Skocz do zawartości

Avatary


michal_

Wygodniej przegląda mi się forum z avatarami po  

99 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie lub wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 53
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Nie potrafię się przyzwyczaić, a widzę, że nikt żadnych kroków nie podejmuje. Więc taka mała ankieta - potrwa 14 dni.

 

Kwestia była wielokrotnie poruszana w dziale organizacyjnym, ale żaden moderator nie wziął chyba tych uwag do siebie :roll:.

 

Zdecydowanie z lewej strony. 8)

Niedobre mody, niedobre :mrgreen: :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Gość Morgiana
Źle, że są po prawej - jak były po lewej, od razu wiedziałem, kto pisze i z góry wiedziałem, czy mam się nastawić pozytywnie, czy nie. A tak to muszę najpierw wypowiedź przeczytać i dopiero potem zmienić o niej zdanie :mrgreen:.

święte słowa :mrgreen:

 

a tak na poważnie, w wątku o ruszaniu nowego forum była mowa że to bez problemu idzie zmienić...

jakiś wybór miał być nowego layout'u?

cosik przegapiłam w czasie nieobecności mojej?

jakby co to poproszę o przekierowanie do odpowiedniego wątku :mrgreen:

 

OK, cieszę się że wszystko pięknie śmiga... ale obecny wygląd jest po prostu ch...ory :evil:

wygląda badziewnie to wszystko, a awatary po prawej strasznie wkurzają.

Motyw był testowany na kilku innych poczytnych forach i co? wrócili szybko do awatarów po lewej... nie bez powodu.

Tak się po prostu źle czyta.

 

Poza tym - większość z nas jest wzrokowcami, mnie osobiście drażni to że od początku muszę się uczyć który temat poczytny, ktory siaki a który owaki... :wink:

 

tak, wiem, marudzę.

Babą jestem - mam to w genach :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Morgiana
Morgiana, nic się nie dzieje:

 

viewtopic.php?p=1050415#p1050415

i nie widzę szans na "zadzianie się" w najbliższym czasie, niestety :evil:

 

ps jeszcze tutaj :wink:

viewtopic.php?f=2&t=132913&p=1052435#p1052435

nie rozumiem zupełnie czemu nie wrócą do podobnego layout'u skoro ludzie wyraźnie tego chcą... :evil:

czy ktoś z modów mógłby wyjaśnić blondynce?

ciemnej!!!

więc prosimy o używanie prostych słów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Osobiście uważam, że najważniejszy jest powrót awatarów na właściwą stronę i opcja selektywnego cytowania.

Klikanie w temat i otwieranie wątku na nieprzeczytanym poście tez byłoby miłe.

Na resztę można poczekać trochę dłużej.

 

Trafianie w ten mały pomarańczowy prostokącik może być niezłym ćwiczeniem, szczególnie wieczorową porą :mrgreen: .

 

Flipper przecież napisał, ze lista "nie zgonie" ale nie wiadomo kiedy się zabiorą za nią. Mam nadzieję, że nie za późno :mrgreen: :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ad2. Temat awatarów - jeżeli nie będzie jednoznacznego kierunku - do ankiety, ale dajmy się sobie przyzwyczaić do tego. Temat otwarty - zróbmy ankietę np. od 1 maja?

viewtopic.php?f=2&t=132880&p=1043758#p1043668

 

 

Wyniki ankiety znane, trwała 14 dni. Myślę, że wystarczająco, aby aktywni użytkownicy zdążyli wziąć w niej udział.

 

Wygodniej przegląda mi się forum z avatarami po

 

Lewej stronie

92

93%

Prawej stronie

7

7%

 

Liczba głosów : 99

 

 

 

Któryś moderator, najlepiej Flipper przedstawi swoje stanowisko w tej sprawie :?:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W związku z niejednoznacznością wyniku głosowania, musi się zebrać szanowna komisja w celu dokładnej analizy oddanych głosów..

 

Istnieje podejrzenie, że 86 oddanych głosów na lewą stronę zaliczyło falstart lub spalonego.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

:mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W związku z niejednoznacznością wyniku głosowania, musi się zebrać szanowna komisja w celu dokładnej analizy oddanych głosów..

 

Istnieje podejrzenie, że 86 oddanych głosów na lewą stronę zaliczyło falstart lub spalonego.

 

OT w organizacyjnym :?: :twisted::mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W związku z niejednoznacznością wyniku głosowania, musi się zebrać szanowna komisja w celu dokładnej analizy oddanych głosów..

 

Istnieje podejrzenie, że 86 oddanych głosów na lewą stronę zaliczyło falstart lub spalonego.

tak naprawdę to nikt tu nie wie która to jest lewa a która prawa. Nawet jak nam wmówią że lewa jest lewa, a prawa prawa, to uwierzymy :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe czy przerzucenie awatarów na druga stronę to jest taka operacja podczas która wymaga tygodniowego siedzenia przed kompem i wklepywania jakichś poleceń? czy zwyczajnie po raz kolejny administracja forum pokazuje że ma gdzieś użytkowników?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe czy przerzucenie awatarów na druga stronę to jest taka operacja podczas która wymaga tygodniowego siedzenia przed kompem i wklepywania jakichś poleceń? czy zwyczajnie po raz kolejny administracja forum pokazuje że ma gdzieś użytkowników?

5 minut roboty wliczając zrobienie herbaty :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe czy przerzucenie awatarów na druga stronę to jest taka operacja podczas która wymaga tygodniowego siedzenia przed kompem i wklepywania jakichś poleceń? czy zwyczajnie po raz kolejny administracja forum pokazuje że ma gdzieś użytkowników?

W którym to miejscu był ten "pierwszy raz", aby mówić "znów"? Wyjaśnij mi to proszę.

 

Jeżeli chcesz porozmawiać nt. przyczyn takiej sytuacji - jestem do dyspozycji, jeżeli chcesz skupić się tylko na jednym aspekcie (Forum) działań związanych z Subaru - będzie to monolog.

 

Gwoli przypomnienia, jak już napisałem wcześniej - działań nie widać na zewnątrz, co nie oznacza, że nie są prowadzone. Nie lubię być oceniany za jakość samej pracy, a za jakość jej rezultatów. Jeszcze ich nie widać, więc krytykę odnośnie czasu realizacji przyjmuję i sypię sobie głowę popiołem, ale robienia do wspólnej kuwety nie akceptuję.

 

Może komuś się zechcę zebrać to co napisałem i w innych wątkach przypomnieć (wszystkim niestety nie uda mi się odpowiedzieć - mimo szczerych chęci) ponieważ Forum istnieje, ma nową maszynę, działa sprawnie, naprawione zostały tematy które również mi leżały na sercu, wiec pisanie "gdzie administracja ma użytkowników" uważam jedynie za prowokację. Udaną z resztą - odpisuję. Ustosunkowanie się wskazuje na szanowanie drugiej strony (gdyby tak nie było - nie pisałbym nic), więc proponuję popatrz na to z dystansu jeszcze raz...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Flipper, avatary wrócą na lewo?

Wszystko na to wskazuje, że będzie więcej niż jedna skórka, więc odpowiedź na to pytanie będzie taka: zależy jak sobie to ustawisz :mrgreen:

I git. A jakiś przewidywany czas działania?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...