Skocz do zawartości

diesel 170 KM


aigle

Rekomendowane odpowiedzi

a może najpiew niech dopracują sprzęgło :lol:

 

bo o ile wiem to wszędzie piszą, że seryjne sprzęgło 147kM "nie wyrabia" i zdejmują moment - poprzez akcje wzywania do serwisu w celu przeprogramowania sterownika. Czytałem o tym zarówno w oficjalnej motoryzacyjnen prasie jak i na tdi-tuning.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czytałem o tym zarówno w oficjalnej motoryzacyjnen prasie jak i na tdi-tuning.pl

 

No czytaj dalej, to w sumie nie jest zabronione :wink:

 

Problem sprzęgła był omawiany wielokrotnie na tym Forum. Dotyczył wąskiej grupy użytkowników. Wniosek był jeden - tym użytkownikom nawet tytanowy spiek by nie pomógł :mrgreen:

Wielu "ujeżdzaczy" diesela w Subaru w ogóle rezygnuje z wgrywania poprawki, nie rejestrując problemu ze sprzęgłem. Może warto i ich posłuchać a nie ekscytować się bredniami w tzw. oficjalnej prasie motoryzacyjnej ?

 

Co to w ogóle za termin "oficjalna prasa motoryzacyjna" ? Jakiś Twój brewiarz, minibiblia ? Rusz sam głową a nie wcinasz banialuki, które Ci ktoś na talerzu pod oczęta podtyka.

 

 

Pozdrawiam

Grzegorz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co to w ogóle za termin "oficjalna prasa motoryzacyjna" ? Jakiś Twój brewiarz, minibiblia ? Rusz sam głową a nie wcinasz banialuki, które Ci ktoś na talerzu pod oczęta podtyka.

Pozdrawiam

Grzegorz

 

Oj, takiego chamstwa dawno nie czytałem - synku wyluzuj. Zajmij się najpierw swoją - polecam psychologa 67.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Grzesiek_67, chciałem napisać mniej więcej to samo, ale pomyślałem sobie, że aż żal komentować :roll:

Dziękuję :wink:

 

Co to w ogóle za termin "oficjalna prasa motoryzacyjna" ?

Może istnieją jakieś "podziemne" wydawnictwa :idea: :?: :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj, takiego chamstwa dawno nie czytałem - synku wyluzuj. Zajmij się najpierw swoją - polecam psychologa 67.

Za tego "synka" to spotkamy się w nowym roku...

 

Następnym razem zapoznaj się z regulaminem. Zwłaszcza z fragmentem o budowaniu atmosfery na Forum.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a może najpiew niech dopracują sprzęgło :lol:

 

bo o ile wiem to wszędzie piszą, że seryjne sprzęgło 147kM "nie wyrabia" i zdejmują moment - poprzez akcje wzywania do serwisu w celu przeprogramowania sterownika. Czytałem o tym zarówno w oficjalnej motoryzacyjnen prasie jak i na tdi-tuning.pl

 

 

Robiłem w tym czymś "remap" w TDi, niby coś tam zrobił, tylko przy późniejszym zapytaniu o regenerację turbiny jak przyszła na nią pora to chciał mi wmówić że nikt tego nie regeneruje i może mi dać nową za 3.5 k :mrgreen:

Założę się że by mi ją zregenerował 2 wsie dalej za 800 zł (wiem to przypadkiem tam trafiłem :mrgreen: ) i wsadził, w auto mówiąc że nówka :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Problem sprzęgła był omawiany wielokrotnie na tym Forum. Dotyczył wąskiej grupy użytkowników. Wniosek był jeden - tym użytkownikom nawet tytanowy spiek by nie pomógł

 

heh,

 

ciekawe jak mi pójdzie jazda testowa :mrgreen:

 

forester 2.0D vs rav4

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...