Skocz do zawartości

Znalezione na Allegro, Ebay itp ...


WRC fan

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 15,4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Jego wyraz twarzy na kolejnych zdjęciach zdaje się mówić:

 

Zdjęcie nr 1 - Ojojoj Checkengine? Dobrze, że mam scyzoryk, taśmę izolacyjną i keczup. Zaraz naprawię.

 

Zdjęcie nr 2 - Ale jak to, dopiero 210 000 przebiegu, sprowadzony od szwajcarskiego staruszka, który jeździł tylko w niedzielę po wurst i kartoflen do Aldiego, igiełka pełna opcja ze skórą a tu już się wytarły wałki rozrządu i zatarły zaworki? Scyzoryk, taśma i keczup nie wystarczy....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jego wyraz twarzy na kolejnych zdjęciach zdaje się mówić:

 

Zdjęcie nr 1 - Ojojoj Checkengine? Dobrze, że mam scyzoryk, taśmę izolacyjną i keczup. Zaraz naprawię.

 

Zdjęcie nr 2 - Ale jak to, dopiero 210 000 przebiegu, sprowadzony od szwajcarskiego staruszka, który jeździł tylko w niedzielę po wurst i kartoflen do Aldiego, igiełka pełna opcja ze skórą a tu już się wytarły wałki rozrządu i zatarły zaworki? Scyzoryk, taśma i keczup nie wystarczy....

 

 

aaaaaaaaaa hahahahahahahahahahahaha :)

wymiatający text :mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Moze dzisiaj zbyt wolno zachodzą u mnie procesy myślowe.

Ale o co chodzi????

Jakich złudzeń mam się pozbyć po obejrzeniu tych zdjęć?

 

Ze Audi panom w czerwonych bluzach tez się mogą popsuć?!

 

 

Krajobraz za panem podpowiada ze to Ameryka, a dokładnie słoneczna California,

A białe k-swissy na nogach tego gentelmena oraz ramka na tablice i rodzaj kierunkowskazów w lampach to trochę potwierdzają.

 

 

------------------------------------------------------------------------------------------

Dobra jeżeli chodzi o to ze to McGajwer to już rozumiem :oops:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

10.000 koron czyli 5800PLN? Kurdeee....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pewnie już było, ale zapytam jeszcze raz :lol: Jaka jest szansa, że to cena za felgi ADVAN a nie podróbek...??

 

http://allegro.pl/advan-nowe-felgi-17-5 ... 29455.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pewnie już było, ale zapytam jeszcze raz :lol: Jaka jest szansa, że to cena za felgi ADVAN a nie podróbek...??

 

http://allegro.pl/advan-nowe-felgi-17-5 ... 29455.html

Ogólnie rzecz ujmując Podlasie i Suwalszczyzna to zagłębie internetowych handlarzy felg produkcji chińskiej. Ta firma to to jeden z wiodących sprzedawców chińskiego badziewia w które montowane są dekielki z logo audi, bmw itd. i wiele osób jest swięcie przekonana że kupuje oryginalny produkt - wystarczy spojrzeć na tytuły ich innych aukcji jak bardzo mają nakierowywać na rzekomą oryginalność felg. Dlatego byłbym dalece ostrożny co do oryginalności tych Advanów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pewnie już było, ale zapytam jeszcze raz :lol: Jaka jest szansa, że to cena za felgi ADVAN a nie podróbek...??

 

http://allegro.pl/advan-nowe-felgi-17-5 ... 29455.html

Ogólnie rzecz ujmując Podlasie i Suwalszczyzna to zagłębie internetowych handlarzy felg produkcji chińskiej. Ta firma to to jeden z wiodących sprzedawców chińskiego badziewia w które montowane są dekielki z logo audi, bmw itd. i wiele osób jest swięcie przekonana że kupuje oryginalny produkt - wystarczy spojrzeć na tytuły ich innych aukcji jak bardzo mają nakierowywać na rzekomą oryginalność felg. Dlatego byłbym dalece ostrożny co do oryginalności tych Advanów.

 

Tak właśnie myślałem... :| Ich krakowski oddział jest niedaleko mojej firmy, w sumie mi nic nie szkodzi, podjadę, obejrzę....

 

A ile może kosztować felga Advan'a?? Tylko mówię o oryginalnych.... :roll:

 

-- Pt gru 16, 2011 8:50 pm --

 

Byłem na stronie dealera Advana :roll: cena jednej podobnej felgi: 398 GBP :mrgreen: Przy dzisiejszym kursie zamknięcia na rynku Forex pary GBP/PLN, wynoszącym 5,3624, za jedną felgę trzeba zapłacić.....

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

2140 PLN :mrgreen::mrgreen::mrgreen:

 

Chyba jednak nie założę ich do Subaraka... :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyziek ma chiniole. Poki co nie narzeka .Sam nie jestem zwolennikiem,ale Speedline-y 17" poszły na forum w 40 minut :roll: i miej tu wybór....

 

IMG_0154.jpg

 

W pl nie znajdziesz prakrycznie żadnych oryginałów Advan,Rays,Work itp. Jak już to sciagane z zagranicy ,ale praktycznie nie wychodzą poza fora (głównie Hondziarze ściągają, a ich rozstaw śrub nas nie interesuje :x )

 

Oryginały minimum 1000zł sztuka i w 99% nie przez allegro. Tak samo podziwiam ludzi którzy kupuja motula z Allegro :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem jak wam, ale mnie się podoba :wink:

 

http://aukcjewp.wp.pl/subaru-impreza-wr ... 80981.html

myslalem o folii czarny mat na moje auto... ale jednak fabryczny black mica, zwlaszcza w sloncu, wyglada tak zarabiscie... ze zrezygnowałem :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...