Skocz do zawartości

Co teraz, Quttroporte, M5, IS-F.....


marcinJ

Rekomendowane odpowiedzi

Jak już rozmawiamy o takch furach to ja jestem strasznie ciekawy dlaczego MB nie oferuje wogóle nawet w najdrozszych opcjach hamulców ceramicznych , nawet nie można tego zamówić w AMG czy BRABUS :shock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 118
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Carfit, powinienes jeszcze raz spojrzec na ostatnie (2-3) lata produkcje Forda i GM.

 

Kuba, ale Marcin żyje w Polsce, i chce auto szybkie i jak mniemam najbardziej uniwersalne. W Polsce mieć auto made in USA , i to nietuzinkowe to sam kłopot. Bo nikt praiwe Ci tego nie naprawi, albo na czesci trzeba czekać tygodniami, albo sklep z czesciami w USA ma Cie głęboko w dupie, bo nie odpawiada na maila, ma infolinie tylko , a jak sie dogadasz to sie okazuję że oni do Uni nie wysyłają towaru tylko, na terenie swojego stanu :twisted:

 

Eeee tam. Edwinku zatrzymałeś się w ubiegłym stuleciu chyba ;-) Jak potrzebowałem części do mojego amerykańca to znalazłem praktycznie od ręki na e-bayu, a paczka ze Stanów szła cztery dni. Plus, że interesy z Amerykanami to czysta przyjemność: szybko, sympatycznie, bez łachy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak już rozmawiamy o takch furach to ja jestem strasznie ciekawy dlaczego MB nie oferuje wogóle nawet w najdrozszych opcjach hamulców ceramicznych , nawet nie można tego zamówić w AMG czy BRABUS :shock:

http://www.youtube.com/watch?v=gS1VOD9I ... re=related tu E6.3 ma ceramiczne

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cayenne jak dla mnie poza silnikiem jest mdłe i nic sobą nie reprezentuje. Ale ja generalnie jestem bardzo sceptyczny w kwestiach SUVów, idiotyczne auta jak dla mnie ( no offence ;) )

 

 

popieram :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam się, że Cayenne jest brzydki jak noc :mrgreen:

Jednak bardziej martwi mnie to, że to cholernie awaryjny samochód, przede wszystkim w kwestii silników i skrzyń biegów. Te pierwsze lubią padać już przy 50 kkm. W ASO wymieniają poprostu na nowy, no ale tofajnie jak się ma gwarancje, a jak się nie ma to 80000 pln za wersję wolnossącą...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Jak już rozmawiamy o takch furach to ja jestem strasznie ciekawy dlaczego MB nie oferuje wogóle nawet w najdrozszych opcjach hamulców ceramicznych , nawet nie można tego zamówić w AMG czy BRABUS :shock:

jakos przypadkiem na to trafilem, chyba jednak AMG oferuje ceramike

1:20

http://www.youtube.com/watch?v=gS1VOD9I ... re=related

 

Marcin jest decyzja ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak już rozmawiamy o takch furach to ja jestem strasznie ciekawy dlaczego MB nie oferuje wogóle nawet w najdrozszych opcjach hamulców ceramicznych , nawet nie można tego zamówić w AMG czy BRABUS :shock:

jakos przypadkiem na to trafilem, chyba jednak AMG oferuje ceramike

1:20

http://www.youtube.com/watch?v=gS1VOD9I ... re=related

 

Marcin jest decyzja ?

 

uwierz mi na słowo, do stycznia tego roku nie było takiej możliwości, ani w MB, ani w AMG , ani w Brabusie, chyba że coś sie zmieniło od stycznia, ale wątpie. Jeśli by była taka możiwość mój znajomy/kient napewno by to miał :D . Bo zamówił taką wersję , która produkowała sie od września 2009, do maja tego roku :shock: Z całą pewnością jest to jedyna taka S-klasa wyprodukowana przez MB na świecie :idea: , nikt jeszcze takiej nie zamówił.

W sobotę miałem okazję ją troszkę potestować :twisted:

d489918a52350951m.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

uwierz mi na słowo, do stycznia tego roku nie było takiej możliwości, ani w MB, ani w AMG , ani w Brabusie, chyba że coś sie zmieniło od stycznia, ale wątpie. Jeśli by była taka możiwość mój znajomy/kient napewno by to miał :D .

 

W tej chwili już można, ale z tego co widzę, to tylko i wyłącznie do SLSa http://www.mercedes-amg.com/#/sls-amg, zatem "plebejskie" modele muszą obejść się smakiem...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z całą pewnością jest to jedyna taka S-klasa wyprodukowana przez MB na świecie :idea: , nikt jeszcze takiej nie zamówił.

A skąd ta pewność? co w tym aucie jest takiego nadzwyczajnego?

 

a z tąd że sam MB miał problemy z wyprodukowaniem takiego auta :twisted: wg. widzi misie klienta.

Bo, klient chciał AMG z 4MATIC ,z ceramiką, i wszystkimi możliwymi opcjami jakie MB oferuje, dodatkowo z fabryki MB pojechał na tuning do AMG, a z AMG do BRABUSA :twisted:

Powiem Ci tylko tyle, sam lakier kosztował 11500 euro netto :twisted: , biały mat, z domieszką perły :twisted: , a jakiś bzdetach jak lodówka ( prawdziwa ) DVD , nightvision, dwóch tel. , wszystkie siedzenia z masażami, + każdy element osobnie sterowany w zależności od przechyłu auta :twisted: , szklany odsuwany czarny dach, nie wspomne, :twisted: , a biała specjalnej jakości skóra z czarną nicią za kilkadziesiąt tys, euro zabija :twisted: . Ot taki standart :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fuuuuj, jaki ten drewniano-plastikowy środek obrzydliwy! :evil::evil::evil:

 

Bo, klient chciał AMG z 4MATIC ,z ceramiką, i wszystkimi możliwymi opcjami jakie MB oferuje, dodatkowo z fabryki MB pojechał na tuning do AMG, a z AMG do BRABUSA :twisted:

Powiem Ci tylko tyle, sam lakier kosztował 11500 euro netto :twisted: , biały mat, z domieszką perły :twisted: , a jakiś bzdetach jak lodówka ( prawdziwa ) DVD , nightvision, dwóch tel. , wszystkie siedzenia z masażami, + każdy element osobnie sterowany w zależności od przechyłu auta :twisted: , szklany odsuwany czarny dach, nie wspomne, :twisted: , a biała specjalnej jakości skóra z czarną nicią za kilkadziesiąt tys, euro zabija :twisted: . Ot taki standart :twisted:

Poka foty!!! :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z całą pewnością jest to jedyna taka S-klasa wyprodukowana przez MB na świecie :idea: , nikt jeszcze takiej nie zamówił.

A skąd ta pewność? co w tym aucie jest takiego nadzwyczajnego?

 

a z tąd że sam MB miał problemy z wyprodukowaniem takiego auta :twisted: wg. widzi misie klienta.

Bo, klient chciał AMG z 4MATIC ,z ceramiką, i wszystkimi możliwymi opcjami jakie MB oferuje, dodatkowo z fabryki MB pojechał na tuning do AMG, a z AMG do BRABUSA :twisted:

Powiem Ci tylko tyle, sam lakier kosztował 11500 euro netto :twisted: , biały mat, z domieszką perły :twisted: , a jakiś bzdetach jak lodówka ( prawdziwa ) DVD , nightvision, dwóch tel. , wszystkie siedzenia z masażami, + każdy element osobnie sterowany w zależności od przechyłu auta :twisted: , szklany odsuwany czarny dach, nie wspomne, :twisted: , a biała specjalnej jakości skóra z czarną nicią za kilkadziesiąt tys, euro zabija :twisted: . Ot taki standart :twisted:

 

Faktycznie Mega-Merc! O prawdziwej lodowce DVD jescze wczesniej nawet nie slyszalem, a tu prosze, mercedes montuje na specjalne zamowienie :P

 

:mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jednak bardziej martwi mnie to, że to cholernie awaryjny samochód, przede wszystkim w kwestii silników i skrzyń biegów. Te pierwsze lubią padać już przy 50 kkm. W ASO wymieniają poprostu na nowy, no ale tofajnie jak się ma gwarancje, a jak się nie ma to 80000 pln za wersję wolnossącą...

 

:shock: A gdzie się podziała legendarna jakość Porsche. :?:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Maseraka choć troszkę wolny i zbyt rzucający się w oczy.

 

Widziałem ostatnio na żywo Maserati i IMO nie rzuca się tak bardzo w oczy. Raczej prezentuje dyskretny urok. :mrgreen: Przy Twoich założeniach poważnie bym o nim pomyślał. 8) :mrgreen:

 

Ten jest piękny :arrow: http://www.otomoto.pl/index.php?sect=show&id=C13454274

 

Choć akurat nie dla Ciebie :P bo ma 2 drzwi i jest trochę drogawy.

 

Inna opcja - poczekaj aż pojawią się używane Panamery. :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...