejszy.
Ja wczoraj w końcu odebrałem Forestera i żona poszła obejrzeć samochód stojący w garażu.

No i było że Mazda ładniejsza, Subaru brzydkie, kanciaste itd. (Mazda i Forester stały obok siebie).

Dzisiaj pierwsza jazda i nie było najgorzej, ale nawet córka się buntuje że "ona chce jechać Mazdą"...

(pozdrawiam tutaj szanowną małżonkę-czytelniczkę :-)

 

Nie przejmuj się mój 12 letni syn bardzo się ucieszył jak powiedziałem mu, że dla mamy kupujemy Subaru. Niestety w młodzieńczej głowie ta marka kojarzy się tylko z jednym modelem :grin:, jak podjechałem odebrać go ze szkoly naszym nowym Forkiem, był tak rozczarowany, że potem przez parę dni mieliśmy "ciche dni". Na szczęście żonie przypadł do gustu automat i przynajmniej w tym temacie miałem spokój. Największą wielbicielką nowego nabytku jest moje 3-letnia córa: "Fajne to nasze Subaju". A na nowe Legacy czekam, bo to potencjalny zamiennik mojego Mondka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czwartek wieczorem w tamtym tygodniu:

Moja Żona: Co robisz?

Ja: Siedzę przy kompie.

MŻ: Znowu na tym forum subaru siedzisz.

Ja: Tak, ale zaraz :twisted: kończę.

MŻ: Wiesz co, ty to już całkiem powalony jesteś. Nic tylko subaru i subaru.

Ja: No ale daj spokój, momencik :twisted::twisted::twisted: i zaraz będę.

MŻ: Najlepiej to się ożeń z tym subaru maniaku i spij z nim a nie ze mną...

Ja: Yyy, too late :razz: :?:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

emotorsport napisał/a:

bo wie, że duże chłopaki musza mieć fajne zabawki, bo jak ich nie mają, bawią się lalkami..... :???:

 

 

Kupuję ten tekst :) .

 

Zajefajny tekst - qpione :mrgreen:

 

a widzieliście kota WRC?

:razz:

 

 

ja jak swojej opowiedziałem o kolejnych problemach z hamulcami, wyskoczyła z pretensjami że inwestuje w głupoty :evil: (w domyśle: dlaczego nie kwiaty, kolacja, kino i inne pierdoły)

chyba teraz wyproszę ją w prawego fotela :!:

a jeszcze jedna taka sytuacja to zamiast kina będzie miała ciemną salę z Devil - dolby surround w bagażniku

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja jak swojej opowiedziałem o kolejnych problemach z hamulcami, wyskoczyła z pretensjami że inwestuje w głupoty (w domyśle: dlaczego nie kwiaty, kolacji, kino i inne pierdoły)
zainwestuj w romantyczną kolację typu "szampan, świece, majonez" z okazji wymiany hamulców :wink:
a jeszcze jedna taka sytuacja to zamiast kina będzie miała ciemną salę z Devil - dolby surround w bagażniku
to dobre jest :mrgreen:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czwartek wieczorem w tamtym tygodniu:

Moja Żona: Co robisz?

Ja: Siedzę przy kompie.

MŻ: Znowu na tym forum subaru siedzisz.

Ja: Tak, ale zaraz :twisted: kończę.

MŻ: Wiesz co, ty to już całkiem powalony jesteś. Nic tylko subaru i subaru.

Ja: No ale daj spokój, momencik :twisted: :twisted: :twisted: i zaraz będę.

MŻ: Najlepiej to się ożeń z tym subaru maniaku i spij z nim a nie ze mną...

Ja: Yyy, too late :razz: :?:

też kiedyś miałem podobnie, tyle że u mnie nie było jeszcze za późno :mrgreen: :wink:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czwartek wieczorem w tamtym tygodniu:

Moja Żona: Co robisz?

Ja: Siedzę przy kompie.

MŻ: Znowu na tym forum subaru siedzisz.

Ja: Tak, ale zaraz :twisted: kończę.

MŻ: Wiesz co, ty to już całkiem powalony jesteś. Nic tylko subaru i subaru.

Ja: No ale daj spokój, momencik :twisted: :twisted: :twisted: i zaraz będę.

MŻ: Najlepiej to się ożeń z tym subaru maniaku i spij z nim a nie ze mną...

Ja: Yyy, too late :razz: :?:

też kiedyś miałem podobnie, tyle że u mnie nie było jeszcze za późno :mrgreen: :wink:

 

Ja też tak mam. :sad:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moja kochana połówka zawsze gdy widzi ze ruszam z 5000rpm mówi do naszej 9 miesięcznej córeczki Emilko trzymaj się twój powalony :mrgreen: Tatuś będzie startował i zamyka oczy i mówi że jej nie dobrze i że to nie jest śmieszne i że jestem głupi:):):twisted:

P.S a Mała przeciwnie jest zachwycona:), będzie z niej fanka Subaru:) :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jedne taki starcik w WRX-se 50 zł :P

 

Czyli na jedno sprzęgło gdzieś 24 przypadają takie starty :P

Nie ma nic za darmo:)

Abt napisał/a:

duze przeciazenia podobno sa niebezpieczne dla maluchow

 

 

tylko te boczne i to powyżej 1G :mrgreen:

Bez przesady z Małą nie chodzę ogniem czasami z pod świateł jak obok stoi jakiś GT-tjuning!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehe...chłopaki no powiem wam że takie gadanie tych ''2Połówek'' jest czasami denerwujące ale z drugiej strony jest się z czego pośmiać i wzbudza w końcu ogólną wesołość :mrgreen::mrgreen:

ja aktualnie nie mam tego problemu.. mogę beztrosko oddać się swoim dwóm dzieciaczką [czyt. Subaryna i Suzuka..wszystko z napędem na 4łapy :mrgreen: ]

 

A widząc miny moich znajomych jadących ze mną na bocznym fotelu w jednym albo w 2 sprzęcie ...???? BEZCENNE :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...