Skocz do zawartości

Szukam sponsorów na Rajd Lotos


chrisro

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 90
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Witam po rajdzie!

Dojechaliśmy do mety na II miejscu w grupie Open tracąc do A.Kopera 5 minut. Strata byłaby mniejsza gdyby nie najpierw rów i w konsekwencji kapeć na OS9, na którym straciliśmy ponad 3 minuty porównując czas do drugiego przejazdu tego odcinka. Udało nam się nawet wygrać z konkurentem 3 odcinki. Ogromnie się cieszę, że jesteśmy na mecie i auto poza zderzakiem i lampą zbytnio nie ucierpiało. Jeszcze raz serdeczne podziękowania za pomoc w starcie i gorący doping. Kolejnym startem będzie wyścig górski w Sopocie w pierwszy weekend lipca.

 

Kilka filmików z naszym udziałem:

5:34

2:11

0:11
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ojciec Założyciel

Aby uniknąć wrażenia, że mój uprzedni post był pustym gestem i wobec braku informacji na temat wsparcia z przyjemnością informuję, że opony zostały ( zgodnie z ofertą ) przekazane.

 

Autorowi gratuluję dotarcia do mety, co na tym rajdzie wcale nie było łatwe.

 

Pozdrowienia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

start naszych od 3:00

 

Nie tylko od 3:00

 

Od 0:18 to przecież Vert z "0"

 

A w 3:21 widać na linii dachu nad drzwiami bardzo fajny napis "Podziękowanie forumowiczom SIP" :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Christo a jakie kolejne starty?

Pewnie spotkamy się gdzieś w parku serwisowym, biurze (czasem pracuję też w administracji rajdu).

Życzę zapału i pieniążków, aby realizować rajdowe marzenia.

Ja póki co staram się trenować... ale mało czasu, a jeszcze mniej pieniędzy skutecznie mi to utrudnia.

Zajmuję się bardziej sprawami PR zawodników, organizacją i zabezpieczeniem rajdów, choć ostatnio poważnie myślę o odnowieniu starań o "P-tkę".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aktualnie auto przebudowuję na N12 a po tym planuje sporo testów a dopiero później będę myślał o startach by nie odstawać tak bardzo od innych zawodników. Dodatkowym minusem jest brak budżetu, a prywatny dawno się skończył.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie... bo to najskuteczniejszy hamulec...

Doszło do tego, że ostatnio sami organizujemy zamknięte treningi z zapraszaniem innych kierowców, coby się podzielić kosztami... O ile interesuje Cię rywalizacja z Type-R ;-)

Pozostaje kwestia startów w rajdach i tu się raczej bez sponsorów nie da.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...