Skocz do zawartości

Szukam sponsorów na Rajd Lotos


chrisro

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

Szukam sponsorów chętnych wesprzeć moje starty w sezonie 2010. Wstępnie planuję udział w Rajdzie Lotos oraz możliwe że w Rajdzie Polski. Rajdowa broń to Subaru Impreza N11 w klasie N4 lub Open.

W zależności od budżetu planuję rozszerzyć program startów.

Nie spodziewam się strategicznego sponsora - dziś liczy się każdy grosz.

 

pozdrawiam

Krzysiek Rosa

http://www.rosa-rally.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 90
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Na sponsoring mnie nie stać, ale profesjonalny doping na trasie Lotosu masz zapewniony :mrgreen: W tym roku pewnie znowu grupa objazdowa po OS-ach się uformuje :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może by tak zorganizować forumową zrzutkę. Fajnie by było oglądać na OS-ach Lotosu czy Rajdu Polski subaraka z delikatnym logo Forum Subaru. Moim zdaniem temat do przemyślenia - ja deklaruje skromną wpłatę jeżeli pomysł wypali. Na sponsoring mnie nie stać bo jestem niestety pracownikiem najemnym żyjącym z resztek :twisted: ale dołożyć się bardzo chętnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może by tak zorganizować forumową zrzutkę. Fajnie by było oglądać na OS-ach Lotosu czy Rajdu Polski subaraka z delikatnym logo Forum Subaru.

bardzo dobry pomysł :idea:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ile mniej więcej potrzeba Ci hajsu żebyś mógł zrealizować swoje plany związane ze startem w tych zawodach :?:

 

pewnie z milion :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Samo wpisowe 2900zł, paliwo drugie tyle, opony trzecie tyle /używane/, pisać dalej?

mi nie musisz pisać :grin: , koszty znam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[ Dodano: Sob Mar 27, 2010 10:43 pm ]

Może nie milion ale ile byś nie miał to wszystko wydasz.

Samo wpisowe 2900zł, paliwo drugie tyle, opony trzecie tyle /używane/, pisać dalej?

Nie trzeba :wink: Możesz także liczyć na moje wsparcie :grin:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Samo wpisowe 2900zł, paliwo drugie tyle, opony trzecie tyle /używane/, pisać dalej?

mi nie musisz pisać :grin: , koszty znam

Kto jak kto ale Ty na pewno znasz koszty serwisowania rajdówek :wink: Natomiast ja nie dlatego zapytałem Krzyśka :idea:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

christo zycze powodzania i trzymam kciuki :!: mysle, ze temat trudny i forum to raczej nie jest grupa docelowa bo:

 

Samo wpisowe 2900zł, paliwo drugie tyle, opony trzecie tyle /używane/, pisać dalej?

 

nie chce Cie zniechecac ale po prostu sprowadzic na ziemi... Ty wiesz ile to kosztuje, ja wiem ile to kosztuje... sa to budzety idace w setki tysiecy PLN i trzeba miec "grubych sponsorow", nawet jak kilka osob z forum "zasponsuruje Ci bak paliwa" to jest to promil w stosunku do lacznego budzetu jaki potrzeba na sezon... dla "grubego sponsora" jak zdecyduje sie wydac 500k to 505k tez nie bedzie problemem...

 

niesety to drogi sport... kazdy z nas zna co najmniej kilka osob, ktore mogly by z powodzeniem jezdzic w RSMP ale problemem jest kasa... takie zycie :sad:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi Forumowicze pomogli kupić auto więc wiem ile znaczy taka pomoc. Możesz liczyć na parę litrów PB rajdowej ode mnie jak akcja ruszy :wink:

 

Wełniaczu, trochę inne budżety.... :smile: ale siła Forum tkwi w ilości i otwartości serc... :smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

christo

niesety to drogi sport... kazdy z nas zna co najmniej kilka osob, ktore mogly by z powodzeniem jezdzic w RSMP ale problemem jest kasa... takie zycie :sad:

 

Powiem tak: w tym roku w Chile odbywały się Mistrzostwa Świata w Wyścigach... Szybowcowych :)

Mało brakowało, a obrońca tytułu (i wielokrotny MŚ) nie pojechałby na zawody z braku sponsorów. Wyjazd, transport sprzętu i w efekcie kolejny tytuł Mistrza Świata udało się sfinansować ze zbiórki wśród innych pilotów i sympatyków :)

 

Może na forum nie zbierzemy całego budżetu, ale próbować IMHO warto. Zawsze jakiś grosz, który tak wpadnie to mniejsza dziura do załatania :)

 

Pozdrawiam,

Kubryk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...