Skocz do zawartości

Fajny film wczoraj widziałem, a momenty były?


Intakwrx

Rekomendowane odpowiedzi

W dniu ‎2019‎-‎07‎-‎02 o 10:48, sosmar napisał:

polecam starsze filmy Guya Ritchiego, Rewolwer,Przekręt.RocknRolla

 

I koniecznie "Lock stock and two smoking barrells" - po naszemu "Porachunki"

  • Lajk 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 5.07.2019 o 13:48, Houdini napisał:

Mnie nie zachwycił, były lepsze realizacje podobnych historii.

No powiem, że tyłka nie urwało... Szkoda. Da się obejrzeć, ale "Leon" to to nie jest.

 

Natomiast "Spiderman. Daleko od szosy" ;) jak zawsze u Marvela, fajna rozrywka, no i są dwie sceny po filmie.

Obie ciekawe i zapowiadające coś nieoczekiwanego ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

43 minuty temu, BartZ napisał:

Natomiast "Spiderman. Daleko od szosy" ;) jak zawsze u Marvela, fajna rozrywka, no i są dwie sceny po filmie.

Obie ciekawe i zapowiadające coś nieoczekiwanego ;)

 

Hmm daleko od szosy a nie od domu ;). Nic więcej nie pisz bo jeszcze nie oglądałem :).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@BartZ znalazłem stary film wojenny  (dramat) pt: "Wesołych Świąt Pułkowniku Lawrence".

 

https://m.cda.pl/video/116613363

 

Jako ciekawostkę dodam, że taka sama muzyka jest w grze World Karate Championship na Atari, C64 ... .

Edytowane przez llkuba
  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja od kilku dni po raz pierwszy w życiu postanowiłem obejrzeć Gwiezdne Wojny:biglol: I tak jestem po Mrocznym Widmie, Ataku Klonów,  Zemście Sithów, Hanie Solo, Łotrze 1 i Nowej Nadziei.

Mam jeszcze Przebudzenie Mocy, ale wolałbym w kolejności wiec może ktoś poleci skąd ściągnąć Imperium Kontratakuje i Powrót Jedi.

Całkiem z tego fajna opera mydlana, jak już obejrzę wszystkie odcinki przerzucam się na Dynastię:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 12.07.2019 o 23:06, radekk napisał:

A ja od kilku dni po raz pierwszy w życiu postanowiłem obejrzeć Gwiezdne Wojny:biglol: I tak jestem po Mrocznym Widmie, Ataku Klonów,  Zemście Sithów, Hanie Solo, Łotrze 1 i Nowej Nadziei.

Mam jeszcze Przebudzenie Mocy, ale wolałbym w kolejności wiec może ktoś poleci skąd ściągnąć Imperium Kontratakuje i Powrót Jedi.

Całkiem z tego fajna opera mydlana, jak już obejrzę wszystkie odcinki przerzucam się na Dynastię:D

Gdzieś Ty tam mydło znalazł? :huh:

:biglol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, radekk napisał:

Klimat trochę podobny:P ten tej nie lubi, ale w sumie się w niej zakochuje, ten jest ojcem tego, czy tamtej, ale nie wiedzą i w sumie chcą się pozabijać, długo by tak wymieniać. Może bardziej podobne do Mody na sukces:D

Muszę zapytać w Lochach czy mogę Cię za to zbanować :twisted:

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, radekk napisał:

Klimat trochę podobny:P ten tej nie lubi, ale w sumie się w niej zakochuje, ten jest ojcem tego, czy tamtej, ale nie wiedzą i w sumie chcą się pozabijać, długo by tak wymieniać. Może bardziej podobne do Mody na sukces:D

Widzę związek z chorymi serialami Made in Turcja :biglol:. I ta muzyka nic się nie dzieje Sułtan idzie do WC a muzyka jakby to były jego ostanie chwile a po prostu zabrakło papieru. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

57 minut temu, BartZ napisał:

Muszę zapytać w Lochach czy mogę Cię za to zbanować :twisted:

Możesz banować, tylko dostarcz najpierw pozostałe części. Będę mógł ze spokojem obejrzeć i forum nie będzie mnie rozpraszało:P

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 12.07.2019 o 23:06, radekk napisał:

skąd ściągnąć Imperium Kontratakuje i Powrót Jedi.

Radek kup sobie na olx: https://m.olx.pl/oferta/film-star-wars-plyta-nowa-powrot-jedi-imperium-kontratakuje-CID751-IDyIWSu.html#position=4&page=1

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

32 minuty temu, blejzu napisał:

Klamstwo w opisie. To nie sa oryginalne Star Wars... Oryginalne to tylko Despecialized Version ;) w pozostalych swoje brudne palce maczal Lucas i wiele elementow zostalo zmienionych (poza oczywistosciami jak Jabba).

 

A to https://merlin.pl/star-wars-gwiezdne-wojny-kompletna-saga-czesci-i-vi-blu-ray-george-lucas/4912582/?utm_source=ceneo&utm_medium=price&utm_campaign=ceneo_bid ???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...