Skocz do zawartości

[KRAKOW - Swiatniki gorne] Grill u Buffiego 11.09.2005 i 17.


Buffy22

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 150
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

yyyyy.... Ja się chyba wstrzymam... Chociaż z części oficjalnej...??

 

Było super... Rozkładanie toru do wyścigów zajęło nam jakieś 3 godziny... Pojeździliśmy jakieś 5min. I rozpoczęło się składanie zabawki, ale oglądać podsumowanie sezonu WRC... Następnie dotarmosili się Matt Fliper i kolega , który nie wiem czy jest na forum... Jeżeli tak to sorry... Musiałem nie skojarzyć... Natomiast reszty się wstydzę... :oops::twisted:

Ale było NAPRAWDĘ DOBRZE... :twisted: Flipper proszę Cię nie zmieniaj papierosów... :lol: charlie dowiedział się co to znaczy rouling na drodze, i dziwnie nie chciał ze mną do domu wracać... (zupełnie nie rozumiem czemu :roll: ) Za to zgodził się WRC fan... Magda PRZEPRASZAM... :twisted:

Pan Lenczowski już nas chyba nie ugości. :( A Pani Boss aż poszła na górę aby nas nie słuchać... Coś mnie się zdawa, że część ludzi zmieniło poglądy a co niektórzy nawet zeznania... tfu wyznania... I witam na nowym forum BARUBARU.pl :mrgreen: Panowie kiedy replay...

 

 

PS stwierdzam, że to forum (a raczej jego część członków) jest zakręcona jak słoik pikli... :shock:

 

Jeszcze raz, Jeszcze raz, niech spoty, spoty są... 8) :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

świętokrzyskiego powietrza

To ja przyjadę wezmę TIR'a papierosów i zrobię taki smog tam u Ciebie, że będziesz do Krakowa na czyste powietrze uciekał... :twisted:

i wody

yyyy.... jeszcze nie wiem ale coś wymyślę :mrgreen:

 

a może Wy byście się przenieśli gdzieś bliżej???

 

Przynajmniej - z imprezami

 

Proszę państwa następne spoty w Hotelu System przy wylocie na Warszawę... :lol: 8)

 

po fotach widać, że ten tor nie był prosty do poskladania

Ciężka fizyczna praca... 3 godziny planowania i składania przez 4 osoby... No może z tym planowaniem troszkę przesadziłem, po prostu jakiś kretyn stwierdził, że poskłada ten tor bez instrukcji i rysunku... :oops: Za to pojazdy na tor były dobre bo srebrny i czerwony cossi 8)

 

to musi byc milosc

hmmm... :twisted::mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wezmę TIR'a papierosów i zrobię taki smog tam u Ciebie, że będziesz do Krakowa na czyste powietrze uciekał...

Nie będzie lekko - pamiętaj, że u mnie pi...i jak w Kielcach na dworcu... :twisted: ; ale jak się we dwóch do tego TIR-a zasadzimy... to może? :roll:

 

następne spoty w Hotelu System

Doceniam intencję... :mrgreen:

 

Moniqa napisał/a:

to musi byc milosc

 

hmmm...

Upsss, jak masz wątpliwości - to znaczy, że był to jedynie zwierzęcy seks bez uczucia... :shock: :evil:

 

A teraz pytanie (po)ważne: na fotkach na smokowej stronce - pomimo ciemności - widzę... wyłupiastego WRX-a na śląskich (?) numerach... w moim ukochanym KOLORZE CZERWONYM!!!

 

Czyjżeż on, i kiedy będzie do sprzedania...? :twisted:

 

I czy ja dobrze widzę, że to "europejczyk" jest?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...