Skocz do zawartości

TVN TURBO - Wydaje Ci się że umiesz jeździć?


carlos-wrx

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 830
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Nie wiadomo nawet kto startuje, zapowiadają się niezłe emocje. Ciekawe czy będzie ktoś z Subaru

 

Z Subaru to nie wiem :roll: ale w Subaru N12/TVN - K.Durczok z M.Wislawskim startują i w zwiazku z pogodą zastanawiaja się o ile zmniejszyć moc silnika.... :mrgreen: Jeżeli jeszcze dosypie sniegu w czwartek/piatek to .....ciekawy jestem jakie auto wygra bo te +-300Km bez kolcy to raczej nie istnieja.....Kiedys Darek Poletyllo załozyl zimowe debice i spokojnie wygral Karową ( czy caly rajd to nie pamietam.....)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolega wrzucił moje zmagania z trzecią próbą dnia o8.11.2o1o - nawrot uważam za skopany ;)

 

wiem, że jesteś tu nowy, ale nie zwalnia Cię to z przestrzegania panujących tu zasad. wulgaryzmy nawet wykropkowane nie są tu mile widziane

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wielki szacun dla wszystki uczestnikôw :D Witam nowych mistrzôw fajery na forum. Gratulacje dla finalistôw starowiernych i nawrôconych na naszà wiaré. Wyrazy podziwu dla Robertbielany za altruistyczna postawe :D piekny gest :D:D:D Tez chatnie grosza dosypie do wyniku licytacji lub banalnie bez tematu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

fajnie was poznać i poczytać o zmaganiach,

ja się nie dostałem dalej byłem tylko na pierwszych eliminacjach.

Jednak w tym czasie realizowałem wszelkie materiały video które oglądaliście na yt pod pseudonimem vanvega7 - z zapowiedzią programu włącznie.

Sam odcinek pewnie też załączę.

 

Gratuluję osiągnięć i wygranej "małolatowi"

Pokazaliście klasę i Was docenili, ja się jeszcze muszę pouczyć jeździć...

 

Zapraszam oczywiście na stronkę poświęconą programowi: http://djvega.w.interia.pl/indextv2.htm

gdzie gromadzę wszelkie informacje jakie zdobędę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tvn nic mi nie blokuje, znam Kubata i ekipa z tego programu też widziała moją stronę, nawet byli bardzo zadowoleni z wykonania, wiec nie ma się co martwić wszystko jest legalnie.

Własnie dodałem Wasz wątek na stronie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Robertbielany

Witam szanownych kolegów. Przepraszam z powodu tak długiej absencji na forum ale prosty zabieg chirurgiczny który przechodziłem dzień przed "Barbórką" po którym miałem wstac na nogi niemal natychmiast przerodził się w skomplikowana operację plastyczna kolana i jego rekonstrukcje po której do połowy stycznia nie moge podnieść się z łóżka :( Nie będę nawet pisał kiedy powrócę do pełni zdrowia bo sam się tym denerwuje.

PS. Lukasz wysłałem Ci numer swojego telefonu na PRIV ale jakby nie doszedl to go umieszcze na "ogólnym" w zasadzie to żadna tajemnica.

PS.2 To ja też podeśle filmik ale z porannych przejazdów prywatnymi samochodami. Dodam tylko że na małej pętli na której został nagrany ponizszy film, Carlosowi ( jak to mówią Górale ) "wyfiukało uscelecke" hej :) a ja upaliłem kabel i wróciłem na lawecie :)

 

http://www.youtube.com/watch?v=DjGanAe0WvI

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam szanownych kolegów. Przepraszam z powodu tak długiej absencji na forum ale prosty zabieg chirurgiczny który przechodziłem dzień przed "Barbórką" po którym miałem wstac na nogi niemal natychmiast przerodził się w skomplikowana operację plastyczna kolana i jego rekonstrukcje po której do połowy stycznia nie moge podnieść się z łóżka :( Nie będę nawet pisał kiedy powrócę do pełni zdrowia bo sam się tym denerwuje.

PS. Lukasz wysłałem Ci numer swojego telefonu na PRIV ale jakby nie doszedl to go umieszcze na "ogólnym" w zasadzie to żadna tajemnica.

PS.2 To ja też podeśle filmik ale z porannych przejazdów prywatnymi samochodami. Dodam tylko że na małej pętli na której został nagrany ponizszy film, Carlosowi ( jak to mówią Górale ) "wyfiukało uscelecke" hej :) a ja upaliłem kabel i wróciłem na lawecie :)

 

http://www.youtube.com/watch?v=DjGanAe0WvI

Pozdrawiam

 

Robercie, po pierwsze życzę Ci jak najszybszego powrotu do zdrowia! Kuruj się, bo mamy przecież troszkę polatać na torze, prawda?

 

Po drugie, szkoda że nie było mnie wtedy jeszcze na torze i gnałem dopiero do Kielc, ale... całkiem fajnie radzisz sobie z tym wielorybem :-) Bez szpery, Bez "M" czegokolwiek... nie było przecież aż tak ślisko. :) Gratuluję! :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam szanownych kolegów. Przepraszam z powodu tak długiej absencji na forum ale prosty zabieg chirurgiczny który przechodziłem dzień przed "Barbórką" po którym miałem wstac na nogi niemal natychmiast przerodził się w skomplikowana operację plastyczna kolana i jego rekonstrukcje po której do połowy stycznia nie moge podnieść się z łóżka :( Nie będę nawet pisał kiedy powrócę do pełni zdrowia bo sam się tym denerwuje.

 

 

Robercik Hejjj :D Wspominaliśmy Cię z Edwinem w środę :D ...będziesz chłopie zdrowy, bo toasty z dedykacją szły :P:lol:

 

PS.2 To ja też podeśle filmik ale z porannych przejazdów prywatnymi samochodami. Dodam tylko że na małej pętli na której został nagrany ponizszy film, Carlosowi ( jak to mówią Górale ) "wyfiukało uscelecke" hej :) a ja upaliłem kabel i wróciłem na lawecie :)

 

...no nie najeździłem się :|

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...