Skocz do zawartości

Carrera GT na torze :)


michal

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 82
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Porsche bardzo balo sie o auto (przyjechalo na lawecie) i przyslali razem dwoch kierowcow testowych. Jeden wykrecil czas 1,49 [min], drugi na lepiej sobie dawal rade i przyswoil tor krecac 1,48 [min]. Generalnie myslalem, ze bedzie jeszcze szybciej. Na koncu prostej startowej auto smiga niemal 240km/h (!). Pierwszym Porsche, ktore mi sie podobalo bylo 993. Drugim 996 GT3. Carrera GT jest pierwszym Porsche, ktore chcialbym miec w garazu :D Dzwiek silnika tego auta powala na kolana, a widok na torze paralizuje. Piekne auto.

 

P.S.

Jak kto nie umie liczyc, to musi poprawiac ;D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja zadam mało dyskretnw pytanie: ile to pali ??

a drugie pytanko: czy auto przyjechało na lawecie z obstawą ochroniarską.

a trzecie: czyje ono jest ????

 

A co do auta to mi się nie podoba, chyba, że jako mebel w domu, bo jeździć tym po naszych drogach się nie da i szkoda i człowiek jakoś śpi nerwowo i jak dla mnie zbyt szpanerski. Ale ma i zalętę: jest ŻÓŁTY.

 

Foty są rewelacyjne :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten kolor pokazuje jakie to auto jest brzydkie (kiedy te felgi stoją wyglądają tandetnie)... ale pewnie to jedyna jego wada. Ni mniej na żywo musi wywoływać pozytywne emocje.

 

Michal, pisałeś coś, że żółty potwór wpadnie Ci w łapy. Jednak nie wpadł ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten kolor pokazuje jakie to auto jest brzydkie (kiedy te felgi stoją wyglądają tandetnie)...

 

O Panie/Losie/Przeznaczeniu/Szczęściu/E.T./itp/itd (niepotrzebne, w zależności od przekonań i światopoglądu, skreślić), spraw bym mógł czymś takim jeździć, nawet jeżeli jednemu na ileś tem miliardów mieszkańców ziemi, mój samochód wyda się brzydki, a co gorsze, felgi tandetne....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja zadam mało dyskretnw pytanie: ile to pali ??

 

A kogo to obchodzi? To auto kosztuje tyle kasy, że cena paliwa to ostatnia rzecz o jakiej myśli właściciel :)

 

A co do auta to mi się nie podoba, chyba, że jako mebel w domu, bo jeździć tym po naszych drogach się nie da i szkoda i człowiek jakoś śpi nerwowo i jak dla mnie zbyt szpanerski.

 

Bo tak z ręką na sercu na nasze drogi (słowackie zresztą też) nadaje się Defender, LandCruiser, Patrol, Forester, HMV lub jego sknocony klon Hummer. Dla bardziej nerwowych polecam Leoparda, Challengera albo Leclerca :)

 

A prosiaczek jest śliczny, no i ma stacyjkę po normalnej stronie a nie jakieś wynalazki z prawej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja zadam mało dyskretnw pytanie: ile to pali ??

 

Verbrauch EU: 12.4/17.9/27.8l/100km

Na torze grubo ponad 50 :)

 

a drugie pytanko: czy auto przyjechało na lawecie z obstawą ochroniarską.

 

No raczej :)

 

a trzecie: czyje ono jest ????

 

Centrali, czyli Porsche Deutchland.

 

 

Michal, pisałeś coś, że żółty potwór wpadnie Ci w łapy. Jednak nie wpadł ?

 

Wpadl, ale czasowki zrobic nie dali :( Co gorsza po bulki na rynek tez nie mozna bylo pojechac :( Strasznie, ale to strasznie bali sie o ten samochod. Juz sam montaz aparatury pomiarowej przyprawil ich niemal o zawal serca (bali sie chocby najdrobniejszej ryski).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A w ogóle, to samochód piękny, więc co się czepiasz... 8)

 

Rozumiem zaorcowanie tematem, ale

 

a) jest taki wątek "motoryzacyjnie, ale nie o Subaru" - jak najbardziej pasuje tam,

 

B) trochę mnie dziwi, że W.Sz. redakcja GT wrzuca foty, które pójdą we wrześniowym numerze w całkiem niezłej rozdzielczości - taki strzał do własnej bramki trochę,

 

c) jeśli tak jak to skądinąd słusznie kol. Kropek był zinterpretował, jest to zajawka wrześniowego GT, to zdaje się, że taka promocja to trochę nie na tym forum,

 

d) co nieco mnie konfunduje, które z opisywanych imprez W.Sz. redakcja GT organizuje a na których bywa - zapraszając np. forumowiczów na imprezy zamknięte.

 

trza mieć jedynie 2,6 mln złociszy by stać sie posiadaczem takiego cacucha 8)

 

To jest amerykańska wersja, która póki co nie ma dopuszczenia do ruchu w Polsce i chyba jeszcze nie przypłynęła. No i spora marża, starczyłoby z niej na 5 WRXów... :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

trza mieć jedynie 2,6 mln złociszy by stać sie posiadaczem takiego cacucha 8)

 

To jest amerykańska wersja, która póki co nie ma dopuszczenia do ruchu w Polsce i chyba jeszcze nie przypłynęła. No i spora marża, starczyłoby z niej na 5 WRXów... :lol:

 

Ale nie ma dopuszczenia do ruchu na takiej samej zasadzie jak STi US'spec, czyli teoretycznie nie ma a i tak jezdzą normalnie czy poprostu nie ma możliwości jazdy tym autem po polskich drogach? A czym sie różni amerykańska wersja Carrery GT od EU ?

 

 

a wracając jeszcze do ogłoszeń to rozwałiło mnie to -> http://tiny.pl/qm56

6,5mln złotych :shock: i to na dodatek ta sama "firma" co od Carrery GT

 

pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a wracając jeszcze do ogłoszeń to rozwałiło mnie to -> http://tiny.pl/qm56

6,5mln złotych :shock: i to na dodatek ta sama "firma" co od Carrery GT

pzdr

 

Takie auto jest dla mnie ciekawostką, ale wóz jest bardzo drogi jak na Volkswagena ;) i bym go nie kupił bo i po co (chciałbym mieć taki dylemat)no chyba, że pieniądze lały by mi się szerokim strumieniem 24h na dobę przez cały rok :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale nie ma dopuszczenia do ruchu na takiej samej zasadzie jak STi US'spec, czyli teoretycznie nie ma a i tak jezdzą normalnie czy poprostu nie ma możliwości jazdy tym autem po polskich drogach? A czym sie różni amerykańska wersja Carrery GT od EU ?

 

Nie ma tak, jak US-Spece. Tylko lampy się zmienia dużo drożej.

US-Spec CGT ma bardziej miękkie sprężyny i inaczej niż europejska oprogramowany silnik, jeśli chodzi o gwałtowność rozwijania mocy tudzież bardziej zachowawczą kontrolę trakcji. Taką bardziej dla Amerykanów.

 

a wracając jeszcze do ogłoszeń to rozwałiło mnie to -> http://tiny.pl/qm56

6,5mln złotych :shock: i to na dodatek ta sama "firma" co od Carrery GT

 

Takie ogłoszenie może dać każda firma, która ma dobrą linię kredytową... Rzecz w tym, że wszyscy jeśli już, to sprowadzają te wózki ze Stanów, a to nie jest najlepsze miejsce na kupowanie exotic performance produkowanych w Europie.

No i gdybym miał mieć europejskie auto z zegarami w milach, to bym miał wrażenie, że sprzedano mi coś wybrakowanego...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

B) trochę mnie dziwi, że W.Sz. redakcja GT wrzuca foty, które pójdą we wrześniowym numerze w całkiem niezłej rozdzielczości - taki strzał do własnej bramki trochę,

 

eee - nie przesadzaj - zeby uzyskac jakosc fotograficzna te pliki wystarcza raptem do odbitek ok. 6x9 cm w 300dpi

 

a nawet jak ktos sobie ja "pozyczy" to wtedy jeszcze lepiej - bo to oznacza niezla kase dla autora :-) powoli nawet u nas respektowane sa prawa autorskie i kradziez zdjec jesli ma sie dobrego prawnika moze zlodzieja troche kosztowac

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...