Skocz do zawartości

Znalezione na Allegro, Ebay itp ...


WRC fan

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 15,5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

http://moto.allegro.pl/it...9tdi_130km.html proszu tutaj taki tjuning mamy :mrgreen:

ja bym sie tak nie smial z tego auta forum fanow tego modelu jest 10 krotnie liczniejsze :mrgreen:

http://moto.allegro.pl/it...ony_tuning.html

 

król i arcymistrz w jednej osobie :!:

w Kielnie koło Gdyni koleś musi być lokalnym wymiataczem :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

pzdr,

pawkers

ale wydumane auto, ciekawe czy dla picu ta oslona poprzecznie czy caly slinik tez. HA ale swiezuchny lakier ma i "kapsle" w macie heh wymsknelo mi sie :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ta Sephia już któryś raz wisi. Kiedyś była sprzedawana jako 'TUNING SUBARU IMPREZA WRC', czy coś w ten deseń :roll:

Co do Calibr: mój były szef był posiadaczem takowej, niezwieśniaczonej. Spalili mu ją pod blokiem na Pradze :shock: Chyba się nie wpasował w klimat :???:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ta spłonięta przeszła metamorfozę odwrotną - wyleciał spoiler, gaylooki z tyłu, jakieś naklejki, zderzaki założone z powrotem seryjne, z tego co pamiętam :(

 

i takie coś rozumiem, na szczęście w mojej okolicy jest tylko jedna trochę "dziwna" calibra a reszta seria z tego co widziałem to nawet LPG nie mają.

 

Pamiętajcie to czy auto jest wieśniackie zależy tylko od właściciela :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

radekk widziałem jak sąsiad sobie kupił... a potem ją "stuningował"

Ta spłonięta przeszła metamorfozę odwrotną - wyleciał spoiler, gaylooki z tyłu, jakieś naklejki, zderzaki założone z powrotem seryjne, z tego co pamiętam :(

 

No to dla tego spłonęła... :roll: Znaczy się właściciel sprzeniewierzył się ideii posiadania calibry...

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no nie wierze ze ktos to kupi, a tym bardziej zalozy... :shock:

Nie widze nic dziwnego. Jeżeli zamiast ściągać hamulce, czyścić i lakierować można w podobnej cenie mieć jeszcze z kawior napisem to czemu nie? :mrgreen:

chodzilo mi bardziej o to, ze za te pieniadze mozna by kupic lepsze klocki, dolozyc do lepszych tarcz?

aaa, juz wiem... tu wlasnie powstaje granica miedzy tuningiem a 'wies tuningiem'... :razz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no nie wierze ze ktos to kupi, a tym bardziej zalozy... :shock:

Nie widze nic dziwnego. Jeżeli zamiast ściągać hamulce, czyścić i lakierować można w podobnej cenie mieć jeszcze z kawior napisem to czemu nie? :mrgreen:

chodzilo mi bardziej o to, ze za te pieniadze mozna by kupic lepsze klocki, dolozyc do lepszych tarcz?

aaa, juz wiem... tu wlasnie powstaje granica miedzy tuningiem a 'wies tuningiem'... :razz:

Ale myślisz że dziewczyny widzą lepsze tarcze, lepsze klocki?

A "czerwone, prawdziwe sportowe, jak w wyścigówkach" już tak :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...