Skocz do zawartości

Carrera GT na torze :)


michal

Rekomendowane odpowiedzi

"posiadacze subaru z czasem chamieją"

 

Tobie to iwan już nie grozi.

 

Sie chłopaku ogarnij

 

Prostaczku z traktora, nastąpi to dopiero gdy znajdziesz frajera który będzie gotów się nabrać na historie o znakomitym stanie tej padliny którą usiłujesz bezskutecznie sprzedać. Nie marnuj mojego czasu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 82
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

"posiadacze subaru z czasem chamieją"

 

Tobie to iwan już nie grozi.

 

Sie chłopaku ogarnij

 

Prostaczku z traktora, nastąpi to dopiero gdy znajdziesz frajera który będzie gotów się nabrać na historie o znakomitym stanie tej padliny którą usiłujesz bezskutecznie sprzedać. Nie marnuj mojego czasu.

 

Panowie po co takie jakieś wycieczki osobiste, dajcie sobie wszyscy na luz........

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

..... no no, postarałeś się chłopie :!: zdjęcia ładne ..... bo auto ładne :mrgreen: .......

 

..... nie był na spocie bo on z niemcami trzymie :arrow: nick, avatar, przekonanie do porsche i ogólnie motoryzacji niemieckiej 8) .....

 

pozdr. matt

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A mi się to Porsche nie podoba... Kolejna typowa rajdówka.

Rajdówka!?!?

Toż to kompletne przeciwieństwo jakiejkolwiek rajdówki.

Może chodziło Ci o wyścigówkę?

Słusznie Jarmaj!!!Często sobie goscie....mylą rajdówki z wyścigówkami:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A tak a propos czemu nie byłeś na spot'cie...??

 

Jestem za Niemcami z zamiłowania i doświadczenia :) Szwedów również bardzo lubie. Mimo to zawsze podobały mi się Subaru i chętnie się kiedyś pojawie na spocie, tym bardziej że wiele słyszałem do dobrej atmosferze na nich panujących. Ogólnie nie chodzi tylko o to czy ktoś woli sushi czy messerschmita, ale o pogaduszki o dobrej motoryzacji. Czyż nie prawda panowie i panie ?

 

Pozdrawiam, Paweł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prostaczku z traktora, nastąpi to dopiero gdy znajdziesz frajera który będzie gotów się nabrać na historie o znakomitym stanie tej padliny którą usiłujesz bezskutecznie sprzedać. Nie marnuj mojego czasu.

 

Żenujące nawet jak na kamikadze.

 

Stan mojego auta jest kwadratem wspaniałości wszystkich pseudo aut jakie miała "pierdoła" razem wziętych i to jak były nowe....a to boli :D

 

" panie ...... , pan jest ...... ."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"posiadacze subaru z czasem chamieją"

 

Tobie to iwan już nie grozi.

 

Sie chłopaku ogarnij

 

Prostaczku z traktora, nastąpi to dopiero gdy znajdziesz frajera który będzie gotów się nabrać na historie o znakomitym stanie tej padliny którą usiłujesz bezskutecznie sprzedać. Nie marnuj mojego czasu.

 

Wiesz tak czytam i czytam te twoje wypociny i jedyne co mi przychodzi do glowy, to ze ty sraszny dzieciak jestes :!: Ale mysle sobie moze ja zle czytam to co napisales :?: :?: :?: I zasiegnalem jezyka u "ludzi co sie troche znaja" i smieszne rzeczy mi o tobie poopowiadali. Fakt znany to ty jestes :D

 

*male litery zastaly uzyte celowo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...