Skocz do zawartości

Fajny film wczoraj widziałem, a momenty były?


Intakwrx

Rekomendowane odpowiedzi

Fajnie, że znalazłeś "Człowieka..."

 

Widziałem oczywiście te pozycje, dzięki za przypomnienie. Staram się niczego co skandynawskie nie opuszczać.

Dziś chcę iść na: http://www.filmweb.pl/film/Poznajcie+Harolda-2014-710426

Ale przeglądam repertuar kin i nie mogę znaleźć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aga, bo to takie mało skandynawskie w moim odczuciu. Pierwszą część dałem radę, drugą sobie odpuściłem, obejrzała ją tylko moja "była", miłośniczka książek Larssona, a trzecią nawet ona odpuściła. Prawdziwe kino tego regionu leży gdzie indziej i ma zupełnie inny klimat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj byłem na:

http://www.filmweb.pl/film/Zupe%C5%82nie+Nowy+Testament-2015-719855

Przyznam, że trochę sobie obiecywałem po zapowiedziach tematu tego filmu.

Właśnie, pomysł wydaje się być genialny i co w kinie jest rzadkością, nowatorski.

Film jest rzecz jasna abstrakcyjny, ale jak dla mnie troszkę za mało. Jest humor, ale dla mnie też trochę za mało i troszkę za słaby. Jest sporo warstw społecznych, ale mnie nie ruszyły.

Wreszcie muzyka, tu nie mam zastrzeżeń, świetnie "prowadzi" ten film, identyfikuje poszczególnych bohaterów, a nawet ich łączy.

Reasumując, film jak najbardziej polecam, choć nie jest to dzieło, które zostanie z nami na lata. Pomysł ciekawy, ale realizacja mogłaby być lepsza...czegoś brakuje...może Skandynawii ;) ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zjawa z Di Caprio mnie uśpiła, Creed nie porwał... typowe american story... :rolleyes:

 

Marsjanin bardzo fajny!

Edytowane przez maniujr
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zjawa z Di Caprio mnie uśpiła, Creed nie porwał... typowe american story... :rolleyes:

 

Marsjanin bardzo fajny!

Właśnie tak patrzę na zapowiedzi i nic mnie nie skłania, żeby się wybrać na ten film, tym bardziej, że Twoja opinia nie jest odosobniona.

 

Marsjanina widziałem w piątek, ale niestety na małym ekranie....w samolocie. Ciekawy, ale przez wspomniane niedogodności dotarło do mnie tylko część filmu.

Edytowane przez Adi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

 

Zjawa z Di Caprio mnie uśpiła, Creed nie porwał... typowe american story... :rolleyes:

 

Marsjanin bardzo fajny!

Właśnie tak patrzę na zapowiedzi i nic mnie nie skłania, żeby się wybrać na ten film, tym bardziej, że Twoja opinia nie jest odosobniona.

 

Marsjanina widziałem w piątek, ale niestety na małym ekranie....w samolocie. Ciekawy, ale przez wspomniane niedogodności dotarło do mnie tylko część filmu.

 

 

Jak zobaczyłeś pierwszą połowę Marsjanina, to OK, potem to się robi dramatycznie naciągane i melodramatyczne

 

Z seriali obejrzałem ostatnio Utopię - to dopiero wymiata :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj dosyć mocno poprawił mi humor:

http://www.filmweb.pl/film/Go%C5%82%C4%85b+przysiad%C5%82+na+ga%C5%82%C4%99zi+i+rozmy%C5%9Bla+o+istnieniu-2014-651341

 

uwielbiam ten abstrakcyjny skandynawski żart.

 

Cała seria jest dobra (you, the living i songs from the second floor). Przy poświęcaniu dziewicy dla ratowania finansów firmy padłem. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Wczoraj dosyć mocno poprawił mi humor:

http://www.filmweb.pl/film/Go%C5%82%C4%85b+przysiad%C5%82+na+ga%C5%82%C4%99zi+i+rozmy%C5%9Bla+o+istnieniu-2014-651341

 

uwielbiam ten abstrakcyjny skandynawski żart.

 

Cała seria jest dobra (you, the living i songs from the second floor). Przy poświęcaniu dziewicy dla ratowania finansów firmy padłem. :)

 

Widziałem poprzednie, "Gołębiem" uzupełniłem serię ;)

Mnie rozczulili akwizytorzy i ich rozterki  :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...