Skocz do zawartości

Koło dojazdowe do Outbacka 2010


Lapa

Rekomendowane odpowiedzi

  • 4 miesiące temu...

Odgrzeję trochę kotleta.
Chciałbym w Outbacku MY18 w zamian zestawu naprawczego włożyć na stałe koło dojazdowe i w związku z tym proszę o potwierdzenie czy opona 17"225/65 na alu feldze : 17x7 ET55 5x114,3 będzie ok. Czy się zmieści ?

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie umiem powiedzieć czy się zmieści ale mam na zbyciu zapas dwa razy użyty z mojego Outbacka MY12 w rozmiarze 17” 225/60. W moim roczniku pasowało idealnie i mieściło się pod podłogą bagażnika. W weekend prawdopodobnie zawitam do Wrocławia.

Nie sprzedałem go z Outbackiem bo planowałem zostawić do nowego Forestera ale ku mojemu zdziwieniu okazało się, że mam w Forku dojazdówkę.

6ED90FB3-BDD5-4AF5-B3A3-E74B638E1C65.jpeg

F36DFEC4-50D1-4BB4-B81B-2078FC0DBDF1.jpeg

C12AEF16-EB5E-4E8E-98C3-69BB0BDB63C0.jpeg

18 minut temu, McSudi napisał:

Odgrzeję trochę kotleta.
Chciałbym w Outbacku MY18 w zamian zestawu naprawczego włożyć na stałe koło dojazdowe i w związku z tym proszę o potwierdzenie czy opona 17"225/65 na alu feldze : 17x7 ET55 5x114,3 będzie ok. Czy się zmieści ?

 

 

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, McSudi napisał:

Jeśli się zmieści, a mam nadzieje że tak to byłbym zainteresowany :). Jak sobie ja cenisz ?

Zastanowię się i dam znać, nie myślałem wcześniej o sprzedaży ale skoro mam dojazdówke to raczej nie będzie mi potrzebna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 minut temu, OBK CVT napisał:

 

 

outback bm/br (10-14) ma rozstaw srub 5x100 a twoj 5x114 ;)

 

tapatalked

Dokładnie tak, czyli mi nie „wlizie”...zatem odpuszczam.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 minut temu, Szmiglo napisał:

Jak kolega sie nie zdecyduje to ja z checia kupie, jak wysylka jest możliwa i cena odpowiednia. Koszty oczywiście pokryje

To chyba nie jest dobry wątek do tego a ja się zupełnie nie znam na cenach ale jak masz jakąś propozycje to pisz. Mogę dodać, że koło brałem z nowym Outbackiem w 2013 roku w ASO Wrocław (felga i opona była nowa i policzyli mi za to 1090 - dobre mają te ceny w ASO :) ). Użyłem dwa razy jak złapałem kapcia jako dojazdówkę.

Ale jak doczytałem w tym wątku parę stron wcześniej to w 2011 roku cena dla forumowiczów była 1555 ale tam w komplecie była chyba jeszcze styropianowa foremka na lewarek. Ale pisze to jako ciekawostkę, nie oczekuję takich kwot. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 godzin temu, Michał W. napisał:

Mogę dodać, że koło brałem z nowym Outbackiem w 2013 roku w ASO Wrocław (felga i opona była nowa i policzyli mi za to 1090 - dobre mają te ceny w ASO :) ). Uży

Nieźle,kupowałem OBK w 3-city ale komplet 4 felg na lato, dokładnie identycznych jak te na zdjęciu,ASO we Wrocławiu sprzedało mi za circa.1600 z groszami w 2013 roku:blink:,fajnie wyglądają i dobra jakość względem ceny:) po 6 latach eksploatacji.

Edytowane przez olo11
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, olo11 napisał:

Nieźle,kupowałem OBK w 3-city ale komplet 4 felg na lato, dokładnie identycznych jak te na zdjęciu,ASO we Wrocławiu sprzedało mi za circa.1600 z groszami w 2013 roku:huh: 

No wiedzą jak zarobić :)

W normalnych warunkach sam bym sobie zorganizował takie koło ale jak już się robi zakup za ponad 150 tyś. i leasinguje go to ten tysiąc gdzieś umyka nam z horyzontu i już tak nie boli. Zwłaszcza że to była wyprzedaż rocznika i 18 tyś. rabatu, który odbili sobie na dodatkach za 20.5 tys. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Michał W. napisał:

Zwłaszcza że to była wyprzedaż rocznika i 18 tyś. rabatu,

U mnie było prawie 25 tyś,ale fakt w ferworze kupowania może gdzieś tam zniknąć coś bokiem,nawet człowiek nie zauważy ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, Michał W. napisał:

A w którym miesiącu 2013 r. kupowałeś swojego Subaraka?

W marcu, katalogowo ok 175k pln,kupiłem za 150k pln.Wersja Comfort navi, miał być H6 ale 48 tyś różnicy zdecydowało,chociaż dziś bym się nie zastanawiał i brał H6

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kończąc swój wątek koła zapasowego to zdecydowałem się na kupno osobno felgi i opony 17", w ASO dokupiłem styropian, podkładkę, śrubę mocującą i jest tak jak być powinno.

Całość operacji nie przekroczyła 1000 zł z czego sam zestaw mocujący kosztował nieco ponad 300zł....

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Jakby ktoś bardzo potrzebował 5 koła do OBK IV to mam takie do "oddania" za powiedzmy 4-pak: 722f011a2d1d4e0979f7ce4413b7ec5f.jpgff1d8a1ff2f0e150eab264287034eb8e.jpg
Koło było w aucie jak je kupiłem jako zapas. Ale z racji tego że na oponie jest balon włożyłem tam zimowe. W razie co priv.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...