Skocz do zawartości

Fajny film wczoraj widziałem, a momenty były?


Intakwrx

Rekomendowane odpowiedzi

The lodge- bardzo fajnie skręcona akcja- lekko trzymający w napięciu horror. O ile dotychczasowe pozycje z tego gatunku przyprawiają o rozśmieszenie, tak tu fajnie dawkowane są emocje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

The informer- oj nieee, no po prostu kurnia nieee. Plus za polskie akcenty- oczywiście krętaczy i bandyci- ale ledwo 5/10, nawet Kinnaman nie pomógł. 

 

Proxima- no jakby mnie ktoś po dnie jeziora ciągnął. Rozterki kobiety lecącej w kosmos vs uczucia do jej córki. Eva Green mogłaby to lepiej pociągnąć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...

Netflixowy Upgrade - jak całkiem niezły odcinek Czarnego Lustra ;) historia z sensem, pokazuje kilka rzeczy które warto przemyśleć (zacieranie granic, tożsamość płciowa itp) no i do tego zakończenie, które w sumie mogłoby być w 21 wieku do wyboru (tropem Black Mirror), ale i tak jakie by nie było sądzę, że było by dobre.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
W dniu 7.07.2020 o 15:40, kamul napisał:

Netflixowy Upgrade - jak całkiem niezły odcinek Czarnego Lustra ;) historia z sensem, pokazuje kilka rzeczy które warto przemyśleć (zacieranie granic, tożsamość płciowa itp) no i do tego zakończenie, które w sumie mogłoby być w 21 wieku do wyboru (tropem Black Mirror), ale i tak jakie by nie było sądzę, że było by dobre.

o którym odcinku piszesz?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, kamul napisał:

Jesli chodzi o wybór odcinka to o Bandersnatch 

 

dzięki! myślałem, że nie widziałem. Jednak kiedyś odhaczyłem.

 

 

 

Co do filmów- przegrałem zakład i przyszło mi z krwawiącymi oczami  i tym bardziej uszami "zenek" obejrzeć:biglol:

O zgrozo przez opublikowanie na netflixie jego ocena na filmweb wzrosła.... z 2,5 na..2.6:hell-no:

 

idąc tak dalej to dobije do 3.0, na które kategorycznie nie zasługuje!

 

 

Wniosek jest jeden- zakładajcie się o coś mniej inwazyjnego dla ciała i duszy! B)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, llkuba napisał:

Oglądam "Siły Kosmiczne" - komedia USA.

obejrzałem- fajna odskocznia, w fajnej obsadzie. Dobre 6/10. AAAAALEEE to serial i nie ten dział.

Edytowane przez Dymian
  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, FilipeK napisał:

Panowie i Panny polećcie cos dostepnego na netflixie, jakis thriller dobry ;) 

 

 

 

Nie wiem czy link przejdzie ale wejdź w zakładkę Filmy rozwiń gatunki i tam znajdziesz Thrillery ;)

 

https://www.netflix.com/browse/genre/8933?bc=34399

 

 

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...