Skocz do zawartości

Szukam sponsorów na Rajd Lotos


chrisro

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 90
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Z góry chciałem podziękować za chęć pomocy i nie ukrywam, że to świetny pomysł. Jeżeli macie swoje firmy i interesuje Was naklejenie nawet najmniejszej reklamy to możemy uzgodnić naprawdę niewielkie koszty pod warunkiem przesłania gotowej naklejki, gdyż wykonanie mnie kosztuje.

Ze swojej strony mogę zaproponować umieszczenie każdego nicka na aucie, który dorzuciłby się do startu. Oprócz tego forumowa naklejka, najlepiej zaprojektowana przez kogoś z nas kto zna się na Corelu z dowolną treścią. Póki co dysponuję dowolną częścią auta. Na słupkach nicki byłyby myślę ok, a naklekjka forumowa do uzgodnienia.

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taka zrzutka nie byłaby pierwszą w historii.

 

Tu przykład Herby w barwach RallyPL :-)

http://rallyonline.pl:84/ft.php?idg=781&pg_[go]=8

 

rallypl najpierw pomoglo Herbie, potem Sztuce, jednak tak jak pisze emotosport, takie nawet dorazne i udane ( w przypadku Herby i Sztuki) zbiorki pieniedzy nigdy nie pozwolily na cos wiecej niz jeden start autem raczej niedoinwestowanym. Wiadomo ze jesli dla PASJI, to mozna nawet

na drzwiach od stodoly :) Kolega zadal dawno temu pytanie Czopikowi, skad wziac sponsorow (na CC), na co Tomek mu odpowiedzial ze skoro sam nie wie skad ma wziac sponsorow na CC w N0, to zeby sobie odpuscil, zapewnil byt sobie/rodzinie i jak za pare lat zostanie mu pare wolnych groszy to wrocil...

Moze malo popularne pytanie zadam, ale taka przygotowana w N4 impreza, jest warta tyle, co kilka startow w slabszej klasie ale duzo mocniej doinwestowanym (nawet gdyby wypozyczac) sprzetem ktory moze dac wiecej frajdy z jazdy. Nie myslales o tym?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A może jednak Czechy, jaki jest sens pchać się tu w coś co samo wpisowe kosztuje tyle co pewnie cały rajd np. taki

http://rallyzeleznice.webnode.cz/

Koszt wpisowego to ok.600zł 120km oesowych, przyjazna i miła atmosfera i można dużo zaoszczędzić na elementach wyposażenia.

Już kilku zawodników zrezygnowało z imprez w PL na rzecz konkretnych rajdów za połowę tej kasy a fun chyba lepszy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak będę w wieku Pana Kopra to pomyślę

Teraz mysl :!: :!: bo potem to albo sie nie chce...albo już jest za pozno na myslenie.... :roll:

AK

ps. zwykla benz. , opony uzywane ....hotelu nie potrzebujesz (3-miasto) z wpisowym w 8 tys sie zmiescisz. Auto tylko tak zrob , żeby do mety dojechało...mniejsza o wynik :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I każdy kto wpłaci określoną kwotę będzie miał swojego nicka na samochodzie chrisro ( taka mała lista forumowych sponsorów) :mrgreen:

 

Trąci Licheniem :twisted: :wink:

 

ps. tylko wpłacajmy tyle, żeby przynajmniej na naklejkę starczyło :mrgreen:

 

Tak mi się przypomniało:

 

http://www.milliondollarhomepage.com/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chrisro, spokojnie - zaki zażartował tylko. Jakbyś był w Licheniu, to byś zobaczył "ściany chwały darczyńców" - czyli cegiełki opisane złotymi literami ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...