Skocz do zawartości

WYBORY 2010


beben

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 100
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

1. TJ

2. radekk

 

Ja właśnie wróciłem z wyborów i złożyłem protest komisji wyborczej. Gdyż na kartach opisujących każdego z kandydatów jest podana przynależność partyjna tylko nie przy Kaczyńskim, zatem nie wiem czy nagle zrezygnował i jest bezpartyjny. Jak dla mnie jest to agitacja wyborcza zachęcająca do głosowania na Niego i chciałbym usłyszeć w związku z tym publiczne wyjaśnienie tej sprawy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Protest bezzasadny, Kaczyński nie złożył oświadczenia o przynależności partyjnej do PKW, więc wszystko jest ok.

Dla mnie to tym bardziej jest oszustwo, należy do partii, z tego co wiem tak, to chyba powinien podać. Skąd ja mam wiedzieć czy nie zmienił poglądów i zrezygnował, czy wstydzi się tej partii czy co.

a na mojej karcie chyba nie było partii... a zresztą nie wiem, wszedłem, postawiłem haczyk, wrzuciłem do urny, całość trwała może dwie minuty ;)

Na samej karcie wyborczej nie ma, tylko na kartach które wszędzie wokół wiszą opisujące kandydatów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie to tym bardziej jest oszustwo, należy do partii, z tego co wiem tak, to chyba powinien podać. Skąd ja mam wiedzieć czy nie zmienił poglądów i zrezygnował, czy wstydzi się tej partii czy co.

 

Żadne oszustwo, wszystko zgodnie z prawem, polecam poczytać Ustawe o wyborze Prezydenta RP. Nie wiem co mają do rzeczy poglądy partii, o wybory prezydenckie a nie parlamentarne i tu się liczy to co przedstawiali kandydaci i ich sztaby, a nie partie bo to nie jest tożsame.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie to tym bardziej jest oszustwo, należy do partii, z tego co wiem tak, to chyba powinien podać. Skąd ja mam wiedzieć czy nie zmienił poglądów i zrezygnował, czy wstydzi się tej partii czy co.

 

Żadne oszustwo, wszystko zgodnie z prawem, polecam poczytać Ustawe o wyborze Prezydenta RP. Nie wiem co mają do rzeczy poglądy partii, o wybory prezydenckie a nie parlamentarne i tu się liczy to co przedstawiali kandydaci i ich sztaby, a nie partie bo to nie jest tożsame.

 

sa rzeczy zgodne z prawem, ale zwyczajowo uchodza za czyste sprawy

 

tak samo Lech Kaczynski byl bezpartyjny a meldowal wykonanie zadania Prezesowi

 

bylem i zaglosowalem jak pojechalem po bulki na sniadanko :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sa rzeczy zgodne z prawem, ale zwyczajowo uchodza za czyste sprawy

 

tak samo Lech Kaczynski byl bezpartyjny a meldowal wykonanie zadania Prezesowi

 

Wiadomo, uznanie za kandydata bezpartyjnego osoby która jak żaden inny kandydat kojarzy się z daną partią jest groteską, ale zgodną z prawem i dlatego protesty na niewiele się zdadzą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sa rzeczy zgodne z prawem, ale zwyczajowo uchodza za czyste sprawy

 

tak samo Lech Kaczynski byl bezpartyjny a meldowal wykonanie zadania Prezesowi

 

Wiadomo, uznanie za kandydata bezpartyjnego osoby która jak żaden inny kandydat kojarzy się z daną partią jest groteską, ale zgodną z prawem i dlatego protesty na niewiele się zdadzą.

 

ale nasz forumowy Giejsztor ma prawo takowy protest zlozyc :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mojej żonie nie pozwolili :roll:

jak była w szpitalu to ją wpisali tam a wykreślili u nas i zonk - albo do urzędu miasta po papier (niedziela :roll:) albo do szpitala gdzie po wypisie niespecjalnie można wejść :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...