Skocz do zawartości

Fajny film wczoraj widziałem, a momenty były?


Intakwrx

Rekomendowane odpowiedzi

2 godziny temu, Dymian napisał:

Jak zostałem gangsterem. Historia prawdziwa-  polecam. Bardzo pozytywnie mi się to oglądało- taki dobry mix wszystkich znanych przepisów z USA na film o złoczyńcach, z domieszką polskich realiów lat 90tych.

rowniez polecam. Lekko się to ogląda, można sie pośmiać. Kawulski odrobił lekcje po Underdogu. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Tylko dla odważnych"- lubię filmy na faktach. Ten mi pasował pod wieloma względami i dałbym mu mało zarzutów- wręcz niewartych wymieniania. Dobre 7/10 na netflixie- co prawda nie jest to nowość, bo 2017 rok- ale jak ktoś nie widział to śmiało oglądać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 5.01.2020 o 00:47, BartZ napisał:

Gwiezdne Wojny 

Irishman 

Rocketman 

Na noże 

 

Później uzupełnię 

Ile to jest "później"? ;)

 

Ciekawam Twojej opinii, widziałam 3/4 z powyższych... jeżeli kolejność jest od najgorszego do najlepszego to jest OK ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 godziny temu, Aga napisał:

Ile to jest "później"? ;)

 

Ciekawam Twojej opinii, widziałam 3/4 z powyższych... jeżeli kolejność jest od najgorszego do najlepszego to jest OK ;)

Słusznie. Czas na komentarz ;)

 

Gwiezdne Wojny - 3 rzeczy, 1 scenariusz do bani, 2 odniesienia do całej sagi, czyli ukłon w stronę fanów ok, 3 jako widowisko zajebiste. 

 

Irishman - oczekiwałem sporo, dostałem sporo... mniej. W sam raz na raz. 

 

Rocketman - nic nie oczekiwałem, dostałem bardzo dużo. Świetny film, pomimo, że utrzymany jest w konwencji muzikalu. 

 

Na noże - dobry film. Świetna obsada, której towarzyszy równie dobra gra, świetna intryga i towarzyszące jej rozwiązanie. Mnie osobiście męczyła maniera Craiga, ale rozumiem że taki był zamysł twórców. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

„Jak zostałem gangsterem” - wniosek jest taki, że jeśli Masa by nie zaczął sypać nasza mafia dalej by miała się bardzo dobrze i w ogóle byłoby cudownie :rolleyes:

 

„Na noże” - super. Bardzo mi się podobał. Fajna fabuła i naprawdę zrobiony z pomysłem i dużą dawką fajnego humoru. 

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłem na pieskach , oglądało się przyjemnie nie było momentów przynudzających. Kilka scen rewelacyjnych ale nie będę ich opisywać tu bo oglądanie po ujawnieniu straci sens. Aaaa i skupcie się na 1 scenie i na ostatniej bo są połączone ze sobą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Psy 3 - akcja wartka, film zgrabnie zrealizowany. W przeciwieństwie do poprzednich brakowało tylko jakiegoś odniesienia do teraźniejszości. Franz się nie może odnaleźć w aktualnej sytuacji i więcej z tego nie wynika. Psy 1 i 2 fajnie pokazywały bałagan czasu przemian, ludzi starych czasów i nowych. W tej części jest tylko grupka zagubionych ludzi z niedokończoną historią.  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 20.01.2020 o 15:06, Houdini napisał:

Psy 3 - akcja wartka, film zgrabnie zrealizowany. W przeciwieństwie do poprzednich brakowało tylko jakiegoś odniesienia do teraźniejszości. Franz się nie może odnaleźć w aktualnej sytuacji i więcej z tego nie wynika. Psy 1 i 2 fajnie pokazywały bałagan czasu przemian, ludzi starych czasów i nowych. W tej części jest tylko grupka zagubionych ludzi z niedokończoną historią.  

 

Generalnie się zgadzam ale mnie się jakoś wydaje, że mogłoby być dynamiczniej.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dotarłam w końcu do najbliższego mi kina Kameralnego, na Parasite. Kino bardzo bardzo kameralne, z namiastką starego kina lubianego bardzo przeze mnie i bardzo bardzo mi przypadło do gustu. Można tam wypić herbatę, piwo albo drinka :D

 

Film rzeczywiście ciekawy i warty obejrzenia, niestety musiałam czytać napisy :mrgreen: a przede mną siedziała jakaś laska z hemoroidami albo owsikami, bo wierciła się niemiłosiernie... :facepalm:

 

W weekend idę na Judy, odliczam dni ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, BartZ napisał:

Parasite niezły. 

 

Jojo Rabbit, zajebisty. Urzekł mnie ten film. 

fajnie, wczoraj chciałem iść, ale wygrało Na noże z racji że za kilka dni mogę już mieć problem znaleźć go w kinach. Niemniej Na noże uważam za bardzo ciekawy i fajny film. A Jojo mam nadzieję że zaliczę na dniach bo już w zeszły weekend się wybrałem uświadamiając sobie w kinie że pomyliłem tygodnie premiery:biglol:

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I nie wytrzymałem, dzisiaj byłem na Jojo Rabbit. Jak dla mnie świetny film. Prawdę mówiąc nie spodziewałem się, czekałem na niego długo, ale bardziej z nastawieniem jako parodii na temat 3 rzeszy, pośmiania się, a bardzo szybko zmieniło się moje postrzeganie filmu, bo jest to film refleksyjny z głębszym przekazem i powiedziałbym że całkiem mądry. Do tego bardzo fajna gra aktorska gdzie Scarlett w moim odczuciu wiedzie prym. Z produkcji z 2019 roku które widziałem uważam że jest jedną z ciekawszych pozycji i na pewno za jakiś czas z miła chęcią do niej powrócę.

Edytowane przez radekk
  • Lajk 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...