Skocz do zawartości

SJS Kielce, 17.06. część rozrywkowa - DEKLARACJE


WiS

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 89
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

OGNISKO: 10 + pies (Azrael, Emil, Piotr + 1, Olga, Landm + 1, Gazik, Panfil, WiS).

 

NOCLEG: 8 + pies (Azrael, Emil, Piotr + 1, Olga, Landm + 1, WiS)

 

Jeśli nie usłyszę sprzeciwu, to za godzinę robię rezerwację na takie grono w Sielpi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Abt, czuj się dopisany! ;-)

 

Przypominam warunki:

 

W cenie 25 PLN od łba mamy rozpalone ognisko na terenie ośrodka - ciepły posiłek w postaci karkówki z grilla, kiełbaski do własnoręcznej obróbki cieplnej, sałatki, ogórki, smalec i chleb. Żarcie nie jest trujące (sprawdzałem), z doświadczenia mojego i wedle zapewnień - głodny nikt nie będzie, raczej wręcz przeciwnie.

Alkohole - ponieważ na 11 osób (w tym odjeżdżający) hurtowej dostawy nie załatwię, więc moja propozycja: kto chce, przywozi sobie we własnym zakresie, a jak zabraknie można dokupić w barku na miejscu, niestety z narzutem (0.5 l. czystej kosztuje 32 PLN).

Start wstępnie zapowiedziałem na godz. 18.00.

 

Nocleg: pokoje z łazienkami w pensjonacie, 2/3 os., 32 PLN od łba.

 

Śniadanie - 8 PLN od łba. Wstępnie zamówione dla wszystkich nocujących, jak ktoś nie chce, to proszę wołać.

 

UWAGA:

Gdyby ktoś się zdecydował i chciał zgłosić jeszcze później - na ognisko bez problemu, nocleg - w miarę wolnych miejsc (ewentualnie w domkach kempingowych, w ostateczności).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proponuję zastanowić się nad częścią artystyczną... ;-)

 

Ja kombinuję coś na kształt konkursu-niespodzianki. Mile widziane ujawnienie się osób które śpiewają i grają na instrumentach (ognisko bez gitary...? nieeee....)

 

Moniqa, nie bądź wiśnia... Ja Ci te brakujące 30% zniweluję, mam taka fajną, 30% nalewkę. Akurat, jak raz w sam raz... ;-)

OGS, po prostu przy ognisku będziemy rozważać kwestię, czy rotacja rotacji równa się gradientowi dywergencji minus laplasjan... i rano będziesz akurat na bieżąco :-D Mnie się tam najlepiej zdawało egzaminy zaraz bezpośrednio po imprezie - z reguły na bdb...

Naprawdę warto spróbować. Nawet jak sie nie uda, to i tak co zaszalałeś, to Twoje - a w przeciwnym wypadku, ani rybek ani akwarium :-(. Logiczne, nie...?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

WiS, ja gram ;-) generalnie na wszystkim ... a na tym najlepiej czego nie bedzie tam raczej ;-)

 

Jedna lipa - egzamin o 8:00 :shock: Wiec najwyzej na imprzezke zostane chwilke i pozniej do domku spac... Ciekawe ile sie jedzie do Krakowa bo nie pamietam...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

ok 115km .... hmmm maluchem to wykonalne chyba jedynie na calkiem pustej drodze a i w to ciezko mi uwierzyc chociaz znam takich wariatów co by sie podjeli tego zadania maluchem

 

.... masz na myśli charliego :?: :twisted::twisted::mrgreen: .....

 

pozdr. matt

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak już offtopimy... ;-) Da się. Maluchem nie próbowałem, ale sypiącym się dużym fiatem, który nie bardzo umiał przekroczyć 120 (a więc da się z malczanem porównać) - jechałem kiedyś nieco poniżej godziny - z domu (wtedy Bieżanów) do centrum Kielc. Było sucho, ciepło i przed świtem, z pięć samochodów po drodze spotkałem... Góra Michałowicka - oczywiście całą szerokością asfaltu... ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

eee no przepraszam, to że mój maluch osiaga takie prędkości to nie znaczy, że ciągle z takimi jeżdżę, nawet na trasie którą znam jak własną kieszeń (Kraków-Kalwaria Zebrz.) sporadycznie (nie licząc zakopianki) osiągam pułap powyżej 100 - nie jestem samobójcą, a trasy do Kielc nie znam w ogóle więc nawet bym nie próbował deptać

 

OGS nie myślałeś żeby się zrelaksować troszkę na wersji skróconej imprezy po SJSie, a kierownicę oddać komuś innemu e drodze powrotnej :?: :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja sie zastanawiam czy w ogole pojade (w jedna strone)... Wszystko sie wyjasni w sumie przed sama impreza - na ile bede naumiany na egzamin... ale widze to w ciemnych barwach niestety :?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja już się gubię w tematach... Jest ich trochę. nie pamiętam w którym co pisałem ale tutaj jeszcze na pewno nic, więc zadeklaruje się co do części rozrywkowej. Na ognisku na pewno będę i to chyba nie sam (bo kumpel się dopisuje) ale dokładnie powiem jutro. Co do noclegu to najchętniej bym wyjechał około 2 rano (kumpel jest dziwny bo jest niepijący więc mam kierowcę), więc na to mnie nie wpisujecie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

WiS, ja gram ;-) generalnie na wszystkim ... a na tym najlepiej czego nie bedzie tam raczej ;-)

 

Jedna lipa - egzamin o 8:00 :shock: Wiec najwyzej na imprzezke zostane chwilke i pozniej do domku spac... Ciekawe ile sie jedzie do Krakowa bo nie pamietam...

 

OGS, slyszalem Twoje kawalki, moze bys tak sprzet zaladowal i nam jakis bauns na zywo wyfasowal ? :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...