Skocz do zawartości

[KRAKOW - Swiatniki gorne] Grill u Buffiego 11.09.2005 i 17.


Buffy22

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 150
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Do soboty jest jeszcze troszke czasu więc Alex może wyzdrowieje.. Mnie tez jakieś przeziębienie bierze ale gorąca kompiel... Wzmacnaiana herbatka, o kobiecie to juz nie wspomne i napewno na sobote będe zwarty (rozwarty) jak kto woli w kazdym bądz razie gotowy na Imprezke....

 

 

 

 

 

POZDRAWIAM!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lucuś Bardzo chętnie ale problem będzie jak inni mieszkańcy stwierdzą, że oni chcą w inną stronę... i będziemy mieli zamieszki... :? Ale może się coś większego zorganizuje w takim miejscy aby wszyscy mogli dojechać... :?:

 

Azrael daleko nie ma to zaciśnie zęby i dojedzie... (chyba, że teraz pomyliłem osoby to nie kolega był ostatnio BMW... :?: :oops: )

8) 8)

 

Buffy ja też nie mogę zagwarantować... Idea padła troszkę późno a Warszawski jest... Wszystko rozstrzygnie się do czwartku...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

yyy... Zrozumiałem, że z tym Golfem i dentystą to chodziło Ci o to, że plomby pogubi... Więc mówię, że zaciśnie zęby co by nie miały jak wypaść i dojedzie...

 

PS Jeżeli źle zrozumiałem Twoje intencje to sorry... Przyznaję, że ostatnio troszkę nie kumaty jezzdem... :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skoro termin zapowiedzi był za krótki to informuje że za tydzień w sobote to jest 17.09.2005 o godzinie 16 odbędzie sie kolejna impreza...

 

 

Mam nadzieje że będzie nas więcej..

 

 

 

Skargi prosze kierować publicznie na forum.. Postaramy się poprawić.. :-)

 

 

 

 

Serdecznie zapraszam.. I gorąco Pozdrawiam!!!!

 

 

Nie że się wpraszam, ale w sobotę będę na otwarciu Na Conrada to może bym siem zjawił?

A jesli nie masz nic przeciwko to gdzie?? :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

.... ja na 99% nie przyjadę podobnie sprawa ma się z Dniami Owartymi ..... wyjeżdżam nad Rożnów na chwilkę odsapanięcia i nabranie siły na kolejny tydzień pełen wrażeń (przygotowanie auta na sjs i w koncu i wreszcie sam sjs :P ) ....

 

pozdr. matt

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...