Skocz do zawartości

Koło dojazdowe do Outbacka 2010


Lapa

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 153
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
  • 4 miesiące temu...

Odgrzeję trochę kotleta.
Chciałbym w Outbacku MY18 w zamian zestawu naprawczego włożyć na stałe koło dojazdowe i w związku z tym proszę o potwierdzenie czy opona 17"225/65 na alu feldze : 17x7 ET55 5x114,3 będzie ok. Czy się zmieści ?

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie umiem powiedzieć czy się zmieści ale mam na zbyciu zapas dwa razy użyty z mojego Outbacka MY12 w rozmiarze 17” 225/60. W moim roczniku pasowało idealnie i mieściło się pod podłogą bagażnika. W weekend prawdopodobnie zawitam do Wrocławia.

Nie sprzedałem go z Outbackiem bo planowałem zostawić do nowego Forestera ale ku mojemu zdziwieniu okazało się, że mam w Forku dojazdówkę.

6ED90FB3-BDD5-4AF5-B3A3-E74B638E1C65.jpeg

F36DFEC4-50D1-4BB4-B81B-2078FC0DBDF1.jpeg

C12AEF16-EB5E-4E8E-98C3-69BB0BDB63C0.jpeg

18 minut temu, McSudi napisał:

Odgrzeję trochę kotleta.
Chciałbym w Outbacku MY18 w zamian zestawu naprawczego włożyć na stałe koło dojazdowe i w związku z tym proszę o potwierdzenie czy opona 17"225/65 na alu feldze : 17x7 ET55 5x114,3 będzie ok. Czy się zmieści ?

 

 

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, McSudi napisał:

Jeśli się zmieści, a mam nadzieje że tak to byłbym zainteresowany :). Jak sobie ja cenisz ?

Zastanowię się i dam znać, nie myślałem wcześniej o sprzedaży ale skoro mam dojazdówke to raczej nie będzie mi potrzebna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 minut temu, OBK CVT napisał:

 

 

outback bm/br (10-14) ma rozstaw srub 5x100 a twoj 5x114 ;)

 

tapatalked

Dokładnie tak, czyli mi nie „wlizie”...zatem odpuszczam.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 minut temu, Szmiglo napisał:

Jak kolega sie nie zdecyduje to ja z checia kupie, jak wysylka jest możliwa i cena odpowiednia. Koszty oczywiście pokryje

To chyba nie jest dobry wątek do tego a ja się zupełnie nie znam na cenach ale jak masz jakąś propozycje to pisz. Mogę dodać, że koło brałem z nowym Outbackiem w 2013 roku w ASO Wrocław (felga i opona była nowa i policzyli mi za to 1090 - dobre mają te ceny w ASO :) ). Użyłem dwa razy jak złapałem kapcia jako dojazdówkę.

Ale jak doczytałem w tym wątku parę stron wcześniej to w 2011 roku cena dla forumowiczów była 1555 ale tam w komplecie była chyba jeszcze styropianowa foremka na lewarek. Ale pisze to jako ciekawostkę, nie oczekuję takich kwot. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 godzin temu, Michał W. napisał:

Mogę dodać, że koło brałem z nowym Outbackiem w 2013 roku w ASO Wrocław (felga i opona była nowa i policzyli mi za to 1090 - dobre mają te ceny w ASO :) ). Uży

Nieźle,kupowałem OBK w 3-city ale komplet 4 felg na lato, dokładnie identycznych jak te na zdjęciu,ASO we Wrocławiu sprzedało mi za circa.1600 z groszami w 2013 roku:blink:,fajnie wyglądają i dobra jakość względem ceny:) po 6 latach eksploatacji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, olo11 napisał:

Nieźle,kupowałem OBK w 3-city ale komplet 4 felg na lato, dokładnie identycznych jak te na zdjęciu,ASO we Wrocławiu sprzedało mi za circa.1600 z groszami w 2013 roku:huh: 

No wiedzą jak zarobić :)

W normalnych warunkach sam bym sobie zorganizował takie koło ale jak już się robi zakup za ponad 150 tyś. i leasinguje go to ten tysiąc gdzieś umyka nam z horyzontu i już tak nie boli. Zwłaszcza że to była wyprzedaż rocznika i 18 tyś. rabatu, który odbili sobie na dodatkach za 20.5 tys. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Michał W. napisał:

Zwłaszcza że to była wyprzedaż rocznika i 18 tyś. rabatu,

U mnie było prawie 25 tyś,ale fakt w ferworze kupowania może gdzieś tam zniknąć coś bokiem,nawet człowiek nie zauważy ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, Michał W. napisał:

A w którym miesiącu 2013 r. kupowałeś swojego Subaraka?

W marcu, katalogowo ok 175k pln,kupiłem za 150k pln.Wersja Comfort navi, miał być H6 ale 48 tyś różnicy zdecydowało,chociaż dziś bym się nie zastanawiał i brał H6

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kończąc swój wątek koła zapasowego to zdecydowałem się na kupno osobno felgi i opony 17", w ASO dokupiłem styropian, podkładkę, śrubę mocującą i jest tak jak być powinno.

Całość operacji nie przekroczyła 1000 zł z czego sam zestaw mocujący kosztował nieco ponad 300zł....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Jakby ktoś bardzo potrzebował 5 koła do OBK IV to mam takie do "oddania" za powiedzmy 4-pak: 722f011a2d1d4e0979f7ce4413b7ec5f.jpgff1d8a1ff2f0e150eab264287034eb8e.jpg
Koło było w aucie jak je kupiłem jako zapas. Ale z racji tego że na oponie jest balon włożyłem tam zimowe. W razie co priv.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...