Skocz do zawartości

cham na drodze


GregorBa

Rekomendowane odpowiedzi

8 godzin temu, ewemarkam napisał(a):

zdobyłem 11 pkt 91/50. Wiem że mógłbym się kłócić, odwoływać, bo taka różnica podchodzi pod błąd pomiaru.


ja kiedyś w mieście miałem 97/50. ‚Cóż za precyzja’ odpowiedziałem Policjantowi, a ten się zaśmiał i już był dobry grunt do rozmowy, negocjacji … ;) 

kilka miesięcy później dokładnie w tym samym miejscu, (w niedzielę rano - jak  @Aga :biglol:), złapali mnie na 78/50. Gdy sam się przyznałem ile mialem poprzednim razem, i że tym razem to gitarę zawracają o takie małe wykroczenie, to znowu Policjant spojrzał na mnie jak na wariata i się roześmiał :biglol:

ja osobiście szanuję ich pracę i podchodzę do nich z szacunkiem, lubię podyskutować, pożartować i jakoś … w większości przypadków udaje mi się wynegocjować niższy wymiar kary ;) 

Kiedyś tak zmęczyłem jednego swoimi historiami, że machnął ręką, powiedział „dobra, dobra już, punktów nie będzie, ale jakiś mandat musi pan dostać żeby zapamiętać, to może za … za … za przeklinanie w miejscu publicznym?’ 
jakie K przeklinanie ?! :huh:
O właśnie ! No, to za to będzie pięć dyszek ! :D
 

z tego chyba wynika, że już nawet policjanci po chwili rozmowy mają mnie dość i chcą szybko pozbyć … :P
 

  • Haha 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

34 minuty temu, Blixten napisał(a):

z tego chyba wynika, że już nawet policjanci po chwili rozmowy mają mnie dość i chcą szybko pozbyć … :P

Można płacić kartą na miejscu :P

 

Negocjacje się skończyły. Nie ma widełek, nie ma opcji  ;)

Pewne ciekawostki wyniosłam z kursu, a także długopis  PORDu :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, Aga napisał(a):

Można płacić kartą na miejscu :P

 

Negocjacje się skończyły. Nie ma widełek, nie ma opcji 


ostatnim razem zapłaciłem gotówką i … nie domagałem się pokwitowania ;) 

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

24 minuty temu, Blixten napisał(a):


ostatnim razem zapłaciłem gotówką i … nie domagałem się pokwitowania ;) 

Ztcw przesiadasz się do czegoś szybszego :mrgreen:

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Aga napisał(a):

Ztcw przesiadasz się do czegoś szybszego :mrgreen:

 



dopiero przełom października / listopada, ale owszem, o jakieś 4 sekundy szybciej będę osiągał prędkość przelotową :yahoo: 

może wreszcie Cię dogonię ? ;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Blixten napisał(a):


ja kiedyś w mieście miałem 97/50. ‚Cóż za precyzja’ odpowiedziałem Policjantowi, a ten się zaśmiał i już był dobry grunt do rozmowy, negocjacji … ;) 

kilka miesięcy później dokładnie w tym samym miejscu, (w niedzielę rano - jak  @Aga :biglol:), złapali mnie na 78/50. Gdy sam się przyznałem ile mialem poprzednim razem, i że tym razem to gitarę zawracają o takie małe wykroczenie, to znowu Policjant spojrzał na mnie jak na wariata i się roześmiał :biglol:

ja osobiście szanuję ich pracę i podchodzę do nich z szacunkiem, lubię podyskutować, pożartować i jakoś … w większości przypadków udaje mi się wynegocjować niższy wymiar kary ;) 

Kiedyś tak zmęczyłem jednego swoimi historiami, że machnął ręką, powiedział „dobra, dobra już, punktów nie będzie, ale jakiś mandat musi pan dostać żeby zapamiętać, to może za … za … za przeklinanie w miejscu publicznym?’ 
jakie K przeklinanie ?! :huh:
O właśnie ! No, to za to będzie pięć dyszek ! :D
 

z tego chyba wynika, że już nawet policjanci po chwili rozmowy mają mnie dość i chcą szybko pozbyć … :P
 

Kiedyś na starej siódemce dość daleko już na południu, gnając do ukochanych gór, przekroczyłem i po wykryciu skończyło się na mandacie za "niezapięte pasy".  Stara historia, może nawet podlegająca przedawnieniu.

2 godziny temu, Blixten napisał(a):


ostatnim razem zapłaciłem gotówką i … nie domagałem się pokwitowania ;) 

Oj :upside-down-face_1f643-small:

  • Zdrówko! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Aga napisał(a):

 

 

 

Ja jeszcze je pamiętam i co znaczy t.A.T.u.

 

Ktoś pamięta poniższe? Trochę to nie na temat za to mocno na czasie. Proszę @Aga o wybaczenie za off topic, bardzo mną ta piosenka wtedy wstrząsnęła a było to wiele lat przed.

 

Edytowane przez Szürkebarát
  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 godzin temu, ewemarkam napisał(a):

Yanosik odpala mi się gdy tylko telefon połączy się z BT w samochodzie. 

O dziwo działa w niemczech. Nie wiem, czy to wymiana z inną bazą czy co, ale mówi o fotoradarach czy policji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, Blixten napisał(a):

@Aga gdzie miałaś spotkanie na 3 pasmówce  ? Aleja Grunwaldzka, +/- na wysokości czołgu ? 
Dziś było  „o mało co” ;) 

 

 

Nie, na wjeździe do salonu BMW stali.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Blixten napisał(a):

Salon BMW ? 
nie kojarzę :biglol:

Ja z kolei czołgu na Alei Grunwaldzkiej nie kojarzę  :OO:

 

:mrgreen:

 

Czołg jest na Alei Zwycięstwa :P

Salon BMW jest tu:

 

Screenshot_20240719_000510_Maps.jpg

 

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...