Skocz do zawartości

TVN TURBO - Wydaje Ci się że umiesz jeździć?


carlos-wrx

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 830
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

carlos-wrx, a nie mówiłem. :D

 

To szybko teraz reanimuj wannę :wink: Carfit Ci zrobi teraz pancerniaka i będzie git :twisted:

 

jego fura nie bedzie tam potrzebna, tam sie jeździ autami SJS-u , z tego co wiem to jakimiś kozakami, typu prosie czy lambo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

strasznie sie ciesze , gratuluje :idea: :idea: :idea: , bo należało Ci sie to jak psu buda :twisted:

 

No to dziś sobie ze szcześcia pewnie coś chlapne :twisted::mrgreen:

 

 

ja też :D

 

Edwin, przy tej okazji jeszcze raz dziękuję za użyczenie RS-a , bez tego byłaby dupa blada :D

 

carlos-wrx, a nie mówiłem. :D

 

 

pamiętam, ale juz myślałem że pozamiatane - dzięki za wiarę

 

To szybko teraz reanimuj wannę :wink: Carfit Ci zrobi teraz pancerniaka i będzie git :twisted:

 

teraz już sie nie pali, 1/2finały sa na autach, podstawianych przez TVN Turbo, także moj może sobie spokojnie czekac dnia odbioru

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Edwin, przy tej okazji jeszcze raz dziękuję za użyczenie RS-a , bez tego byłaby dupa blada :D

 

no problem, :D teraz szukaj w Łodzi jakiegoś prosiaka czy lambo wynajmij, i trenuj :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i chciałbym się pochwalić że carlos'a także zobaczycie w kolejnych odcinkach - jednak udało mi się zakwalifikować :D

 

juz myslałem że ze mną cos nie tak :lol:

Gratki. Tak jak Ci mówiłem, że jeszcze konsultują resztę składu i nie ma co pochopnie rezygnować. W takim razie mamy spota we Wrocku :lol: . Ja jednak będę leciał autem z Wawy w nocy w środę - ruszam gdzieś o 3.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to ja Wam gratuluję 8)

 

tam sie jeździ autami SJS-u , z tego co wiem to jakimiś kozakami, typu prosie czy lambo

 

 

to sobie poużywacie :P

 

 

Jednak bedzie inaczej, we wrocławiu bedą jeżdzić subarakami , inne potwory bedą dla uczestników ścisłego finału na torze w kielcach. Nie mniej super że z 55 osób mamy 2 osoby z forum w półfinale :idea:

Lukass gratulacje i ciesze sie że sie spotkamy w środe :idea:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jednak bedzie inaczej, we wrocławiu bedą jeżdzić subarakami , inne potwory bedą dla uczestników ścisłego finału na torze w kielcach.

Paradoksalnie to chyba nawet lepiej, bo i ja i carlos cos tam potrafimy zrobić z tymi autami z racji posiadania, więc jeden as w rękawie jest :wink:

Nie mniej super że z 55 osób mamy 2 osoby z forum w półfinale :idea:

Wiesz, jakie forum taka reprezentacja :mrgreen: (w tym przypadku ma to mieć wydźwięk pozytywny :wink: )

Lukass gratulacje i ciesze sie że sie spotkamy w środe :idea:

Fajnie, miło będzie poznać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Slesza interesuje tylno dorota a moim zdaniem jestescie ambasadorami subaru i czas na dupy przjdeie sam z siebie :mrgreen::mrgreen::mrgreen: teraz sa WAZNIEJSZE kwestie. Niejednego mistrza te piekne kobiety na manowce wyprowadzily(z doswiafczenia) :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Carlos, Lukass - Panowie, najszczersze gratulacje z Krakowa :) Druga runda, ze względu na sprzęt, jaki będziecie ujeżdżać, to będzie dla was bajka, widzę Was w finale :) Jeszcze raz gratulacje, w miarę możliwości informujcie na bieżąco :D

 

POZDRAWIAM!

Artur

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...