Jump to content

sosmar

Nowy
 • Content Count

  17
 • Joined

 • Last visited

About sosmar

 • Rank
  ..:: Świeżynka ::..

Profile Information

 • Gender
  mężczyzna
 • Skąd
  Kielce
 • Auto
  Forester XT 2016

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. sosmar

  Klimatyzacja

  u mnie na gwarancji padła chłodnica klimatyzacji.na czas naprawy dostałem auto zastępcze po wczesniejszym uzgodnieniu z serwisem.
 2. mam xt a jeżdziłem zastępczym 2,0. PRZEPASC.
 3. zdecydowanie za.jeżdżę dwa lata xtekiem i nie zamieniłbym go na nic innego.jesli miałbym kupować jeszcze raz to tylko ten sam,dlatego martwi mnie,że nie produkują już 2,o DIT. frajda z jazdy jest ogromna,lato zima,asfalt ,snieg,własciwie bez różnicy,zakręty jak po szynach,stały banan na twarzy.pali ile pali ale cos za cos.
 4. Rowery pakuje na dach,kupiłem w castoramie dwustopniowa składana drabinke i nie ma problemu. Składa się na płasko i zajmuje mało miejsca.
 5. Z innej beczki, czy to prawda, że nie będzie już w ofercie forestera z silnikiem 2,0 turbo z uwagi na to , że nie spełnia on nowych norm emisyjnych?
 6. u mnie to samo,taka uroda,panna nie może być piękna,mądra i cnotliwa :)
 7. 30 000 km, skraplacz do klimy wymieniony na gwarancji,reszta ok
 8. z szybą mam ten sam problem.od czasu do czasu robi takie cuda jak u ciebie.klima też mi padła,podobno chłodnica.czekam na naprawę bo częsci już są ale nie ma kim robić bo brak mechaników
 9. sosmar

  klimatyzacja

  pewnie to samo co u mnie.chłodnica klimatyzacji.czekam trzeci tydzień na częsć.zdaje się , że ten typ tak ma
 10. czym się różni XT sport 240 KM od XT zwykły 240 KM?
 11. sosmar

  klimatyzacja

  no to mamy ten sam problem ElemenT. nieszczelna chłodnica i też wymiana gwarancyjna.częsć ma przyjsć albo z Niemiec , wtedy tydzień, a jesli z Japonii to ponad 3.
 12. sosmar

  klimatyzacja

  Na nic się nie umawialem, przyjechałem zmienić gumy na letnie, przy okazji poprosiłem o sprawdzenie klimy bo nie działa. Ja rozumiem, że układ trzeba dopelniac, w poprzednich autach zawsze to robiłem raz na jakiś czas ale żeby po roku zszedł cały? Polecam dobry artykuł o klimatyzacji w auto-swiat.pl. Okazuje się, że drogo to dopiero będzie ciąg dalszy nastąpił.klima po dwóch dniach znowu nie działa.piłka po stronie serwisu.
 13. sosmar

  klimatyzacja

  pozdrawiam wiosennie forumowiczów mam pytanie natury etycznej :), pacjent to Forester MY 2016 , kupiony w marcu 2017 więc auancjęto na gwarancji.przestała działać klima,brak chłodzenia,sprężarka nie działa,kaput. oczywiscie serwis i diagnoza : brak czynnika chłodzącego.z 350 ml zostało 50 więc nie dziwota , że sprężarka nie działa.wpuszczono czynnik barwiący i NIE zauważono nieszczelnosci,ja też go nie wypiłem.po roku czasu wyparowało. skasowano 350 złotych polskich. pytanie do koleżeństwa:etycznie czy nie?czy to powinno oprzeć się o gwarancję czy to czysta eksploatacja. powiem szczerze , że czułem się lekko wydymany
×
×
 • Create New...