Skocz do zawartości

TVN TURBO - Wydaje Ci się że umiesz jeździć?


carlos-wrx

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 830
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

No już w hotelu i zaraz wypad na część eliminacji prowadzonych przez Carfita :mrgreen:

Ogólnie było spoko choć dzisiaj auto bez szału - Focus diesel, ale najważniejsza była technika i opanowanie. Przy wynikach wyszło drobne zamieszanie w pierwszej trójce, bo nie zliczyli wszystkich słupków (ale to nie miało znaczenia kto odpadnie). Pierwsza trójka powinna wyglądać następująco 1. carlos z wynikiem 1,58 z hakiem 2. i 3. ja + chłopak z wawy jakieś 1,56 z hakiem + 2 słupki po 2 sekundy. Z karami i dobrze policzone to zmieściliśmy się w 1,5s , następny był juz 3-4 sekundy słabszy. Jutro na tapetę idzie WRX sedan/lanos.

Żeby było porównanie to w pokazowym przejeździe chłopaki z SJSu WRXem na letnim kapciu zrobili 1,48 + 2 sekundy słupek, a Focus był 115 konny na zimowej oponie :idea:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dotarłem wlasnie na baze, było niezłe afterparty po dzisiejszym dniu, dodam tylko że Edwin pozostał sam na placu boju, stwierdził że ktos musi walczyć dalej, bo w lokalu zostalo im pare flaszek do zrobienia :D

 

 

faktycznie w programie wyszło, że po dzisiejszym dniu miałem drugi czas, zgodnie z wewnętrznymi odczytami powinno być inaczej, ale to już poza Nami, trudno, szarpać się nie będę :D jutro lanos w sedanie, zobaczymy co będzie... :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dotarłem wlasnie na baze, było niezłe afterparty po dzisiejszym dniu, dodam tylko że Edwin pozostał sam na placu boju, stwierdził że ktos musi walczyć dalej, bo w lokalu zostalo im pare flaszek do zrobienia :D

 

 

faktycznie w programie wyszło, że po dzisiejszym dniu miałem drugi czas, zgodnie z wewnętrznymi odczytami powinno być inaczej, ale to już poza Nami, trudno, szarpać się nie będę :D jutro lanos w sedanie, zobaczymy co będzie... :P

 

Carlos, Lukss dobrze bedzie :!: :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gratulacje dla naszych dzielnych chlopakow! napewno przeszli dalej i jada na tor kielce na kolejne eliminacje.

 

-- 18 lis 2010, o 13:40 --

 

Gratulacje dla naszych dzielnych chlopakow! napewno przeszli dalej i jada na tor kielce na kolejne eliminacje.

 

-- 18 lis 2010, o 13:41 --

 

Gratulacje dla naszych dzielnych chlopakow! napewno przeszli dalej i jada na tor kielce na kolejne eliminacje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...