Skocz do zawartości

[KRAKOW - Swiatniki gorne] Grill u Buffiego 11.09.2005 i 17.


Buffy22

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 150
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

..był..tylko chłopców troche fantazja poniosła

eee no bo jak można było nie wykorzystać dwóch zestawów - to by było marnotrawienie możliwości... dużo nie pojeździliśmy ale jaka zabawa była jak już jeździło :D

 

Proszę państwa następne spoty w Hotelu System przy wylocie na Warszawę...

to może lepiej na drugą stronę ulicy je przenieść do SIPu?:>

 

ta imprezka to niezupełnie czerwona - jest na zdjęciu Wełniacza w wątku o rajdzie wawelskim przy świetle dziennym (zdjęcia są ciemne bo ta lampa na ścianie budynku psuła efekt przy większej jasności :/ )

 

co do samej imprezy to było zajefajnie tylko pod koniec niektórych już troszkę ponisło... :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A teraz pytanie (po)ważne: na fotkach na smokowej stronce - pomimo ciemności - widzę... wyłupiastego WRX-a na śląskich (?) numerach... w moim ukochanym KOLORZE CZERWONYM!!!

 

Czyjżeż on, i kiedy będzie do sprzedania...? :twisted:

 

I czy ja dobrze widzę, że to "europejczyk" jest?

 

"Tak, jestem europejczykiem"

Z tym czerwonym to sam nie wiem. Czasami mówią bordowy, czasami wiśniowy... Ja tam nie wiem, jak większość facetów rozróżniam jedynie kilka podstawowych kolorów......

A do sprzedania będzie myślę w przyszłym roku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A do sprzedania będzie myślę w przyszłym roku.

 

Ponamawiaj jeszcze Alana może się zgodzi ;-) W końcu Twój nie używany w sporcie a jego tak ;-)

 

Ale on chciał sprzedać jedynie niekompletny wysoki spoiler.

 

Tzn taki, do którego nie ma przykręconego STi!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tym czerwonym to sam nie wiem. Czasami mówią bordowy, czasami wiśniowy... Ja tam nie wiem, jak większość facetów rozróżniam jedynie kilka podstawowych kolorów......

A do sprzedania będzie myślę w przyszłym roku.

 

Nieważna nazwa, ważne uczucie :twisted: - też nie jestem mocny w nazewnictwie, ale mi się podoba.

 

Przyszły rok mi niezwykle pasuje, jest niewykluczone, że mnie wtedy własnie będzie stać... Jakby co - pogadamy :D .

 

on chciał sprzedać jedynie niekompletny wysoki spoiler.

 

Tzn taki, do którego nie ma przykręconego STi!

 

:lol::lol::lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No wiesz, człowiek tak zarobiony, że czasu mało.

 

 

No wiem, Zafira nie poczeka ;-)

 

Ale jedną już obejżałem (#23) i on board z przejazdu miśkiem w 8 z małym hakiem minut po Nurburgring'u robi wrażenie.......

 

Prawda? Ajak Ci się podoba jazda małych żóltych ludzików bo dla mnie pod względem techniki jazdy sa morderczy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nieważna nazwa, ważne uczucie :twisted: - też nie jestem mocny w nazewnictwie, ale mi się podoba.

 

Przyszły rok mi niezwykle pasuje, jest niewykluczone, że mnie wtedy własnie będzie stać... Jakby co - pogadamy :D .

 

No bardzo chętnie. Na wszelkie propozycje jestem otwarty.

Aczkolwiek oczywiście rośnie ona (ta otwartość), wraz z powiększaniem się propozycji.... :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prawda? Ajak Ci się podoba jazda małych żóltych ludzików bo dla mnie pod względem techniki jazdy sa morderczy.

 

To prawda. Duże wrażenie robi biegłość w posługiwaniu się pedałami, szczególnie przy dohamowaniach i redukcjach. Ale zaciekawił mnie fakt, że praktycznie nie używają do hamowania lewej nogi. I nie chodzi mi tu o asekurację w zakręcie, bo w jeździe torowej nie jest to aż tak konieczne, ale o zwykłe zawalnianie przed zakrętem, kiedy nie redukują biegu.

Ja osobiście, jeżeli nie mam w planie redukować, przeważnie dohamowuję lewą, a tu inaczej.....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rzeczywiście hamuja lewąnaprawdę sporadycznie. Tsutchia czasem hamuje lewą, ale to głównie na Touge tam gdzie to jest potrzebne. Auta mają zwykle na tyle dobrze ustawione że nie zmuszają ich do skręcania więc do tego lewej nie używają. Niemniej w zasadzie wsyzscy umieją bo ich tu i ówdzie można przyłapac na tym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do ustawiania do/w zakręcie, to się zgadza. Nie dość że samochody chcą skręcać, to jazda po torze nie wymaga takiej improwizacji i korygowania już w zakręcie prędkości i toru jazdy jak w rajdach. Tu jedzie się znając trasę na pamięć i starając sie optymalizować parametry jazdy.

Ale wiele razy przekładają prawą z gazu na hamulec i z powrotem, gdzie wydawało by się, wygodniej byłoby przyhamować lewą.

Ale może to kwestia przyzwyczajenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zobacz że oni jadą seryjnymi autkami w zwykłych pasach i fotalach, a przeciążenia są naprawdę znaczne, to tez może mieć znaczenie. Ja zauważyłem że czteronapędówką też raczejprzestawiam noge a oską hamuję lewą, może to kwestia po prostu stabilności w fotelu? Nie wiem. Na pewno w sporcie Ci sami kierowcy hamuja lewą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak a’propos/a propos/a propos z przecinkiem nad „a”, czy jak tam do diabła to pisać ( w świetle dysput na ten temat prowadzonych), czasu miśkiem trochę przeszło 8 minut na Nurburgringu, to dzisiaj w Top Gear Sabine przejechała go 130 konnym Transitem w 10 minut i 8 sekund! Fakt, że jak sama powiedziała, przejechała w życiu ten tor naście tysięcy razy, ale taki czas dostawczakiem?!

Zaczynam żałować, że jak byliśmy niedaleko, to nie posłuchałem propozycji Azraela i nie wybraliśmy się na niego. Ale jeżeli kiedyś trafi się okazja, to obiecuję, że jeżeli nie przejadę WRXem poniżej 10 minut (no nie przy pierwszym okrążeniu może), to zjem swoje prawo jazdy. I dowód rejestracyjny też......

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...